Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
25. apr 2009

ahojte tak aj sa konecn hlasim 😀
Mayka gratulujem krasne rastiete 😵
Zukricek gratulujem k dvom babatkam 🙂 😵
ten UTZ co ta caka tak to ti budu merat babatka aj ich siju koli genetickym porucham,to sa robi vzdy okolo 12tt,zoberu ti aj krv.

Tak mi uz to mame za sebou nezbednici sa maju dobre,jeden je taky spachtos (to bude po mojej polovicke on je taky kludas) ten mal uz 5,58cm a druhe je take zive az moc ciperne aktivne vsak sa dokyne ani zmerat nechcelo nechat malo 4,87 ale povedala,ze moze mat kludne aj 5 cm kedze sa velmi hybalo tak to meranie nie je presne.No skuste hadat po kom je to male vrtiace sa 😀
pridam aj foto aj ked je take rozmazane,lebo nase babetka sa nikdy nechcu spolu fotit 😎 ,vzdy je zaostrene len jedno a druhe nevidiet.

drzim vsetkym pipinam palce nech im to tento rok vyjde!

marione74
25. apr 2009

ahojte pipiny, sorry ze skacem do temicky, ja som tiez z GF, som v 8tt cakame dvojicky 🙂, vcera som bola prvom utz. kazali mi vysadit Utros, ze mam brat este vcera ze 3x2 potom 2 dni tusim 2x2 a dva dni 2x1 ale neviem ci som to dobre pochopila, to akoze do 4 dni ho mam vysadit postupne uplne?
Prosim poradte ako to kazali Vam, aby som nieco nezbabrala (poprosim cez IP) Dakujem moc.

kacarina
25. apr 2009

ahoj marione, aj mne tak kazali vysadit, ale moj gynekolog mi odporucil to vysadzat pomalsie, aby to nebol velky skok, ze kludne az po 3-4 dnoch znizovat ... ale ked oni kazu po 2 dnoch, by to snad nemal byt problem, ved snad vedia, co robia ... tak urob, ako uznas za vhodne 😉

mayka
25. apr 2009

Ahojte pipinky,

marione, mne povedali ze ho mam vysadit postupne do tyzdna cize som si davala kazdy den o jednu gulicku menej.
A gratulujem k dvojickam. Drz sa. 😉

kacarina
25. apr 2009

ozaj marione, blahozelam aj ja k dvojkam 😅 neuveritelne, nejako sa to tohtorocne dvojickovo rozrasta 😀

zukrik
26. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
ako sa dnes máte?

Ja som trochu ochorela,bolí ma hrdlo mám ho
zahnisané 😝
Neviem čo si mám dať,ved všade je napísané
nevhodné pre tehu 😒
Kloktala som slanú vodu,ale radšej už nie,len
ma napínalo.Baby,neviete,čo je dobré na to hrdlo?

och
26. apr 2009

zukrik netusim co by mohlo byt len na hrdlo 😅 ani netusim co mozes a co nie 😅 asi by to chcelo zakupit niaku knizku o bylinkach 😀 😀 😀

baby tak ja hlasim svoje pocity 😀 od vcera ma nic neboli, nepicha, nerastie, nebublinkuje, nie je mi zle 😀 😀 citim sa stastne a fit ako nikdy predtym, takze sa to asi nepodarilo 😅 nevadi podari sa na buduce 😉

mayka
26. apr 2009

och ty motovidlo. Este je skoro na pocity. 😀

corinne
26. apr 2009

ahojte,tu nikto nieje.Babulky moje boli ma brusko ako na MS,je to normalne ☹ aj vajecniky sa mi ozyvaju.Idem si dat pichnut Merional,este dnes 225iu(uz 5den po 225iu)mam davky jak pre kobylu 😀 dufam,ze zajtra bude viac folikulov ako v piatok.Pravdepodobne OPU bud v stredu alebo v sobotu.

corinne
26. apr 2009

Och ty uz co spekulujes 😀 nad pocitmi dostanes na holu zadnu cast 😀 daj sa do kludu.A mna stale nieco picha a boli 😀

mayka
26. apr 2009

corinne, to je normalne. aj mne ku koncu tak bolo. ved po tolkych pichackach sa ani necuduj. Ale snaz sa vela pit.

och
26. apr 2009

corinne neboj ten pocit bude este veeeelmi dlho trvat a den pred opu ta tak budu bolet prsa az no 😝 😝 😀 😀

ja iba tak ze ked su uz deti potencionalne zakusnute, malo by sa nieco zacat diat nie 😲 😲 😲 no ja nefieeeem

tak som si urobila palacinky so slahackou a grankom a domacim jahodovym dzemom 😀 😀 😀 😀

marione74
26. apr 2009

ahojte, dakujem za radu, asi ten utros podla vasej rady zacnem vysadzovat pomalsie... a dnes ma aj picha v podbrusku, dufam ze to nie je tym vysadzovanim 😠

zukrik, vidim ze sme mali ET ten isty tyzden, ja som mala OPU 17.3 a ET 22.3. 🙂
Aky si mala hcg na 14 den? tych 3500? lebo ja som mala na 10 den 260 a na 14 den 1600 a cakam dvojky a vidim ze ty len jedneho mimiska 😉
Aj jedna dalsia babena mala 1700 na 14 den a caka iba jedno.
Mas aj nejakych mrazulkov?
Ja mam este 12 a kedze ziadne potencionalne mimi nechcem nechat v mrazaku tak vyzera ze budem mat dost deti
😉 Aj ked netusim aka je pravdopodobnost deticiek z 12 mrazulkov, vraj statistiky hovoria ze 80% snehuliacikov prezije a 30% sa uchyti, no tak to vyzera ze by sme mohli mat tak 5 deti 😕

marione74
26. apr 2009

zukrik, aj na mna nieco liezlo a pobolievalo ma hrdlo a v lekarni mi davali Florsalmin, to je to kloktadlo zo salvie, ale kedze mam alergiu, tak som to nechcela a este mi dali take tablety Septisan. Je to dost hnusne na cumlanie, ale co neurobime pre mimisov nie? 😉

katarinka77
autor
26. apr 2009

Ahojte Pipinky 🙂 !
Marione, gratulujem k tehu a dvojkám 🙂 , už som Ťa okukávala niekde v inej téme, kedy zahlásiš, že sa to podarilo 🙂 .
Linduška, Ty sa neorientuj na pocity, my ženy sme totiž veľmi domýšľavé tvory 😀 , ale momentálne je to Tebe trošku na škodu 😀 . Takže vychutnávaj si pekne krásne každý jeden deň a žiadne negatívne myslenie 😉 !
Chruminka 🙂 , takže jedno šidielko a jedného kľuďasa ste "zarobili" 😀 ? To bude zaujímavé, keď budú väčší 😀 .
Zukríček, tak hrdlo bolí 😢 ? Na bylinky by som sa opýtala radšej v lekárni, nie všetko môžu tehotné, skús potom radšej homeopatiká. Ale ak je to naozaj zahnisané hrdlo, ako píšeš, tak neviem, či to bude stačiť. Možno bude treba aj antibiotiká. Neboj, sú aj také, ktoré môžu aj tehotné. Ja by som na Tvojom mieste šla zajtra radšej k lekárovi.
Inak, ja som včera zistila, že som bola na PNke pravdepodobne len s alergickou nádchou 😀 . Lebo som šla k dr., že mi to už 2 týždne neprechádza a cítila som sa teda dobre pod psa, no a on povedal, že to vyzerá na alerg. nádchu, dal mi lieky preti alergii a ja som dnes takmer úplne fit 😀 . A ja som vždy ľutovala tých chudákov, čo celú jar a leto kýchali a soplili, no a teraz asi aj ja 😠 . Nuž čo... Zajtra idem do GF, taká som už zvedavá 😉 ...

och
26. apr 2009

som z toho na prasky 😝 howk

katarinka77
autor
26. apr 2009

z čoho? z tých pocitov?

och
26. apr 2009

hej 😠

katarinka77
autor
26. apr 2009

ale no.... 😉
výnimočne si nejaká nezhovorčivá... hm...?

och
26. apr 2009

po pravde som taka sprosta ako tago 😝

som si citala temu cakanie po transfere a baby co pisali ze maju taky mokry pocit tak im to nevyslo a to je od dnes uz aj moj pripad 😝 takze som sama doma a depkujem ako sprosta 😠 😠 chce sa mi revat 😝

katarinka77
autor
26. apr 2009

Ty trdielko 😉 . Nečítaj tie témy! Ostaň pekne pri nás a hlavne nedepkuj dopredu. 1000 báb môže mať 1000 rôznych pocitov a pritom sú len 2 možnosti, buď to vyjde alebo nevyjde. Ja som sa napr. po IUI cítila byť tehotná a nebola som. Iná možno necítila nič a otehotnela. To je strašne individuálne, a hlavne nezabudni, že si nadopovaná hormónmi a tie si teda robia čo sa im zachce. Ja som bola napr. strašne citlivá až plačlivá.

och
26. apr 2009

kati ja viem 😔 este su to len tri dni a mna uz berie do pezinka 😝 😝 asi si zajtra pojdem kupit farbu na vlasy bo sto percent ze do tyzdna som sediva 😝 😝 mozno mi to aj pristane, vzdy som chcela vediet ako by som vyzerala kebyze som blondyna 😉

to je na tom to najhorsie, ze som cely den sama a rozmyslam nad hovadinami, lasujem po internete a statocne mi z toho svitori 😝 😝 obcas sa pytam preco je zivot tak nespravodlyvi k nam ktore to mimi fakt chcu a dali by im vsetku lasku sveta a mali by tu najlepsiu maminu a tatina na svete 😵 a najhorsie na tom vsetkom je mas cloveka kotreho tak lubis a nie si schopna mu dat ten najkrasi darcek na svete 😢

to je asi tym utrosom a estrofenom, slak ma ide trafit 😝

katarinka77
autor
26. apr 2009

Áno, je to nespravodlivé, ale len Boh vie, prečo to tak je. Ja verím, že aj my sa dopracujeme k nášmu vytúženému dieťaťu, len tá cesta k nemu bude ťažká a tŕnistá. Možno to tak má byť, aby sme si to potom viac vážili, viac si to vedeli vychutnať, možno je to skúška, aký pevný je náš vzťah..... A hlavne si nerob výčitky, že Ty nie si schopná mu dať dieťa, pretože aj keby bol problém len u jedného (čo vo vašom prípade nie je), je to vždy problém oboch.
Vydrž to ešte ten týždeň 😉!

och
26. apr 2009

nie je to fer 😒 ale co v zivote je fer? 😲 keby som aspon vedela byt trpezliva ale toto je asi ten moj najvacsii nedostatok 😠 😠 mozno zmenime to porekadlo na trpezlivost deti prinasa 😀

ale som rada, ze aspon si prisla na pricinu svojho plneho nasa 😉 ze to nie je nic vaznesie 😀 😀

katarinka77
autor
26. apr 2009

možno máme iné veci, ktoré si ani neuvedomujeme a iní ich nemajú a tiež hovoria, že je to nespravodlivé, že niekto sa k tomu dostane hneď a oni nie a nie... Napr. že máme kde bývať, že máme dobrého manžela, dobrú prácu a ja neviem, čo ešte...
Hlavne mám kľudnejšie svedomie, že som vás nemohla nakaziť 😉 . Lebo som sa už bála, ktorá prvá napíše, že je chorá.. Ale radšej by som mala permanentne nádchu, ako tie iné problémy, alebo ako to, že sa nám nedarí.. Vidíš, tiež vyjednávam 😀 ... Jednoducho je to tak a musím sa s tým naučiť žiť. Potom budem vyrovnaná a bábätko sa nám podarí ani nebudem vedieť ako 😀 .
No idem už spať, nech zajtra na konzultácii v GF nezívam 😉 . Tak dobrú nocku a pekné sníčky 🙂 !

mayka
27. apr 2009

Dobre ranecko pipinecky,

Och, co to mas za stavy. Vsak si ja cez kopirak. Tak okamzite s tym skonci. z tych hormonov ti tusim preskakuje. 😀 Zaklad je mysliet pozitvne tak sa spametaj. Lebo pridem na kramare a si to s tebou vybavim. 😠
Na to aby ti hrabalo mas este cas.
Ked budes v 10 tt to na teba pride a skutocne. Ja som taka precitlivela teraz ze sa rozrevem aj pri spravach.
Tak nestresuj.

katarinka, drzim ti na dnes palce . Nech povedia v GF nejake pozitivne spravy.

Mne sa taaaak dnes nechcelo vstavat do prace, ze by som az plakala. A to mam dost tazky den. Idem s otcovym psom k veterinarovi a neviem ci ho nebudeme musiet dat utratit. mam z toho strach. uz ma skoro 14 rokov a hrcky o celom bruchu a uz aj na krku a ktovie kde vsade. Len ona ja taka hunata ze normalne to nevidis. No mudrejsia budem po rentgene kde to vsade ma.
Tak drzte palce.

allienkaa
27. apr 2009

Katka, Linda, dakujem Vam za Vase odpovede a rady este z piatka. Nech sa Vam dari.

peta131
27. apr 2009

Ahojte, môžem sa spýtať keď vám zostali lieky z ivf dajú sa vrátiť do Gyn-fivu? A tá ktorá ste pichali Puregon a dali vám v GF pero tak to sa musí vrátiť alebo nám už zostáva? díky 😉

larita112
27. apr 2009

ahojte pipinky 🙂 len som nakukla 🙂 😎 😵
a práve som našla moju havkáčku na najpes.sk, takže môžete aj vy hlasovať 🙂 pjosím 😀
Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/4459
Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/4461
Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/4537

Peti, lieky môžeš vrátiť do GF naspäť - hlavnej sestre, ona Ti hneď dá za ne aj peniažky a ja som mala aj puregon a pero som vrátila tiež hlavnej sestre.

och
27. apr 2009

peta hej daju sa vratit tusim to aj vykupuju alebo je tu tema mam/nemam lieky na IVF tam sa mozes zapojit 😉

jasne ze pero treba vratit 😀 😀 ja som si vsak spravila vnutornu dohodu, ze pero vratim az ked budem mat v bruchu bubliny 😀 😀 😀 😀 pero alebo deti ha nech si vyberu 😀 😀

no k mojmu vcerajsiemu vystupu 😝 😝 to boli hormony a sexualna abstinencia dnes uz je zase dobre 😀 😀 😀 proste treba verit a nedat si to vyhovorit 😀 😀 😀 😀 a tak zase verim a rozpravam sa so svojim bruchom ako sibnuta 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre