Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misela103
5. aug 2016

nie nemala mala som puregon a este dve nepamatam si nazov 😝 cooo to fakt takze mozno ani mne nepride MS ze bude meskat super... a mne povedali ze to nemam davat tak teraz co ach jaj.... tiez zacinam pychat 22.8 kolko dni si si pychala? prepana jana... no aj mi bolo cudne ze 4 balenia dipherellinu mam :-P po 7 ks... nuz musíme vydrzat... taakze tato stimulacia moja bude ina ako ta prva no fajne a ja ze uz viem co ma caka 😀 haha

janula2003
5. aug 2016

pri diphereline moze meskat 10 dni, potom uz treba navstivit care...vsetko sa da vydrzat :D ale keby vsetko tak straaaaaasne dlho netrvalo...co uz..

misela103
5. aug 2016

@janula2003 no fajn prave som zistila ze gonaly a luveris som si mala vybrat spolu islo vsak o to ze som nemala dostatocny obnos penazi zo sebou tak som si vybrala len ten dipherellin a gonal 900 neuveritelne teraz neviem ci si luveris budem vediet vybrat osamote alebo tedo s gonalom 450 neuveritelne

janula2003
5. aug 2016

@misela103 no ak si to chcela mat za lacnejsie mal sa luveris vybrat s gonalom, ale len v lekarni v GF...je to preto, ze GF si robi taku studiu o spolocnom ucinku luverisu s gonalom, lebo ostatni si myslia, ze tam nie je lepsi ucinok a preto je to za lacnejsie, lebo je to forma studie...viem, ze treba setrit, ale zas kvoli tomu by som sa az tak netrapila, tak zaplatis plnu sumu, to je to najhorsie co sa moze stat.. :D nic hrozne

ria294
5. aug 2016

@janula2003
@misela103 obom vám to prajem, aby sa to podarilo 😉 dávajte na seba pozor a dajte vedieť, ako sa vám darí 🙂

misela103
5. aug 2016

@janula2003 No mne nešlo o to usetrit to vôbec ked to treba tak treba... ale islo o to ze som necakala ze hned dostanem protokol a lieky a ja som nemala dostatok penazi u seba ... chapes... tak som vybrala len co bolo treba a v lekarni mi nepovedali ze luveris si musim vybrat spolu s gonalom chapes.... a ja mam gonal f 900 a 450 ja som vybrala len ten 900-kovy.... a to som mala vsetky 3 naraz... no ale uz som volala do lekarne v BA v gf a povedali ze to doriesim tak 15teho idem zas do BA kvôli liekom 🙂 co uz... nevadi...

misela103
5. aug 2016

@ria294 tak silno verime 🙂 dakujeme pekne si zlata 🙂 aj ty sa snazis? aku mas diagnozu a ako si natom teraz?

ria294
5. aug 2016

@misela103 áno snažím sa 😉 teraz doba čakania, mám veĺmi nízke AMH, beriem teraz dhea, tak koncom augusta to bude 3mes,čo to užívam. Mala by som ísť do car a ak sa do konca mesiaca nestane zázrak a neotehotniem prirodzene, tak začínam s umelým 🙂

misela103
5. aug 2016

@ria294 Aha no ja mam PCOS nepriechodne caka ma uz 2 IVF

janula2003
5. aug 2016

@misela103 ja som tiez myslela, ze nieco pokvakame, ze mozno nejake vystretrenie navrhnu alebo nieco take...zas oni sa nejako pomylili a mysleli, ze chcem pisat len ziadost, kt. uz mam dva mesiace schvalenu...takze nikto nic netusim a dopadlo to tak, ze ideme do toho :D manzelovi som to uz len oznamila, samozrejme citlivo...a prave teraz mi volali z lekarne, ze na mna uz lieky cakaju...vsetko ide ako po masle :D

janula2003
5. aug 2016

@ria294 co znamena velmi nizke AMH? ja mam tiez nizsie a preto IVF...

misela103
5. aug 2016

@janula2003 😀 tak to ma byt... no mne to uplne po masle nejde za tie lieky 😀 ale tak uz aj to sme doriesili... nevadi... snad to nie je zle znamenie ze uz na zaciatku su problemy :-P nooo presne to som si myslela aj ja ale urobili mi len minutovy ultrazvuk aj to mozno vela hovorim 😀 a uz mi len dali protokol lieky rychlo povedali co a ako kedy brat kontrola kedy a boli sme vybaveny odisli sme a snubencovi hovorim ze a co mam robit??? 😀 ale kedze sme to uz raz absolvovali tak uz sa z toho viem vysomarit 😀

janula2003
5. aug 2016

@misela103 to len kukni ci nemas cysty nic viac neskumali :D aaale co by zle znamenia, vsak len maly zadrhel, kt. si uz vyriesila :D len pozitivne mysliet :D

misela103
5. aug 2016

@janula2003 ved toto a uz len cakat a cakat 😀

ria294
5. aug 2016

@janula2003 0,22, žiadna výhra, ale pred IVF mi ešte nasadili dhea.... mala by sa brať aspoň 3mesiace a potom mi navrhli stimuláciu krátky protokol s max.davkami gonadotropínov

leelloo
5. aug 2016

@ria294 oni ti navrhli brat dhea? Ake dávky berieš?

ria294
5. aug 2016

@leelloo áno mala som ju na recet, 25mg 3krát/D

baby24
5. aug 2016

@chelly opu je co??

chelly
5. aug 2016

@baby24 odber vajicok

leelloo
5. aug 2016

@ria294 zaujímavé... Ja som mala u mojej Dr.vo februari 0,46, v aprili v GF uz iba 0,36 a hned mi navrhli ivf. Chcela som vyskusat dhea, ale trochu som sa toho bala. Prvy ET mi nevysiel, teraz cakam na KET, ak to nevyjde, tak pred druhým ivf by som to tiez chcela skusit. To by bolo super, keby sa ti podarilo prirodzene? 🙂 po 3 mesiacoch ti bude asi znova robit testy, ze? To som zvedava, aky to bude mat u teba účinok.

janula2003
5. aug 2016

@ria294 aha...tak to mam vyssie, ale dlhy protokol a 300 jednotiek gonadotropinu, podla pribaloveho letaka sa viac uz ani neuziva...ale tak verim, ze vedia co robia, lebo som mala nakoniec 12 vajicok...cize pohoda..

baby24
5. aug 2016

@janula2003 no to ja neviem este to nekonzultovali so mnou iba ze po 14. Si mam zavolat ci odber bude v pondelok alebo v utorok tak ze neviem ani financne nic ani ako to budu robit... ☹

janula2003
5. aug 2016

@baby24 no tak to vsetko ti povie embryologicka po odbere, ale je na tebe co si z toho vyberies...cennik si dostala v zlozke...

baby24
5. aug 2016

@chelly aha dnes po 14. Mam volat ci v pondelok alebo v utorok Len mam strach lebo fajcit som neprestala fajcim menej o polovicku ale aj tak fajcim urcite to ma vplyv ☹

baby24
5. aug 2016

@janula2003 tak ze na odber este ne potrebujem peniaze??

baby24
5. aug 2016

@janula2003 davala si si aj embryoscop??

misela103
5. aug 2016

@baby24 Ahoj interne mas urobene? lebo to budes potrebovat... embryocop je velmi dobra vec... my sme platili tusim az po vklade drzim palce

chelly
5. aug 2016

@baby24 drzim palce, urcite budu kvalitne aj tak

baby24
5. aug 2016

@chelly tak odber je v pondelok oni si ma tam aj nechaju?? Mam si doniest aj pyzamo papuce....

chelly
5. aug 2016

@baby24 nie, rano prides a okolo obeda pojdes domov. chvilku si polezis.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre