Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
20. okt 2012

@jomini fiha, ved ja som to odovzdavala na zaciatku, urcite aj ty

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 nie, neodovzdavala som vysledky z cyto, mala som prepustacie spravy z nemocnice a popis mojej diagnozy od mojho dr. kde popisal priebeh mojho problemu.

gelinka75
20. okt 2012

@jomini aha, po mne to chceli tak neviem no 🙂

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 ku komu chodis? stimulku si dostala rovnaku?

alibabaa
20. okt 2012

@boobaa nooo nebola som na izbe, mali ste plnooooooo ja som musela ostat na koze kde mi robili ET. ale vies co ? bolo to nadherne..cely cas som mohla pozerat na moje dve malicke bodky v brusku 🙂 nechali mi monitor v tej polohe ze som ich videla a nevypli 🙂 bolo to nadherne.

boobaa
20. okt 2012

@alibabaa krásne, až mám z toho zimomriavky 😅 najkrajsi zazrak prírody

alibabaa
20. okt 2012

@boobaa dakovala som bohu, anjelikom, ako krasne mi to zariadili 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem kazdej aby to mohla zazit. no najviac prajem aby kazdeeeeej nam vyslo to co tak tuzobne ocakavame a robime pre to uplne maximum 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pancuska
20. okt 2012

@alibabaa takze uz si mala ET? strasne strasne ti to prajem,nech to vyjde,nech sa to podari a nech nam oznamis tu krasnu spravu ako uz zopar bab co tu prispievaju!!!!a kolko si si dala.....? jaaaj spominala si na monitori dve takze dve uz viem 😉 aj budes doma ci nie? a na ktory den cyklu ti to robili? ja sa bojim ze mi to vyjde na vikend....

alibabaa
20. okt 2012

@pancuska dakujem, ze na mna myslis, urcite vam dam vediet vysledok 😉
nemusis sa bat vikendu. ja som prve ivf mala cez vikend. 6.11. tusim bola nedela. tak to vypusti z hlavy.
nebudem doma, terminy nepustia, ale nebudem sa stresovat, nahodim nudzovy rezim 😀 😀 😀 😀 😀 ET bol v piatok. tak poctivo vplyvam na bambulky aby sa usadili. dnes som dokonca s nimi komunikovala a dala im ulohu 😀 😀 😀 mm nemohol najst boty.. isiel hrat. je DJ a zabudol ze ich dal do igelitky ale ako sa dostala do spalne netusim. a mm ze ci neviem kde ich ma.. tak som vstavala z postele a drzala bambule a hovorim, treba najst tatinkovi boty. tak pomozte. a cuduj sa svete hned som zamierila na to spravne miesto 😀 😀 nahoda aaaale veeelmi milaaa. 😀

gelinka75
21. okt 2012

@jomini k dr. stenovej, mam uplne to iste, len zacinam s vyssou davkou az 300 IU, lebo minule som slabo reagovala, teda pomaly rastli na zaciatku a potom mi to dvihali az na 375 😔 ty ten gonal budes brat kolko dni?

chrustik10
21. okt 2012

@rojica tak drzim palce.... Setri sa teraz, nechaj sa obskakovat ...

rojica
21. okt 2012

@chrustik10 Ďakujem moja....no snažím sa. 😉 ...akurát som sa objedla priateľ robil halušky...ak to pôjde takto ďalej tak o chvíľku neprejdem ani cez dvere..... 😀

chrustik10
21. okt 2012

@pancuska ahoj... No tak to som urcite nebola ja 🙂, pretoze ja som prisla okolo 8.10 a postavila som sa do radu na krv... A ziadna blondata hlava uz vtedy nevysla...mi tak napadlo- ved vy budete mat rysave babo, uz to inak nevidim 🙂)....dnes som bola opat na kontrole a prave som sa dozvedela, ze uz picham pregnyl a v utorok opu...tak som velmi zvedava...a dnes som uz na kontrole nebola taka zostresovana, tak som si vsimla, ze aha ho, nado mnou telka a na nej obraz z utz, s tak som videla na kazdej strane 4 folikuly, tak snad sa nieco podari odobrat...Drzim palce pri pichani, pamataj na to, ze treba pichat di vyschnutej pokozky a pomaly a budem ss tesit na tvoje updaty... 🙂

rojica
21. okt 2012

@chrustik10 tak moja aj ja držím palce aby to v utorok dobre dopadlo..... 🙂 ...držkaj sa.... 😉

chrustik10
21. okt 2012

@rojica klud, nohy v teple a tazky salam.... Hlavne nech to vyjde, ostatne je nepodstatne

jomini
21. okt 2012

@gelinka75 budem ho brat cca 10 dni, no mam len slabsi gonal 0,75 ..tak uvidime ako mi nastavia davku

pancuska
21. okt 2012

@alibabaa a ako vlastne prebieha ET? tak mm je DJ? tiez mame jedneho v rodine,doma celkom zabava ze? 😉

pancuska
21. okt 2012

@chrustik10 neviem moja ake bude babo lebo moj manzel by mal byt v lete podla tabulky cerveny ako rak a je cierny ako cernoch..... on ma lepsi pigment ako ja tmavovlasa....no ale stale mi to vrta v hlave lebo mi sme tam este 8:10 boli urcite....no a videla som tam 2 kucerave baby len to je tazko ja som potom este aj v mcdonalde pozerala po kuceravej babe 😀 😀 😀 moj sa uz so mna smial .....takze mala si ja telku? no aj mne by stacila taka uroda!!aspon to budes mat uz za sebou....ja sa zacinam toho odberu akosi bat!! a ak dobre pocitam tak ti to vyslo na 14dc....a das si aj PK? no vcera mi mm pichol prvy puregon a fraxik a z fraxika mam modrinu ale to je teraz IN 😀 😀 😀

chrustik10
21. okt 2012

@pancuska neboj, ryšavé je pekné, ja mám krsiatko ryšavé a veru mnohé by chceli jej farbu vlasov.....cca o 8.10 som stála poctivo v rade, a kukala som dookola, či neuvidím bielu hlavu, lenže som žiadnu nevidela....podľa mňa sme sa akurát minuli....hej, dnes to bol s telkou a videla som ako merala folikuly, takže po piatku som spokojnejšia, lebo viem, že výraz "nie je ich veľa" znamená 8 😀 ...PK si dám, ak bude voľný embryoskop....a áno, vyšlo to na 14 DC, celkom skoro a presne tak, ako by to bolo aj v prirodzenom cykle...puregon je pero, to zvládneš aj sama 😉 ...pekne pichaj a prajem minimum modrín a pekné vajíčka

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamary27
21. okt 2012

@pancuska a prečo sa bojíš víkendu?,my s mm sme sa na víkendové návštevy tešili,aspon bol pokoj v Blave aj v centre 😀

annamary27
21. okt 2012

Dievčatá v GF,keď nám vracajú peniaze za injekcie ,je to suma celkovej ceny alebo za doplatok?

linda_32
21. okt 2012

toto je zaujímavá téma annamary. Aj mňa by to zaujímalo. Informujú o tom v GF? Lebo tie injekcie sú naozaj predrahé. Ako sa vôbec postupuje, aby mi tie peniaze boli vrátené? Mám si nechať bloček keď kupujem injekcie?

dagmar25
21. okt 2012

Cavte pipiny, dlhsie som tu nebola, tak este stale cakame na schvalenie ziadosti, je to uz vyse 5 tt tak neviem, zacinam byt trocha nervozna z toho, kolko ste cakali vy? A inak vsetkym drzkam velmi palce aby to vyslo...

alibabaa
21. okt 2012

@dagmar25 no ja som cakala 2 mesiace, lebo boli prazdniny...tusim to trva 4-6 tyzdnov. ale z centra volaju neskor ako ju dostanu. moja vlastna skusenost, volala som si do vszp a oni ze uz v utorok poslali faxom potvrdenu ziadost.ze im to GF aj potvrdilo a mne z GF volali az v piatok, .. vo stvrtok som uz mala zajednany termin. tak v piatok iba konstatovala, ze termin uz mam a ze ziadost je schvalena.... tak skus si zavolat do poistovne v akom je to stadiu....

alibabaa
21. okt 2012

@annamary27 nikdy som nezistovala, vzdy ich predavam kockam ktore to potrebuju tu... mam nemam lieky na ivf....

alibabaa
21. okt 2012

@pancuska bola si uz na iui? tak isto. len musis ostat u nich takych 20-30 min. lezat...

gelinka75
21. okt 2012

@dagmar25 ahoj, mne to trvalo 5 tyzdnov a volali mi z centra

jomini
21. okt 2012

@dagmar25 ahoj, ja som teraz cakala dva mesiace, ziadost sme podavali 15.8. , z GF mi volali minuly tyzden a povedali, ze ziadost bola schvalena 12.9. ..

annamary27
22. okt 2012

@linda_32 ja som ich už vracala dvakrát,respektíve manžel ,ale nevšimla som si vtedy či to bolo z celej ceny alebo z doplatku.Prišiel len za vrchnou sestrou,spýtal sa či berú injekcie späť a ona nám dala za ne peniažky,raz to bolo 50eur,raz 80eur.Možno,ked pôjdeme najbližšie do BA sa tam stavíme a spýtame.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre