Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

scheflera
28. okt 2014

baby,vy ste tu také skúsené.poradte. v decembri idem na svoj prvý KET.mám iba 2 pokusy a potrebujem vedieť ako sa mám po KETe správať, či možem ísť do práce,abo nie.počula som ,že je aj lepšie ísť,ako byť doma,pochybovať a vytvárať stresové hormony.v robote som psychycky v kľude.

codynko
28. okt 2014

este jedna, hore z nedele 9ty den a dole dnes 11 den

waitiekatie
28. okt 2014

@codynko JE TO TAM 🙂 urcite 🙂

codynko
28. okt 2014

@scheflera ja som pri prvom ET bola doma cele dva tyzdne a skoro som zcvokla a nepodarilo sa, teraz som po prvom KET, chodim normalne do prace, som na tom psychicky ovela ovela lepsie... v piatok krv, tak uvidime, test zatiaľ ukazal pozitivny vysledok...

waitiekatie
28. okt 2014

@cicanuska jedna moja znama to mala obdobne... nic sa nezistilo, tehu neboli... dnes maju krasne dievcata, dvojicky, "od" Harbulaka 😉 neboj, podari sa... len netreba tlacit mna pilu a mysliet pozitivne... 😉

waitiekatie
28. okt 2014

@scheflera ja som bola aj doma, aj v praci a nic z toho.. teraz pri poslednom "biotehu" som bola tyzden po vklade doma, ale nemyslim si, ze to ma nejaky velky vplyv.. byt do krvi doma je fakt na palicu... ani vychadzky ti nedaju...

waitiekatie
28. okt 2014

@bubbbulik ale v podstate je to pre man aj tak uspech... 2 roky som mala ms len po vyvolavacke, teraz 2x spontanne, aj ked divoko (39DC, 60DC).. vzdy HCG 0, teraz 17.. dufam, ze niekam spejeme... dalsi pokus musi vyjst 😉

cicanuska
28. okt 2014

@waitiekatie dakujem za povzbudenie 😉 som zvedava ako dopadneme 😨

scheflera
28. okt 2014

@codynko gratulujem.už maš rozhodnuté.priznám sa,závidím a určite nie som sama.dlho pozorujem napr.waitiekatie a že jej to zasa nebolo dopriate.tolko transferov,na zbláznenie,davam klobúk dolu pred nou.ty si mala aj predlženú kultiváciu?ja nie,lebo mám darované vajíčka-vlastné už neprodukujem-vraj sú od mladej darkyne,spermoše máme vyborné,tak verím tomu,že z tych 4zamrazenych embrii,bude nejaky bojovník.

waitiekatie
28. okt 2014

@scheflera dakujem za slova uznania, aj ked si nemyslim, ze by to bolo nejak uzasne.. len sa snazim vzdy pozitivne mysliet..a posunut to dalej... . ja zasa obdivujem zeny, ktore absolvuju 6,7 IVF a vklady ani neratam... neviem, preco nam panbozko tolko nalozil, musi nam velmi verit... ale my to dame... neexist aby nie! ty mas bojovnikov v mrazaku, ja v bruchu... teraz to budu baby... era chlapcov uz skoncila 😎 😎
(podla teorie vymeny krvi 😉 )

codynko
28. okt 2014

@scheflera Mala som predlzenu kultivaciu, 5 embryi, jedno vlozili na prvý krát, 4 mrazili... pri druhom rozmrazili dve, ktore mi aj vlozili, tak este nam zostali dvaja mrazacikovia...

codynko
28. okt 2014

@lucatko1987 dakujem, dufam, ze mi to v piatok potvrdia, trva to vecnost.... :(

ingrid0105
28. okt 2014

@codynko jeeeeej super drzim palce a tisko zavidim 😀

lucatko1987
28. okt 2014

@codynko viem si to zivo predstavit 😊

scheflera
28. okt 2014

@codynko tak to si myslím,že to si dalšia,čo čaka dvojičky.bud sa nechytí ani jedno,alebo obe.tak pevné nervíky budeš potrebovať za 9 mesiacov.ale zasa radšej by som mala 2 ako nič,to je pravda.

moo
28. okt 2014

baby naozaj to stojí zato aj ked človek ked mu je zle má chut to vzdat ,,, ja som neverila že to víde. po jednom zákroku som bola aj v nemocnici ale teraz môžem povedat že to zato stálo ked na mna hladí krasnimy očkami mesačný synček. skuste GS mimistar je pre snažilky pre lepšiu a kvalitnejšiu ovláciu. a želám okolo seba ludí čo vás podržia na tejto niekedy naozaj náročnej ceste

scheflera
28. okt 2014

@waitiekatie lenže tolko vkladov a nič? ja by som nebola v klude. niekde je asi problém.mali by zisťovať,prečo.takto stále za niečo platiť,skúšať,čakať,túžiť.nie si bezodná studnica na peniaze,ani na vajíčka.

codynko
28. okt 2014

@scheflera aj keby boli tri, vobec by mi to nevadilo 🙂
Ale mam bolesti ako pred menzesom, sem tam aj pichanie, tak neviem, ci je to dobre :( , preco to tak citim...

bubbbulik
28. okt 2014

@waitiekatie aj ja som mala stale nulu teraz prvy krát 6,6 musí nam to víst ja idem znova čakam na ms aby som mohla začat brat estrofen

waitiekatie
28. okt 2014

@scheflera tie vklady boli len 4... a nikto ti nevie slubit, kedy to vyjde..dala som si vysetrit aj nejake veci mimo GF a nic sa nenaslo.. este nejdem robit paniku... velmi by som chcela, aby to bolo hned, ale na najlepsie veci si treba v zivote pockat.. ako na mojho manzelika 😉 este nic nie je stratene... penazi mi nie je luto, boli, su a budu, len my nebudeme... nevedela by som si ich uzivat s myslienkou, ze su mozno jedinym krokom k babatku.. a mozno ten maly stupel pride aj bez celeho toho hurhaja okolo... vies... staci ho pozvat, prist musi sam 😉

waitiekatie
28. okt 2014

@bubbbulik dame to, neboj.. jedine, cim som si na 1000% ista, ze ja raz mama BUDEM!! a ty tiez 😉 kazda z nas 😵

waitiekatie
28. okt 2014

@codynko je to absolutne v poriadku... ukladaju sa v brusku a vajecniky zacinaju produkovat hormony.. vsetko je tak, ako ma byt 😵

annamary27
28. okt 2014

@scheflera každý podla svojho uváženia,ja som pri každom vklade bola doma ,lebo v robote mám len stres,celý den na nohách a vláčim občas aj ťažké veci a vyšlo nám to až na 4.vklad.

annamary27
28. okt 2014

@cicanuska neboj sa otázok,len založia kartu a spýtajú sa pár vecí ohladom vašej anamnézy.aj môj muž bol v poriadku u našej urologičky doma a v GF vyšli testy zle,ale máme doma už 19mesačnú bambulku,ako dr.Stenová v GF vraví,stačí jedna dobrá spermia 😉

zuzicek88
29. okt 2014

Dobre ranko babulky,no tak my ideme zajtra treti krat do GF uz po vysledky,no to som teda zvedava,aj sa trosku bojim,ale verim,ze budu super,ved som nikdy v zivote ziadne zenske problemy nemala. A baby ked budem mat dobre vysledky,manzel ma spermiogram v poriadku,co bude nasledovat dalej?

ddanaa
29. okt 2014

@annamary27 alebo stenova: preco by sme nemohli mat stastie prave teraz🙂

ddanaa
29. okt 2014

@waitiekatie jooj moja je mi to luto sakris, preco sa zivot takto zahrava ale hlavne je, ze si pozitivne naladena a cez sviatky oddychnes a ides na to....

annamary27
29. okt 2014

@zuzicek88 tak Vás dajú asi na IUI,ked ti dozrie vajíčko tak vložia spermie k nemu,aby sa oplodnilo.my sme mali zlý spermiogram,tak hned šup na IVF-injekcie-hormóny,oplodnenie v skúmavke atd.

zuzicek88
29. okt 2014

@annamary27 aha,no ale to budeme este cakat na schvalenie poistovnou a az potom nie?

moo
29. okt 2014

@zuzicek88 my sme boli tiež ok obaja a schvalenie cez poistovnu ivf sme mali až po 3neuspešných inseminačných... tak uvidíš ako to napíše tebe ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre