Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
14. okt 2012

@rojica ale určite budú folikuly, neboj, budem na teba zajtra myslieť a držať palce. Uvidíš, dobre to dopadne 🙂

rojica
14. okt 2012

@maruskaaaa dám vedieť, že ako to dopadlo...... 🙂...

maruskaaaa
14. okt 2012

@rojica Budem držať palce 🙂

belalinda
14. okt 2012

@rojica veru aj ja som zvedava! 😉 Toto budes mat prvu kontrolu, ze?

rojica
14. okt 2012

@belalinda hmmm veru áno bude prvá....a som strašne zvedavá, že ako dopadne..... 🙂

belalinda
14. okt 2012

@rojica budem na Teba mysliet! Urcite bude minimalne jeden! 😉

rojica
14. okt 2012

@belalinda len dúfam, že sa tie vajká na tej správnej strane....mám ľavý vajcovod nepriechodný.... ☹ ....

belalinda
14. okt 2012

@rojica pocuj u Teba skoncili vsetky mozne aj nemozne komplikacie ☹ No ale o to viacej si babo zasluzite a o to viacej Ti drzim paste 😉 Urcite Vam to klapne!!!

rojica
14. okt 2012

@belalinda ďakujem ti veľmi za povzbudenie....dám vedieť ako som dopadla.... 🙂

moniq
14. okt 2012

Cauko krásky 🙂
Raz za čas si Vás tu čítam, a ste zlate ako sa viete povzbudit.... Prišiel rad aj na mna aby som naskocila.... Tak by som bola rada za pár tipov ;)
Chodím k Harbulakovi, dal mi kopec papierov, injekcie som si vybrala, a mám krátky protokol.... No a som z toho mimo....
Krásky viete mi povedať, že ked si zacnem pichat ( dip.,puregon,menopur), tak za koľko dni mi výberu vajíčka?

given
14. okt 2012

@moniq Ahoj, ja osobne som mala dlhy protokol, kratky je, aspon sa mi tak zda, do tych 15 dni. Prijemne pichanie prajem, a hlavne nech je super vysledok!

moniq
14. okt 2012

@given ďakujem ....čítam tu, že táto kombinácia je dost bolestiva a baby sa dávajú na Pn... Tak som zvedava

given
14. okt 2012

@moniq Kazdy to znasa inak, takze uvidis, zalezi aj na tom, aku mas robotu.

linda_32
14. okt 2012

@dagmar25 ahoj, v piatok som podávala (12.okt.), takže tak skoro sa mi určite neozvú. Ďakujem, aj ja ti držím palce 🙂 Tiež čakáš na prvé IVF?

moniq
14. okt 2012

....ja som tiež v dôvere a schválili mi žiadosť za 10 dni ;)

linda_32
14. okt 2012

Brali ste nejaké vitamíny pred začatím IVF?(napr. Calibrum)

moniq
14. okt 2012

....na tie vitamíny som zvedava aj ja....chcem začať s centrum materna

pancuska
15. okt 2012

@moniq
@linda_32 jasne baby ze mozete brat vitaminy,teda uz ste davno mali zacat ak mate zaujem lebo kym ich telo vstrebe potrva aj mesiac! Ja napr.beriem Femibion800 a Ecko a uz dost dlho! A aky mate problem ked musite ist na IVF? Ak mozem teda vediet!? Inak tiez chodim k Harbulakovi ale mam dlhy protokol (diph.,menopur,puregon) zatial picham diphereline 🙂

pancuska
15. okt 2012

@rojica aj ked oneskorene ale predsa,zajtra budem mysliet na teba aj pocas spanku a urcite daj vediet lebo aj ja som zvedava ako to tam rastie!? A uvidis bude ich dost,mam takeho tusaka! 🙂

pancuska
15. okt 2012

@maruskaaaa moja zlata,prosim ta nevies na co je vlastne dobry ten diphereline? Mna ti akosi bolieva brucho a neviem ci to je ok alebo neziaduce ucinky? Inak som 29dc a zatial mrcha nikde!

pancuska
15. okt 2012

@chrustik10 no co moja uz si zacala pichat aj menopur a puregon? Mne sa akosi mrcha nechce pustit,len ma brucho tak divno obcas boli a to mam 29dc a dneska 6pich! A nafucana ako balon ale to ja byvam pred mrchu vzdy! 🙂

boobaa
15. okt 2012

@alibabaa ahojky, mne sa nechcelo ist cez vikend na comp, tak píšem až teraz. Bola som sama, také malé tlusté pivo s okuliarmi (bola som tam jediná) a ty? 😀

boobaa
15. okt 2012

ahojte, tak sa hlásim. v sobotu sme v gyn-five dopadli, tak, že vajíčok je veľa (nad 10 ks), len sú mršky stále lenivé a nerastú poriadne, dvihli mi gonal a do utorka snád budú ako obrázky 😀

given
15. okt 2012

@pancuska Ahoj, mrcha moze meskat, ked si pichas Diph, aj mne meskala par dni a tusim, ze skoro kazdemu. Diphereline utlmuje cinnost vajecnikov, navodzuje akoby umelu menopauzu pred stimulaciou.

sarah00
15. okt 2012

dobré ránko dievčatá

my dnes ideme na druhú konzultáciu, som zvedavá ako dopadneme 😒 s kým sa stretneme?
pekný a úspešný deň Vám prajem 🙂

azzura
15. okt 2012

@pancuska ahojko, v piatok sme zacali a ty ako pokracujes? resp. uz 🙂 finisujes

azzura
15. okt 2012

@pancuska izaj aj ja picham D....nemas z neho navali tepla a nevolno, hned po pichnuti

azzura
15. okt 2012

@pancuska ja som 28DC a tiez mrcha nikde, jej mozno pojdeme spolu na vyber vajok

chrustik10
15. okt 2012

@pancuska ahoj...ak ti mešká, to je asi dobre...pamätáš? mne lekárka povedala, že keď som dostala načas, tak to bolo skoro a teraz som zvedavá na piatok, či sa mi bude tvoriť dostatok vajok...čím dlhšie menezes mešká, tým viac si vaječníky oddýchnu... 🙂 takže relax, je to ok

chrustik10
15. okt 2012

@moniq neboj sa, to nie kombinácia je bolestivá, to tie injekcie sú 🙂 ale naozaj sa to dá vydržať, ja, čo pri injekciách odpadávam, tak to zvládam zatiaľ v pohode....diphereline keď ti budú pichať, treba upozorniť, aby ti ho pichali pomalinky a bude to ok, tiež menopur je taký, ale menej štipľavyý a puregon som minule ani necítila, pretože tá ihličká je malilinká 😀 ...a to od ktorého dňa cyklu berieš, keˇdmáš krátky protokol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre