Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
22. máj 2009

katarinka mas s dr.plankom skusenosti? Ja som este u neho nikdy nebola ale ked mi ho odporucili tak snad bude ok a zda sa ze je jediny dr. pre rizikovu ambulanciu.

katarinka77
autor
22. máj 2009

idem kávičkovať 🙂 - aj za vás 😀
Sylvyka, no šup von, uži si to, kým je tak krásne 😉 !

chruminka
22. máj 2009

no my sme chceli kedysi ze David a Daniel ale je ich tu strasne vela naokolo takze chlapec nemoze byt 😀 a baby su fakt lahsie vyberatelne my by sme chceli Alexiu a Viktoriu ale viktorii je tu tiez dost vsak uvidime co povie UTZ ,lebo vyberat 2 dievcenske a 2 chlapcenske mena to je zabijacke!

katarinka77
autor
22. máj 2009

Chruminka, ja ho poznám už dobrých pár rokov osobne a je jeden z tých, keď aj má horšiu náladu, nedáva to ostatným tak pociťovať a je fakt ľudský. Konkrétne na Kramároch som si všimla, ako sa niektorým lekárom mení charakter a on ostal myslím rovnaký 🙂 . Aspoň do tej miery ho poznám ja.

chruminka
22. máj 2009

katarinka tak to som rada 🙂
ja si dnes kavicku nedam koli tej kyseline

chruminka
22. máj 2009

mayka kam idete na nakupy do parndorfu?

mayka
22. máj 2009

chrumi asi tam. Neviem Kamoska vie kde su tehu obchody. ja moc do rakuska nechosdievam mozno 2 x do roka ale sa vzdy zveziem s niekym. Ja by som tam hned zabludila. Moje orientacne schopnosti su hrozne. By som dosla asi tak do Hainburgu a koniec. 😀

chruminka
22. máj 2009

ja som bola v parndorfe tiez len raz aj to som len vyreklamovala nieco kamoske a uz sme prasili do viedne....ja som strasne rada chodievala nakupovat kedysi do Viedne na Mariahilferstrasse

chruminka
22. máj 2009

akurat mi volali ohladom kreditky,ja neznasam taketo telefonaty!!!Som babenku pekne zrusila,len bola strasne neodbytna a vytacala ma ,na argument ze kreditku vyuzijem v zahranici som na nu vyrukovala stym ze cakame dvojicky a ze to tazko budeme chodit dakam do zahranicia.....budeme sa motat okolo domu 😀 ,asi sa nalakala lebo zabralo a rozlucila sa 😅

katarinka77
autor
22. máj 2009

Mariahilfestr. je strašne dlhá, ja som radšej chodievala do Shoping City, tam je to všetko na kope a teraz chodievame pravidelne do Hainburgu, sem tam do Parndorfu.

chruminka
22. máj 2009

katarinka v hainburgu je aj daky obchodny dom?Je tam napr.H&M,C&A,alebo daco take?daka drogiska?Lebo ja vobec netusim,ze ake obchody su tam,ale chcela by som tak skocit mrknut.

katarinka77
autor
22. máj 2009

My chodíme do Hainburgu v podstate na bežné nákupy, je tam Spar, Bipa, Billa, Kik, Lidl, Hofer - tie sú na konci mesta a v meste sú napr. Niedermayer, Hartlauer, NKD a je tam zopár obchodíkov s oblečením, ale určite nie H&M, alebo C&A. Ale ak by ste šli do Parndorfu cez Hainburg, tak sa zastavte a omrknite si to tam.

zukrik
22. máj 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Mayka,Chrumi,pekné brušká 🙂 a hlavne babatka 🙂

zukrik
22. máj 2009

Mayuška uprimnú sústrasť,máte neakú smolu v rodine,moja zlatá drž sa.
Ked sa bavíte o tých veciach,ja som si tiež niečo ,kúpila,lebo nič neoblečiem 😀 😀
Chrumi,ved ja mám tiež také brucho,nooo musím sa krotiť v tom jedení,lebo
ozaj budem ako bomba 😕

chruminka
22. máj 2009

jej zukricek ako sa mate?ja som si akurat urobila taku rychlu jarnu polievocku mnam 😝

zukrik
22. máj 2009

Ahoj Chrumi,máme sa fajn,aj ty fičíš na polievkach?
Dnes mi bolo ráno zase zle,ale môže to byť aj tým,že
mám nízky cukor-vraj 😀

chruminka
22. máj 2009

ja som bola vzdy polievkova,dokazala by som na nich celkom prezit 🙂
Zukrik mozno to bolo aj pocasim

zukrik
22. máj 2009

Dnes som trochu kuchtila,lebo manželovi prídu
gratulovať, včera mal 30 rôčkov 😀 😀
Robila som šalát,jednohubky a smotanovú tortu.

zukrik
22. máj 2009

Je to možne,je tak divne vonku a strašne teplo 😖
Napíšem ti niečo do IP 😉

zukrik
22. máj 2009

Pipinečky halooooooooooooo,čo ešte papáte? 😀 😀

chruminka
22. máj 2009

zukrik mas IP
poradte co mam spravit na veceru aby ostalo aj na zajtra . Nemam vobec ziadne napady.
na obed mame len jarnu polievocku a rybie prsty so zemiacikmi.

mayka
22. máj 2009

baby vy zasa jete, ja mam dnes taku depku ze az. Nic sa mi nechce. vsetko se..e na kopu. Uz chcem ist domoooov.
😢

zukrik
22. máj 2009

Chrumi,napr: francúzske zemiaky alebo špenátik 😀 😀

krakulka
22. máj 2009

ahoj pipinky - tehulky 😀 😀 😀 , dnes debatite jedna radost. uz ste prebrali mena deticiek, porodnicu a teraz varite. 😕

zukrik
22. máj 2009

Mayuška,mala by si si zobrať dovolenku,neako sa moc stresuješ 😉

zukrik
22. máj 2009

Ahoj Krakulka,ako to ide?

krakulka
22. máj 2009

😀 😀 😀 fajn, dnes robil UTZ Harbulak, no je to velky fesak. On pozeral na monitor a ja som si obzerala jeho. 😨 Ale vela som sa nedozvedala. Dnes som 11DC, vraj to vizera velmi dobre, lepsie ako minule? Ale co bolo minule neviem, lebo Dr. nechcela povedat. Tak snad vsetko ok. A uvidime sa v pondelok hovoril, este budem do nedele pichat Pergoveris a Gonal. Ak ratam dobre, tak cca streda bude OPU. Dufam, ze budete na mna pluvat, aby som aj bola tehulka ako vy. 😀 😀 😀 😀

mayka
22. máj 2009

zukrik,
nestresujem aspon si to myslim ale dnes mam taky divny den . Som precitlivela a je mi do placu. Zo vsetkeho . Z pocasia, z kolegov, zo sefa a este ja podnajomnik mi odchadza z bytu. Dohoda bola rok a on po 5 mesiacoch ide prec. Mna slak trafi.
Rozmyslam ze ten byt predam ale mam na neho uver zo sfrb tak neviem ako to tam funguje. A ci sa vobec oplati teraz byt predavat. Ale uz ma to vrcholne nebavi .Predchadzajuci podńajomnik ma vytopil a zdrhol. Nechcu sa mi riesit uz taketo problemy. Som z toho smutna. Chcem mat svaty pokoj. ☹
No ale ta nalada ma prejde ked pojdem domenko za mojimi jazvecicami. Tie ma rozveselia. 😀

chruminka
22. máj 2009

mayka preco mas depku?Vsak ty si tu vzdy take nase slniecko!Co sa deje?Hormoniky vystrajaju!
zukrik ja spenatik milujem ale nase deticky asi nie,nic co je zelene (okrem kys.uhoriek )im nechuti a francuzske sme mali nedavno....no nic musime vymysliet daco ine.
krakulka tak drzime palce vsetkych 12 😀

mayka
22. máj 2009

krakulka ja uz plujeeeeeeeem .pfuj pfuj pfuj Je plodne obdobie neboj dobre to dopadne. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre