Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

michallll
20. sep 2016

@clarissa77 ano 🙂 ja sa musim stale ucit, jednu vysku som stihla pri malom, druhu snad stihnem pri druhom 🙂 za kazde dieta jeden diplom 🙂

clarissa77
20. sep 2016

@michallll super. Ja som tiez jednu spravila pri synovi. A veru som uz uvazovala mad dalsou..tak ked pride mimi, mozno aj skola 👌👌👌

michallll
20. sep 2016

@clarissa77 nuz tak tak ja som porodila v druhaku a teraz som tiez v druhaku, treba sa do tej skoly prihlasit, nech na tej materskej uplne nezmagorime je to taky ulet z povinnosti a stretnes sa s dospelymi ludmi 😀

miskab
20. sep 2016

Ahojte prosim vas tie laboratorne ukony sa platia v den odberu vajicok alebo az pred vkladom? dakujem

19lilly
20. sep 2016

@miskab ja som platila v den transferu

clarissa77
21. sep 2016

@miskab pred vkladom

miskab
21. sep 2016

@19lilly
@clarissa77 Dakujem vam za info

misela103
21. sep 2016

Taakze 2 bublinky dnes vlozene teraz uz len oddychovat a verit 🙂 a samozrejme cakat

clarissa77
21. sep 2016

@misela103 drzim palce ✊🏼✊🏼🍀🍀🍀

monika_nm
21. sep 2016

@clarissa77 ahojky☺ako sa mas? Ides este na kontrolne hcg,ci ako teraz? Ja verim,ze to bude dobre nakoniec☺

sainatt
21. sep 2016

@misela103 myslim na teba :-*, ja cakam na schvalenie od poistovne...

clarissa77
21. sep 2016

@monika_nm nebude moja, uz sa len modlim nech je koniec..a nech ma uz necakaju dalsie komplikacie..na krv idem v utorok. A dovtedy dufam, ze bude po vsetkom. Len ma stve, ze testy sa ani nehnu. Stale rovnake. Uz 4 dni 😔😔😔

misela103
21. sep 2016

Dakujem pekne vsetkym 🙂 vsetkym snazilkam drzim palce 🙂

misela103
22. sep 2016

Takze zvysne embryjka sa nam prestali delit ☹ ostali len tie co mi vcera vlozili ... musia to zvladnut lebo na 3 kolo niesu sily ani financie... do kelu :-/

ria294
22. sep 2016

Ahojte stalo sa vám niektorej , že ste čakala mrchu , aby ste na 2DC začala so stimulkou?? Ja som mávala krátky cyklus 22-26dnovy, dnes je 32deň a mrcha nikde, mám už všetko prichystané ..... Čo myslíte v car mi vyvolajú mrchu a keď príde môžem si začať hneď pichať injekcie??? Viete mi poradiť 😏😏

janula2003
23. sep 2016

@ria294 jaaaj to moze byt aj stresom, mne pri prvom IVF meskala 4 dni a teraz pri druhom uplne jak hodinky...a tehotna byt nemozes?

ria294
23. sep 2016

@janula2003 mýlim, že tehotná nie som , test negatívny. Volala som do gyn fin a v pondelok rano, že môžem ist dať si pichnúť svojej dr injekciu.... tak uvidim, keď po injekcii dostanem, tak dúfam že začnem konečne so stimulkou 😉

baby24
23. sep 2016

@misela103 treba dufat drzim palceky nech to vyjde🙂

janula2003
23. sep 2016

@ria294 tak drzim paste, nech vsetko dobre dopadne 🙂

ria294
23. sep 2016

@janula2003 ďakujem 😘 Prajem ti tiež všetko dobré 😘

ivetka24
24. sep 2016

Ahojte chcela by som radu.Mam ist na KET, asi pred 3 mesiacmi mi predpisal lieky, ktore si mam davat od 1. dna menzes. Treba ist predtym znova na konziltaciu,alebo mozem rovno zacat. Nakolko je sobota a nemozem im zavolat do centra. Medzi konzultaciou uz ubehli 3 mesiace a ja som si musela riesit imunologiu, tak neviem ako postupovat. Viete mi poradit ci mam ist znovu na konzultaciu alebo si mozem dat lieky podla toho ako mi napisal a rovno ist na kontrolu? Dakujem

mom311
24. sep 2016

@ivetka24 ha som to tak urobila,ze som su rovno tacala brat lieky podla instrukcii a na konzultaciu som nesla. Prisla som rovno na kontrolu v urceny den tiez podla instrukcii a nikto mi nic nepovedal. Bolo to,ale 3 roky dozadu. A ak by aj nieco,tak max urobia trosku kriku,ze preco si neprisla,ale proces,co si zacala,uz neprerusia. Ja si myslim,ze keby tam bola dlhsia pauza,tak by asi bolo dobre sa ukazat,ale 3 mesiace su podla mna v pohode.

ivetka24
24. sep 2016

@mom311 dakujem no uvidim dala som si teda estrofem

mom311
24. sep 2016

@ivetka24 tusim tu nejaky cas dozadu pisala bab,ze zacala sama brat lieky pred KET a ze ju Dr sprdol,ze nebola predtym na konzuktacii,ale tym to aj skoncilo. Pokracovala dalej. A zalezi na koho natrafis. Mozno ti nepovedia vobec nic ako mne. Ja som to zrobila 3krat. Priste som sa rozhodla,ze teraz idem na KET a hotovo. Drzim palce. Pokazit tym urcite nemas co. 👍🏻😉

mkatkam
24. sep 2016

@ivetka24 ahoj Ivetka,ja som mala konzultaciu kde mi vyvetlili protokol v juni s tym,ze partner nol vtedy chory.vtedy mi mudr. povedala,ze mi to teraz vysvetli a mam zacat pichat az potom ked uz bude partner ok.ze oni si ma odsleduju potom na tych kontrolach.tak som zacala az teraz. Uz bez konzultacie.

henika14
25. sep 2016

Ahojte,chcela by som sa opytat ako prebieha prva konzultacia?Ideme tam s muzom 4.10.
Dakujem za rady...

miskab
25. sep 2016

Ahojte od stredy zacinam k dipherelinu pichat aj fostimon, ako dlho ste si pichali injekcie kym bol odber? este ako dlho budem pichat? dakujem

janula2003
25. sep 2016

caute, zacala som spinit 7 dni po et, na teste //..krv mam v stredu..mam volat koordinatorovi, ci vyckat do stredy? vobec neviem

mom311
25. sep 2016

@janula2003 ja by som volala alebo by som zasla ku svojmu gynekologovi. Mne sa to stalo. Ja som dokonca silno krvacala aj zo mna vypdol taky kus 7cm. Volala som na pohotovost a kazali mi ist hned do nemocnice. To bol vikend. Nieco mi pichli. O par dni sa to zopakovalo a to si ma uz tam nechali ale ja som tusim bola uz v nejakom 5.tyzdni. Spinenie nemusi byt nic zle. Mne sa urobil hematom a ten tlacil na plod,ale maly ho prehlacil a uz ma skoro 2roky. Drzim palce.

mkatkam
27. sep 2016

Baby,bola som na prvej kontrole pocas menzes,zatial len tyzden picham diphereline. Zobral ma harbulak a spravil mi utz,ked som sa pytala na odber krvi,povedal,ze na prvej sa odber nerobi..aj vy ste to tak mali prosim? Mam stitnu a v protokole je vyslovene napisane ze prva kontrola je utz a odber... Tak neviem,sa mi zdal taky domotany..ale tak verila som a nedohadovala som sa..akurat,ze nad tym teraz premyslam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre