Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sylvyka
21. máj 2009

no super vsak t je valibuk 😉
a doky asi nemal svoj den je to nespravodlive ked sa tak tesime ako male deticky a potom odpinkaju nas ...
ale musi byt vsetko ok tak sa teskaj a hladkaj brusko 😀

sylvyka
21. máj 2009

moj neee 😉

katarinka77
autor
21. máj 2009

Mayka, to je krásne bábenko 🙂 , aj bruško máš pekné 😉 ! Škoda, že si lekári niekedy neuvedomujú, čo tá chvíľa pre ženu znamená, duplom, ak je to tehotenstvo po takých dlhých peripetiách 😒 .. Ja by som najradšej každému jednému takémuto povedala, nech si nájde iný job, ak sa má takto správať, ak nemá mať úplne všetky vlohy pre toto povolanie 😠 . No nie?

mayka
21. máj 2009

babulky dakujem. Ved aj ja si myslim ze keby sa mu nieco na utz nezdalo tak mi povie.
Uvidme ako dopadnu tie testy krvne.
Dovtedy si to budem uzivat. Inak hned som si bola kupit tehu riflicky trstvrtove. jupiiiii

mayka
22. máj 2009

Dobre ranko pipinky

chruminka
22. máj 2009

dobre ranko aj my uz buntosime 😀

mayka
22. máj 2009

chrumi ahoj, ty si uz bola na tach testoch na Downov syndrom ci co to je? Uz mas vysledky? kedy ides na 3D?

chruminka
22. máj 2009

mayka ja som bola este v 12tt a moja "uzasna" sestricka ma vystrasila ze vsetko vyslo pozitivne!!!!hned ma posielali na antolsku na rizikove a opakovane testy!!!som bola uplne vystresovana,na antolskej som nic nevybavila (to bolo akurat vo stvrtok pred tymi krasnymi tromi volnymi dnami) tak sme mali doma uzasny predlzeny vikend,ale predychala som to a nakoniec som isla na kramare,lebo tam by som chcela aj rodit no a v ambulancii prenatalnej genetickej diagnostiky na mna pozerali ako na somara,ze preco mi tie testy robili uz v 12tt!! a ze pri dvojickach sa aj tak nic z krvy zistit nevie,sa len ta sija mera a odporuca sa amniocenteza,lebo krvne testy vyjdu pri dvojickach vzdy zvysene hodnoty!
Taka bola zlata pani dr.vsetko mi vysvetlila (povedala ze mam zabudnut na to co mi povedali akoby som to nikdy nepocula a ze tie vysledky mozem vyhodit) urobila mi UTZ,poukazovala mi poriadne obe babetka a vsetko vyzera byt ok,ale to sa uvidi az po porode,lebo som podpisala ze odmietam amniocentezu.
No a v tej panike a soku som si uplne zabudla vypytat foto babetiek 😒 , no nevadi ale aspon som ich videla ,boli krasnucke spokojnucke si tam plavali,ziaden stres a panika.... 😀

chruminka
22. máj 2009

a 3D no neviem vsak to sa chodi az tak okolo 21-25tt takze este mame cas,ale musim zavolat do GF a spytat sa ze ako to je pri dvojickach

mayka
22. máj 2009

chrumi tak to je sila. Ved tie testy sa ROBIA V 16 TT. Inak ja som pocula o tom prenatalnom skriningu. vraj to tiez dokaze nahradit amniocentezu. Uvazujem ze na to pojdem . V BA to robi nejaky Cunderlik.
Na to 3 D do GF pojdem aj ja tak v tom 21- 21 tt.

chruminka
22. máj 2009

ja neviem,lebo mne povedala geneticka ze mne uz nebudu robit ziedne geneticke vysetrenia,ona ich tam pomerala a povedal ze to je vsetko v poriadku,dokonca aj tie merania sije na ten 12tt boli ok,nechapala preco tam moja dokina napisala ze aj to je pozitivne!Takze by mali byt ok,samozrejme vzdy je tu riziko,ale s tym sa teraz nestresujem.
teraz idem az buduci stvrtok do rizikovej na kramare ,tak som zvedava co tam,ale k mojej dokine sa uz nevratim a uvazujem celkom o zmene gynekologicky,len pre mna by bola najlepsia daka tu u nas v Samorine,vsak pozistujem.

mayka
22. máj 2009

a preco chces rodit na Kramaroch?

mayka
22. máj 2009

ja uvazujem o antolskej

chruminka
22. máj 2009

mne je antolska strasne nesympaticka a uz som mala raz tu cest na pohotovosti a skoro ma tam zabili......no vsak ja by som pomalicky mohla uz aj knihu pisat co sa lekarov tyka.....a bol mi odporuceny dr.Plank na kramaroch od jednej zmanej co tam tiez rodila dvojicky pred dvoma rokmi a ked mi ho potom odporucali este dalsie kamosky tak som sa rozhodla pre kramare a hlavne pri dvojickach nikdy nevies a tam maju vsetko keby sa narodili dako ovela skor,vsak vacsinu deticiek prevazaju vzdy na kramare.
Proste davam n svoj siesty zmysel 😀

ozaj kde su vsetky pipinky?! 😅

chruminka
22. máj 2009

mayka uz ste rozmyslali nad menami?
Lebo nas sa vsetci vypytuju a uz som z toho na nervy!Hlavny problem je s chlapcenskymi menami a vymysliet 2ks tak to tazko!Asi si pockame na 3D ze co to vlastne bude a potom budeme vymnyslat.Mozno chlapcenske ani nebudeme musiet vymyslat 😀

mayka
22. máj 2009

Ja mam zasa kamosky co rodili n Antolskej a boli spokojne. Mne tam robili laparpskopiu a personal bol fajn. Ale aj tak si myslim ze zalezi aku budu mat naladu lekari a v den mojho porodu. hehe

Ostante pipiny urcite vylihuju lebo je take spave pocasie. Aj ja by som ale co uz ked asom v praci. Ale aj tak om len na konikovi a este so ani prstom nepohla. Do kelu s moralkou. Som otrasna

sylvyka
22. máj 2009

ja som tu teraz som vstala tak krasne ranko 😀

slniecko01
22. máj 2009

Ahojky babenky, je si idem asi zdriemnuť. Nejaká som nemožná 🙂 🙂 🙂 Vidím, že si vyberáte pôrodnice

sylvyka
22. máj 2009

chruminka my mame uz vybrate 😀 na100%

chruminka
22. máj 2009

mayka ty si to mozes dovoli ty si tehu 😀 ,je piatok sa nepretrhni!
Ja som tiez dnes ako mechom udreta a picha ma od vcera v podbrusku tak neviem co tam ty drobci zuruju alebo co....akurat papam zohriatu mrazenu kukuricku mnam lebo som hladna ale mam kyselinu asi z avokadovej pomazanky a nic ine mi teraz nedoslo na um co si dat jest.....
Boze toto vymyslanie co jest 10x a viac za den je najhorsie.
sylvyka dobra ranko my sme hore uz od 7:00h 😀

sylvyka
22. máj 2009

chrumi no aj ja som bola o siestej hlad ma vyhnal z postele ale potom si lahnem zas spat a spinkam 😀

chruminka
22. máj 2009

sylvy u nas tak podobne,drahy odchadzal okolo6:00h do prace a odvtedy som sa uz len prehadzovala a o 7:00h ma vyhnali hladosi z postele,ale uz som nesla spat.
a co mate vybrate na 100% mena ci porodnicu? 😀

sylvyka
22. máj 2009

no mena 😀 ela a bruno 😀 😀 😀 to boli jedine na ktorych sme sa zhodli a samozrejme aby ich nebolo na okoli tisic rovnakych 😀

mayka
22. máj 2009

baby vy uz mate mena?

sylvyka
22. máj 2009

no my hej 😀

katarinka77
autor
22. máj 2009

Dobré ránko 🙂 !
Chruminka, dr. Plank je veľmi milý a dobrý dr. 🙂 ! Dúfam, že budeš aj Ty spokojná 😉 !
Sylvyka, myslím, že takých mien, nie je až tak veľa, neboj 😉 .
Mayka, kašli na robotu, veď už je takmer víkend 😀 .

chruminka
22. máj 2009

mayka akurat som chcela pisat ze kde si zmyzla 🙂
my este nemame ale urcite tiez nechceme take co davaju teraz vsetci,okolo nas samy david,Matej,Matus....Sara,Natalia,Sofia....

mayka
22. máj 2009

tu som.
MOj muz mi vcera oznamil ze to bude Terezka alebo Viliam. A nemieni ustupit. 😀
Ale teiz nechceme dat meno ktore ma 10 deti naokolo. Aj ked Terezka je frekventovana dost. Ale na okoli poznam len jednu.
Viliama ani jedneho. Ale s tym Viliamom som sa akosi nezzila. Ale mne sa pacia mena aj Hanka, Alzbetka, Silvia, Daniela. Pre chlapca to je horsie. Ale paci sa mi aj Daniel. A aj Samko ale s tymi sa roztrhlo vrece. tak to nie.
No ale ved este je cas rozmyslat.

sylvyka
22. máj 2009

ja uz mam 20 min. vychadzku a trcim doma strasne nieco...

mayka
22. máj 2009

Aj tak mam pocit ze pre dievcatka sa lahsie vyberaju mena.
Zajtra idem na nakupy tehu veci do Rakuska . uz sa neviem dockat, lebo uz chodim ako taka hajtra s rozopnutymi gatami. hehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre