Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
21. máj 2009

sylvyka odfot. Neverim. hihi
Ale vede ty si vlastne ov 2 tyzdne popredu. Tak sa ani necudujem. Fakt teraz zacalo rast ako dive. 😀 jupiiiii

sylvyka
21. máj 2009

no tak teraz ti mayka fakt zavidim ale v dobrom je to super pocit co? 😀

mayka
21. máj 2009

baby prave aso dojedla langos so smotanopu a syrom a ledva funim. A zapijam to coca colou. nenormalne sa mi ziadala.

sylvyka
21. máj 2009

ked ja som absolutny technicky antitalent sak ani album nemam otvoreny ☹ ale sak sa pokusim o to

katarinka77
autor
21. máj 2009

Sylvy, to my už v kľude ležíme v spálni a počujeme, ako sused nad nami (v úplne opačnom rohu bytu) čúra.. To sú steny, čo 😀 ?

och
21. máj 2009

tak v dome je dobre 😀 hm
corine ja sa bojim stale, hlavne teraz ked mi nic neni ci je vsetko ok 😀 😀 😀
mayka sylvyka 😀 😀 😀 pupkane 😀 😀 kis kis

mayka
21. máj 2009

veru domcek je domcek. My sme byvali 2 roky v jednoizbovom byte v Senci v nocostavbe sice ale aj tam boli paierove steny. Si pametam ako nam susedia 75 rocny buchali ked sme sa sprchovali po 21,00. To sme tam byvali ked sme stavali dom.

sylvyka
21. máj 2009

v spalni v klude lezite? 😀 😀 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

Och, veď počkaj, keď budeš ledva funieť a chcieť, aby si to už mala za sebou 😀 .

och
21. máj 2009

fuj co je to sex? 😲 😕 to je niake cudzie slovo? 😕

mayka
21. máj 2009

ale aj to malo svoje caro. Hlavne to ze sme mali wc v kupelni a mohli sme si naraz umyvat zuby a vykonavat potrebu. hehe 😀

Och ja som tei tehu stavy mala task postupne ale myslim ze od toho 8 tt to tak prepuklo viac. Tak este vydrz ono to pride.

och
21. máj 2009

kataka sa nerehoc 😀 tebe tiez uz za chvilocku odzvoni 😀 😀 😀 😀

mayka
21. máj 2009

sylvyka my zatial sme v klude. 😀 Ale dens sa spytam mudr ze co si o tom mysli. Ak bude vsetko ok tak skocim na muza. 😀

och
21. máj 2009

mayka s tym pupkom 😀 😀 zhasni pred tym nech pred tebou neujde 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

Och, si ma aj premenovala 😀 😀 😀

corinne
21. máj 2009

Mayka,je mi niejako blbo po zalievanej kave 😖 ,dufam ze neskonci vo WC.Vcera mi sestricka ceska hlasila vysledky,a este si do mna rypla ze to hcg je vysoke ze mozno budu 2,ale ze uvidime ako bude stupat hcg o tyzden.My tu mame sviatok tak nikto nepracuje a vsetko je pozatvarane ☹ Prajem vam pekny slnecny den a drzim palce Mayka na poobednajsiu kontrolu

sylvyka
21. máj 2009

na mayka si nemysli ze my po sebe hopkame sak sa bojim este aj ist na wcko 😀

mayka
21. máj 2009

corinne, no kava mi ako prva prestala chutit a zacala az pred dvomi tyzdnami . Ale pijem jednu slabu denne.

och
21. máj 2009

kati hej prepac 😅

mayka
21. máj 2009

sylvyka 😀
Som hnusna ale to ze niekto takto isto je "ukrateny" ma velmi tesi. A viem ze nie som sama. 😀

sylvyka
21. máj 2009

aj ja som kavu nemohla ani citit a teraz pijem iba bezkofeinovu jedine od tej mi neni blbo 😉

mayka
21. máj 2009

baby ja sa tesim na vecer ze uvidm krpca.

mayka
21. máj 2009

sylvyka uz citis pohyby?

katarinka no co dobuchala si sa tym susedom?

katarinka77
autor
21. máj 2009

ja si za vás kávičku rada dám 😀 😀 , najlepšie takú ľadovú so zmrzlinkou 😉

sylvyka
21. máj 2009

no aj ja by som sa ale az o 12 dni ho zazrem 😀 dufam a verim ze bude vsetko ok bo teraz mi akosi nic neni nic neboli no nic a neviem ci to tak ma byt ☹

sylvyka
21. máj 2009

vidis katus nabuduce dame stretko v sali v barteri tam robia brutalnu ladovu kavu ze mnammnam 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

díky za pripomenutie, Mayka, pri vás som aj na to zabudla 😀 , idem znova zabúchať.

sylvyka
21. máj 2009

mayka necitim bud som taka truba alebo este ne alebo cez sadlo to necitim no neviem 😀

mayka
21. máj 2009

buchaj buchaj katuska 😀

mayka
21. máj 2009

sylvyka, no ved este mame cas aj do 18 tt. Ale niektore kocky uz v 15 tt citili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre