Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mici11
8. apr 2009

Babenky mne nevysli 2.Ivf, ale napriek tomu som verila ze sa to podari, i ked ma to stalo vela sil. A naplakala som sa az az ☹ a uz som to niekedy chcela vzdat. Ale treba verit nadej je vzdy. Nam sa to podarilo po 5 rokoch a nakoniec aj bez pomoci IVF.
Vsetkym vam to prajem z celeho srdiecka, drzte sa

zabka827
8. apr 2009

baby, ked si to tak citam, zacina mi byt z toho zle, co vsetko treba podstupit aby sme mohli mat to vytuzene babo. injekcie, laparo, hormony, tablety, a to este nie je zaruka uspechu. Zbieram odvahu uz 3 den, ci tam vobec volat.

olympia
8. apr 2009

Zabka, urcite volaj! Je to nasa velka tuzba a oplati sa bojovat! 😉

zabka827
8. apr 2009

dik za povzbudenie, podelim sa zo zazitkami. dnes si este ale radsej idem doumyvat okna.

mici11
8. apr 2009

Zabka stoji to zato, ver mi 😉 🙂 urcite zavolaj

olympia
8. apr 2009

Aj Mici nam pekne napisala, treba dufat a nevzdavat sa. 😵

katherinesand
8. apr 2009

mici, je to ako liek citat taketo povzbudive pribehy. 😵

mici11
8. apr 2009

katherinesand verim ze coskoro nam aj ty napises nejaky so stastnym koncom 😉 a vlastne vy vsetky co sa tu stretavate. Naozaj vam to velmi velmi prajem 😉

katherinesand
8. apr 2009

dakujem 😵

mayka
8. apr 2009

kontrolaaaaaaaaaaaa 😉

katherinesand
8. apr 2009

neboj Mayka, tu sa poctivo maka 😀

mayka
8. apr 2009

ja vas len skusam. idem si umyt podlahu. 😀 ovsem ked sa nepogrckam. Som bol frajerka ze mne nebyva zle. Noooo aha uz to je tu. dnes cely den.
😝
uz aj to zukrickine zelezo citim v ustach. 😀

och
8. apr 2009

caute zienky 😀 hlasi sa dalmatinec 😝 😝 bodkaty

strasne musim upratovat a vobec sa mi nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katherinesand
8. apr 2009

to mas pero, aby si nahodou nezabudla, ze si tehotna. 😀

katherinesand
8. apr 2009

to pero je preto 😀

katherinesand
8. apr 2009

ja neupratujem, ja budem mat leharo 😎
okna mam umyte a na ostatne kaslem, lebo ideme zajtra prec z domu na sviatky.
och, tak makaj, makaj, aj tak sa len cele dni povlaujes 😀

och
8. apr 2009

kathy no pockaj zajac 😀 😀

katherinesand
8. apr 2009

ale nie 😉
sviatky, nesviatky, aj tak by som mala co upratovat. okna sice mam, ale to bola ta najjednoduchsia cast.
mala by som sa pustit do kuchyne, na take riadne upratovanie, ze vybrat vsetko von a pod. a to stale odkladam. 😀 😝

katherinesand
8. apr 2009

bezkam domkov.
papa.
cmuk 😵

mima11
8. apr 2009

Ahojte Pipinky!!!

Nestíham Vás ani čítať! Pozerám, že sú tu nové babuľky!!!

Podarí sa nám to všetkým, len musíme veriť!!! Aj keď nás to stojí veľa síl!!!
Tiež by som vedela rozprávať, ten neúspech bolí, to asi každú z nás. Musíme veriť a určite sa to podarí!

katarinka77
autor
8. apr 2009

Ahojte babenky 😉 !
Katuška, Ty uz ideš domkov? Tak bežkaj teda opatrne 😉 .
Som tu opäť nejaký čas nebola, pilne som pracovala, ako taká včielka 😀, ale teraz mám 5 dní voľno, tak budem lebediť. Chcela by som začať s tým cvičením. Tá prvá akupunktúra bola fajn, len po jednej ihle mi ostala chvíľku hrčka a červený kľak na čele, vyzerala som, akoby som do niečoho narazila 😀 .
Takže stretko bude teda v piatok 🙂 ? Už sa moc teším 🙂 !

chruminka
8. apr 2009

ahojte troska som si zdriemla,lebo ja som sa tiez velice chvalila,ze mi uz nebyva zle a dnes od cca 16:00h mi je zasa strasne zle a nepomohlo ani to lezanie ☹

katarinka77
autor
8. apr 2009

Ahoj Chrumi 🙂 ! Tak to si v lekárni vypýtaj aj niečo na spavú nemoc 😀 .

chruminka
8. apr 2009

katarinka vypytam 😉 zajtra v poradni,ale to mi urcite naschval bude dobre a ja si ani nespomeniem ze mi byva aj zle 😒

chruminka
8. apr 2009

hallo kde ste zmyzli?

katarinka77
autor
8. apr 2009

tak potom aj niečo na tehotenskú sklerózu 😀 😀
To nevadí, aj keby si zabudla, moc proti tomu nenarobíš, to sú hormóny a buďme radi, že to takto funguje, že aspoň vieš, že si tehotná 😉
A kedy budú tie fotečky v albume?

och
8. apr 2009

baby ja upratujem ako fretka 😝 😝 😝 si bude starky mysliet ze si pomylil dvere 😝 😀 😀 😀

katarinka77
autor
8. apr 2009

Och, no nepreháňaj to, ok 😀 ? Lebo sa budem cítiť ako úplný lenivec 😀 . Ale nie, možno budem žehliť, zajtra pôjdem dať vymeniť gumy na aute a potom budem asi upratovať 😉 . A už máš manžela na snowbordovačke? Je vôbec ešte sneh?

chruminka
8. apr 2009

dnes ked pride drahy,uz som to nafotila a zda sa to celkom pouzitelne,ono to je rozmazane samo o sebe a hlavne skoro nic tam nevidiet
sesterka je tiez tehu a kupila v lekarni dake homeopatika na to a ze to pomaha tak asi zajtra nabieham do lekarne (chodim tam uz pomalicky kazdy den)
baby neupratujte moc ,potom sa citim este horsie,mne by sa zislo okna umyt,ale este sa bojim.....veru aj zehlit by som mala ,ale dnes to urcite nezvladnem 😝

och
8. apr 2009

katka 😀 😀 😀 na snowboardovacku ideme v piatok 😀 tesim a urcite tam je sneh 😀

baby ja musim, 😝 ved mam doma dvoch kocurov a zacinaju pustat chlpy bleeeee, vy len pekne lebedte a nemajte vobec vycitky 😀

potim sa ako krava pri tom 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre