Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

slniecko01
20. júl 2009

Nelly ano mali sme PK aj ICSI a podarilo sa na prvý krat čo sme veľmi radi. Je to asi uplne idealne keď to vyjde na prvú šupu.
Mayuška tak pi veľa vody a nemôžeš si dať nejaké tabletky ?

Zukrík a Chrumi aj ostatné nejako na nás kašlú 😠

slniecko01
20. júl 2009

A OCH sa asi vybrala na Zlaté piesky a zamrzla tam. 😀

corinne
20. júl 2009

Ahojte pipiny.Tak nase mrna sa dnes nedalo zmerat celkovo ani to sijove presvetlenie ci ako sa to vola.Stravila som tam 1,5hod 2x ma poslala pochodi a na kavu a drobec sa rozhodol ze dnes sa merat nebude 😀 😀 Takze mi nezobrali ani krv na Downov syndrom.Stredu letim zase na UTZ a dufam ze nebude robit drahoty 😀 lebo ma z toho slahne na zem 😖 Mayka a co s tebou,nepojedla si nieco alebo len celkovo sa citis blbo?

labutienka
20. júl 2009

ahojte dievcata 🙂
GF si moze pripisat dalsie + 🙂

dnes som 11. den po ET a rano som bola na krvicke, hcg 189 😉

pamätate si vase hcg pri prvom teste?

slniecko01
20. júl 2009

Labutienka super správička, gratulujem moc, moc, moc, 😀 😀 😀

leonie28
20. júl 2009

tak veelmi ti gratulujem Labutienka ja som tusila ze ti to vyjde 🙂 🙂 🙂 zelam ti aby ti vsetko dobre dopadlo a za 9mes. krasne zdrave babo 😅

inac ahojte vsetky pipinky dlhsie som tu nebola nestihala som chodila som na kontroly kazdy druhy den do GF uz mam toho dost ale dnes som tam bola dufam naposledy na ET vlozili mi 2 embrijka tak sa teskam ako mala budem si ich opatrovat ako oko v hlave 😀 😀 😀 a poradte tehulky ako ste sa vy opatrovali po ET chodili ste do prace alebo co ako mam zvysit sance? poradte prosiiim 😉

labutienka
20. júl 2009

dakujem za gratulacie 😉

leoni, ja som bola len v den transferu doma a na druhy den som uz bola v praci. mam sedave zamestnanie, takze moc sa nepretrhnem 😀 ale setrila som sa. doma tie prve dni som nerobila ziadne tazsie domacie prace, ako vysavanie, a pod. ked som prala, manzel mi doniesol pradlo na povesanie 😉 ja som sa s tym nenatahovala.
a kazdy den som mojim embryjkam citala nahlas rozpravku, aby si uz teraz zvykali 😀
a snazila som sa tak normalne hybat, nie moc polihovat.

drzim ti moc, moc palce, aby to vyslo aj tebe.

slniecko01
20. júl 2009

Lonie ja som doma ale rob tak ako uznáš za vhodné a pfuj pfuj pfuj nech sa dobre uhnezdia 🙂

leonie28
20. júl 2009

dakujem labutienka aj tebe slniecko za podporu teraz ma cakaju dlhe 2 tyz. cakania ale uz to nechavam na osud dopadne to tak ako ma 🙂 ale veriiiiiiim 🙂
slniecko dakujem za tehu pluvance chytam 😀

nelly3
20. júl 2009

labutienka gratulujem 🙂 dufam, ze aj ja sa coskoro dockam 😉 aky si mala protokol? ake injkcie? mala si aj nejake neziaduce ucinky z injekcii? mala si aj ty PK atd.? dakujemmmmm 😵 inac baby ja sa uz neviem dockat, sice sa bojim, ale vysledok musi byt pozitivny 😎

slniecko01
20. júl 2009

Nelly3 určite to dobre dopadne, len treba veriť 🙂

mayka
20. júl 2009

labutienka to je uzasne. Gratulujeeeeeeem. ja som mala hcg len nejaky 76. 😀 Len tak dalej. Pockaj za par dni ake bude vysokanske. Uzasna sprava. 😀

leonie drzim ti palceky. Nech babatka posluchaju v brusku. Ja som bola potom este 4 dnu doma a som sa maximalne setrila. Potom som uz chodila do prace.

Kolko vam ostalo embrijok?

corinne
20. júl 2009

Labutienka gratulujem,ja som mala 16den po ET bez PK(lebo tu u nas to nerobia maju iny postup v sobotu bol odber a v pondelok vkladali) 1219Hcg.Mayka uz ti je lepsie?

leonie28
20. júl 2009

mayka dakujem embrijka nam nezostali ziadne ☹ mali sme malo oocytov a len tieto dve nam zostali nemali sme ani PK takze tak ale som stastna ze ich mam a dufam ze ma uz nikdy neopustia 🙂

ja asi pojdem na PN a hotovo 😀

corinne
20. júl 2009

Leonie neboj nic,vydrzia vsak su bojovnici no nie.Mne vkladali po 48hod a podarilo sa.Hlavne klud,bud v pohode najdi si nieco s cim by si sa mohla zabavit,niejake hlavolamy,puzzle,nech ti ubeha cas 🙂 ked ostanes doma.Ja som doma stale ale ja mam zahradku tak som sa rypal skoro kazdy den,len od 9dna som letela k sestre a tam som mala kazdy den pred ocami synovcami,tak mi bolo tazko,ale zvladla som ja zvladne aj ty 😉

leonie28
20. júl 2009

corinne dakujem ved uplne stacia aj dve embryjka ked sa to ma stat tak sa stane a ken nie tak mozes mat aj 20 vajok a nic. mne vkladali po 50hod. 4bunkove a ty si mala kolkobunkove? a nevies co to moze znamenat pichanie v podbrusku tak skoro po et? lebo mne ked ich vlozili tak ma hned zacalo nejak tlacit v podbrusku 😒

corinne
20. júl 2009

Ja myslim ze tiez 4bunkove,nieco sa mi mari,ze som videla take na monitore.Jedno som mala jednotkovej kvality a 2 dvojkovej.To pichanie moze byt este dozvuky po stimulacii,alebo po OPU,vsetko je este cerstve a podrazdene.Mne doktorka povedala,aby som dopriala 1-2 dni klud a nenamahat sa.

och
20. júl 2009

ahojte pipinky 😀

slniecko 😀 nie nezamrzla som len vela starosti a tak ale nic vazne 😉

gratulujem luciamak aj tebe labutienka moje hcg je v albume 😉

leonie nech ti to rychlo ubehne 😉 ja som bola na koncerte Beyonce po transfere takze asi tak 😉 hlavne si to uzivaj a nepozoruj kazde pichnutie alebo bolest 😉 😉 mna nic nebolelo nepichalo, prsia mi nenarastli a vidis ze koniec 4 mesiaca 😉

mayka co si pojedla ty hladoska 😀 dufam, ze si uz v pohode 😉

k mojim dnom neomyslitelne patri kazdodenna neskutocna bolest hlavy 😝 ale co uz 😀 to vydrzim a uspesne hlasim 67,5 kg a cez pupok 92 cm 😀 😀 😀 😀

corinne hodnoty NT 2,5 nosova kost pritomna 😀 v stredu krva na AFP a 5 august vysledky 😀 😀 tak drzim palce 😀 😀 😀

slniecko01
21. júl 2009

Ahojte spachtošky, želám príjemné dobré ránko. 😀

mayka
21. júl 2009

dobry den dievcata, tu je nejako mrtvo pv poslednej dobe. 😀 Co sa vam nechce pisat?

slniecko01
21. júl 2009

No niekey som nestíhala čítať a teraz... ☹

mayka
21. júl 2009

no asi maju vsetky prazdniniy

slniecko01
21. júl 2009

a čo ty dnes Mayka ? Hlavička už nebolí ? 😉

mayka
21. júl 2009

ja som dens v pohode az na to ze zasa sa mi nechce robit.

😀

A vidim ze tebe dens nabehol 16 tt. To ale leti. Ja som v 16 tt zacali citit bublinky. 😉

slniecko01
21. júl 2009

uteká to teká. Teraz som vstavala , zase som si pospala. 😲

mayka
21. júl 2009

ach jo to je zivot. Po takom tuzim.

sylvyka
21. júl 2009

no tak aj ja vam prajem krasne ranko 😉 ako sa mi mavate ?
mayka na dovolenke bolo ako ?

leonie28
21. júl 2009

pekny dnik vam vsetkym prajem pipinecky 🙂

och dakujem ja sa nepozorujem praveze teraz tomu nechavam volny priebeh asi tak ze co sa ma stat tak sa stane.... ja to nijako neovplivnim ale som sa bola dnes dat vypisat na pn aby som si oddychla 😉

och
21. júl 2009

😀 😀 dobre ranko pipusky 😀 😀 😀

leonie to som rada ze to beries sportovo a platena dovolenka 😉 preco nie? 😀 😀 😀

slniecko01
21. júl 2009

Mayuška je, ale od augusta končím idem makať, fachčiť a to nebude, že do 10 - 11 v posteli, už som začala variť, aby mal mužík čerstvý obed. 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre