Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luciamk
25. máj 2009

Ahojte babulky,
dúfam, že ste mali peký víkendík.
Krakulka držím palce. Ako sa máš Mayka?
Ozaj pipiny budúci týždeň idem na krv ( prvý krát 😒 ) ako sô tie odbery od 7:30 do 9:30 ??
😖

jangyn
25. máj 2009

Do 8.30

luciamk
25. máj 2009

Jangyn Ďakujéém 🙂

mayka
25. máj 2009

jangyn ☹ je mi to luto. Ale aspon si uzijes leto a vodu a tatarak. A na jesen sup do dalsieho ket. Moc ti drzim palce.

Krakulka, tak fajn ale ziadne prudke pohyby a ziadne umyvanie okien .hehe 😀

mayka
25. máj 2009

sylvyka, veru vzdy po sone si poviem ze uz sa nemusim bat a vzdy& to na mna dojde. Ale s tym sa asi budeme musiet zmierit lebo ten strach uz nepominie. 😀

luciamk, ten oddych plati aj pre teba. Pekne labky na stol a nech muzik maka. hehe

jangyn
25. máj 2009

Vďaka mayka, ale ja dúfam, že pôjdem na 2. KET už niekedy v auguste, aby som mohla práve vtedy odísť na dovolenku. 🙂 Aby mali v brušku pokojnejšie prostredie.

och
25. máj 2009

dobry den prajem kukulienky 😀 😀 😀 vikend bol krasny ze 😉

jangyn je mi to luto ☹ ale neva 😅 po lete do toho prasknete, tak si uzi svoje posledne leto 😀 😀

zajtra idem na utz 😕 tak ma to zacina dost matat 😕 priznaky ziadne 😀 😀 to sa mam co 😀 😀

a znova mi vybuchla umyvacka 😠 do riti

mayka
25. máj 2009

och,
som na teba myslela ci si isla na utz dnes alebo zajtra ides. Som hrozne zvedava na teba.
priznaky budu. neboj nic po utz to zacne. 😀 Psychika spravi svoje a od zajtra budes grckat. 😀
A nie kazda z nas grcka. Ja ani raz takze kedze si ja cez kopirak tak nebudes ani ty. Budes len unavena a bude ta gebula boliet. No a este ta bude aj sem tam palit zaha. hehe
A co si psravila tej umyvacke, Ako ze ti vybuchla?

och
25. máj 2009

mayka ja neviem proste z nej vyteka voda a nie cez hadice ale normal okolo dveri dole 😠 😠 😠
strasne sa bojim na zajtra ze ci je vsetko OK 😕 a to musim napisat esej dnes do skoly 😝

mayka
25. máj 2009

tak to je sila s tou myckou. Kolko ju uz mate? Ta nasa ma 2 roky a hned ako skoncila zaruka vypadlo sklicko na displeji. No kvoli tomu servisaka volat nebudem ale nastve to. Nebola prave najlacnejsia. 😠

Ten strach zo zajtrajska chapem. Ja som bola na mrtvicu. Ale zazijes najkrajsi pocit na svete. ja som rozmyslala ze si pred tym utz spravim tehu test. 😀 Ale nakoniec som si ho nespravila a morsky konik tam bol ako vysity. 😀
Takze ten strach je normalny pockaj ked budes sediet na chodbe cakat kedy ta zavolaju . To bude hotove psycho. 😉

Uz si volala servisaka na mycku?

och
25. máj 2009

nevolala bo to nie je nasa mycka 😠 ma asi tisic rokov 😠 my sme totiz v podnajme 😝
to je psycho mycka a seriem na nu 😝 fuj jaka som nastvana idem zhanat miesto servisaka architekta 😀 tak 😀 😀

mayka
25. máj 2009

juuuj no tak to potesi. Najomnik bude rad. Ze bude musiet novu zhanat. len snad ti to neda k nahrade.
nerozculuj sa lebo budes mat deti nervakov. To mi vzdy muz hovori ked sa rozculujem. hehe

A naco architekta, Myslis ze on tu mycku opravi? 😀

corinne
25. máj 2009

Ahojte pipiny.Och ani ja nemam ziadne priznaky,z casu na cas sa ozve zaludok a to je vsetko ☹ Uz som mala v kosiku 2 testy ze budem testovat ci tam ciarky ostali ,ale potom som to vratila (400sk) do regalu,ved v stredu idem na krv.Och zajtra ides kedy?musim porovnat nase hcg,lebo sestricka mi povedala,ze je vysoke ze mozno bude aj 2.

zukrik
25. máj 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Krakulka,budeme na teba myslieť,budeš dobrá nosnica 😀 neboj.
Jangyn,je mi to ľúto,musíš nabrať veľa sily na druhý ket,držím palčeky.

zukrik
25. máj 2009

Och,Corinne,ste jasné baby jedny 😀 😀 bude veeeeeeelmi vysoké 😀 😀
Ahoj Mayuška 🙂

mayka
25. máj 2009

zukricek ahoj. D sa ti blizi. Daj potom vediet. Hrozne som zvedava.
Ja rozmyslam ze sa objednam na niekedy v prvej polke jula. To by som mala byt po 20 tt.

chruminka
25. máj 2009

ahojte idem docitavat co pisete vsak ja zasa nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!! 😅

chruminka
25. máj 2009

och bud rada ze nemas ziadne priznaky,mna trapila nevolnost az do buduceho tyzdna bolo to otrasne,ale mam vacsinu kamosiek co ma deticky a im nic nebolo 😠 , tak som im cely cas zavidela!

chruminka
25. máj 2009

zukrik ty ides kedy na 3D? ja by som chcela az tak 21-23tt zevraj je to lepsie,len neviem ci by som sa uz nemala objednat teraz aby mali volny termin,neviete ako to je v GF s tym 3D kolko tyzdnov dopredu sa treba objednat?

zukrik
25. máj 2009

Ahojte
Chrumi,idem zajtra 😀 ,mna objednával hned,ako mi potvrdili UTZ a vypisoval
mi správu.Vypočítal mi týždne on sám mi ponúkol 3D,tiež som sa čudovala 😕
že tak skoro,ale už sa teším na drobčekov,ža ich uvidím skôr 😀 😀
Objednaj sa tam čo najskôr,lebo tam majú plno,ale povedz,že ti tam robili UO
je to lacnešie.Povedali,že 500Sk,inek sa platí omnoho viac. 🙂

och
25. máj 2009

no som spat 😀 som sa bola vyprazit na slniecku trosku dost 😀 😀 😀

corinne ja som mala po predlzenej kultivacii
11 ET 633 hcg
14 ET 2924 hcg
😀 😀 😀 😀
zajtra idem rano tak na osmu hodinku na utz 😀 😀

mayka radsej si dom postavim ako opravovat cudziu umyvacku 😀 😀 😀

chrumik ved som rada 😀 mam obcas prdi male priznaky keby som nevedela ze som tehu tak to prikladam hocicoumu inemu ako pocasie, prezratost

jedine co som zistila je ze som zavisla na lekvarovych siskach 😀 😀 😀 som vcera v tescu chytila hystericky zachvat lebo nemali ani jednu 😕

chruminka
25. máj 2009

nam sa asi vsetkym narodia sladke lekvarove deticky 😀 , stymi siskami tu uz niekto chute robil,potom to boli parene buchty.....no a ja som dost so zaciatku pojedl lekvarovych tasticiek 😉 , mnam veru aj teraz by som si dala

och
25. máj 2009

chrumik 😀 😀 😀 fuuuu surne potrebujem siskuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 jediny priznak mam ze nepocitujem stupnujuci sa hlad 😀 😀 ale zrazu z nicoho nic proste zacne brucho boliet na umretie od hladu a pocit ze ked okamzite nieco nestrcim do huby tak zomriem 😲 😀 😀

chruminka
25. máj 2009

och tak s tym treba daco robit,viem o com hovoris ja by som za jedlo aj vrazdila 😀

chruminka
25. máj 2009

akurat som dotlacila kusok babovky co som vcera piekla a idem sa trosicku vyvencit tak zatial sa majte 🙂

och
25. máj 2009

chrumik krasnu prechadku prajem 😀 😀

ta babovka nie je zly napad 😲 😀 😀

krakulka
25. máj 2009

Och, tak sa mozno zajtra uvidime, ak nebudem este lezat na posteli. 😀

mayka
25. máj 2009

chruminka to s tym objednaim nya 3D aj mna zaujima. Asi tam zavolam tento tyzden a objednam sa na prvu polku jula. to mi tiez tak vychadza 20-22 tt.

zukrik super ze nam daju zlavu. teda dufam lebo inak je to tam pekne drahe.
Ale vsak by asme si zasluzili aj zadara. 😀

baby zivot by som dala za dobru cestvu dzemikovu sisku 😀

Inak ja som ovela viac na sladke nez pred tehu.

baby ja som minule od jedu rozkusala casnika lebo mi dlho nosil polievku a na mna take nervy dosli a taka agresivita ze som sa ho 2x opytala ze kedy to bude.
😠 😀 Moj muz sa rehotal jak divy lebo toto teda nemam vo zvyku.

mayka
25. máj 2009

No idem baby . Dnes mojmuz vymysle grilovacku tak sa tesim na kuracie stehienka a parecky obalene v slaninke. 😝
tak zatial papa.
A Och prajem ti pevne nervy na zajtra v cakarni. 😉 A uzi si ten pocit pri sledovani TV v GF. 😀 lepsi program nikde nehraju.

mayka
25. máj 2009

baby tak na tej recepcii co bolo dnes za kravu. neuveritelne
som sa chcela objednat na 4D utz a odpinkala ma ze na to objednavaju az po 25 tt. Predtym iba na morfologicky a aj to na poziadanie lekara. Chapete to, ja nie. Zmrdi 😠 nahnevana som jak to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre