Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pahu
31. júl 2009

Nelly, ak budeš potrebovať fostimon, pregnyl a ešte niečo, Drábek to predpisuje často, mám to doma a môžem posunúť tebe za laaacno 🙂 Aj menej než doplatky v lekárni 😉 Všetko skladujem pekne v chladničke, neboj 😵

nelly3
31. júl 2009

diky pahu, uvidim co mi daju, ja sa ozvem 🙂

pahu
31. júl 2009

Nelly, hlavne nech to dobra tučným brušiskom 😀

nelly3
31. júl 2009

😀

pahu
31. júl 2009

Píšem ako hotentot,,... Fuu, to z toho tepla 😀 Ale asi si pochopila...

callex
1. aug 2009

ahojte babulky.
nelly a kadeze sa tulas po dovolenkach?
este som nezratala co ma to vsetko stalo ale okolo 300eur to bolo.pichat zacinam 18.8.tak nejako mi to vychadza.a je viac ako jasne ze budeme spolu tehulkovat. 🙂
pahu ty si vlastne v akom stadiu?

leonie28
1. aug 2009

ahojte pipinky snazilky ako sa mavate? 🙂
prajem vsetkym krasny vikendik 😉

slniecko01
2. aug 2009

Posuniem vás trochu vyššie 😀

nelly3
2. aug 2009

Ahojte pipiny 🙂
posuvam , my sme cely vikend sa boli kupat a opalovat na seneckych jazerach, uplne super bolo az moc horuco a zajtra sa ide na dovcu 😵

pahu
2. aug 2009

Ja som v stadiu tesenia sa z tehuliek a maminiek v mojom okoli a nic neriesime 😀 Teda pokrem byliniek a mojzisky 😀

mayka
3. aug 2009

Dobre ranko damy. Skoro som vas nenasla. prajem vam krasny dnik. Ja si idem vychutnat kaficko na terasu.

callex
3. aug 2009

ahojte krasky.ako sa mate po vikende?
nelly kam ides na dovcu?
moniq ako si dopadla v GF?

zukrik
3. aug 2009

Ahojte pipinky 😀
Ako sa mávate,stále na vás myslím a držím vám palčeky cmuk.

mayka
3. aug 2009

leonie tak ako? mas nieco nove?

leonie28
3. aug 2009

ahojte pipinky prajem krasny den 🙂
Mayka tak ja po starom dnes zas negativne ale co uz uz som to cez vikend nejako predychala tak dnes som uz nic ani necakala co uz musime ist dalej vraj 4IVf vGf 50% zlava uz ako samoplatca ale neviem ci pojdem este tam som rozmyslala ci mi to tam vobec transferovali lebo mi to robili bez sona ten transfer aj mi to bolo cudne ved predtym mi to robil Harbulak so sonom aj mi ich pekne ukazal a teraz mi to robili tam v kabinke kde som sa prezliekala tak mi to bolo take cudne 😒 aj som sa na druhy den po tranfere zobudila s takym blbym pocitom som hovolila drahemu ze bohvie ci mi tam vobec nieco vlozili. stretla sa niektora z vas s tym ze transfer bez sona?

sylvyka
3. aug 2009

leonie je mi to luto 😔
ale aj mne robili bez sona v kabinke a kuk elinka kopka o 106
drzim palceky nech by si sa akokolvek rozhodla poznam par takych co to skusaju aj po 7 raz vela vela sil ti prajem . aj 1 ivf mi robili bez sona aj vtedy sa uchytilo ale prestalo rast a musela som na cistenie 😔
zo srdiecka vsetko dobre prajem

leonie28
3. aug 2009

Sylvinka dakujem za povzbudenie je to velmi tazke prezivat tieto neuspechy a potom si clovek nahovara vselico 😨
tak asi potom je to bezny postup ked to aj tebe tak robili ja budem bojovat nevzdam sa pre mimi vsetko na svete 😅

tebe zelam nech to spolu s vasou elinkou 🙂 dotiahnete do uspesneho konca ved uz koncis pomaly 7mesiac uf ved ty cochvila rodis a budes drzat elinku v naruci 🙂 vela stastia vam prajem 😉

slniecko01
3. aug 2009

Leonie mne to robili v tej druhej miestnosti, ale tiaž bez sona

corinne
3. aug 2009

Leonie28 skoda ze sa musis takto trapit ☹ Tak na buduce sa na to spytaj,preco raz robia so sonom a potom bez sona.Skus na tom trvat aby ti to urobili so sonom vsak ich to nezabije 😕 Drzim ti palceky 🙂

soni1
3. aug 2009

Ahojte baby, sorry, že vám sem leziem, ale rada by som sa poinformovala. My ideme zajtra s manželom na konzultáciu do centra, ale do Iscare 1X. Rada by som sa opýtala, či sa ešte robia nejaké vyšetrenia, alebo ako to prebieha a ako dlho treba čakať na IVF?

leonie28
3. aug 2009

dakujem vam vsetkym tak ste ma ukludnili ze aj vam to robili bez sona som si to teraz vygooglila a zistila som ze transfery sa robia bud s pouzitim sona alebo bez a ze robili prieskum co je uspesnejsie a zistili ze o par% je lepsi transfer bez pouzitia sona tak ja som im krivdila sorry dr Behunova asi mi skor chcela pomoct aby to bolo uspesne a ja si uz namyslam hovadiny 😀 tak uz odteraz som ticho ale teraz skusime ist do prahy na tie kompl.imuno a geneticke vysetrenia este prehovorim mojho gynndosa nech mi spravia laparku lebo ja som nemala mala som len HSG a to bolo v poriadku tak laparku nerobili a potom v januari sup na 4IVF teraz si chcem od vsetkecho oddychnut horsie je ze v praci mi teraz nechcu dat dovcu ze vraj som bola PN a ja by som taaak velmi chcela ist k moru 😔
a este nieco ja vzdy verim aj napriek neuspechu 😉

slniecko01
3. aug 2009

Leonie aj mne robila transfer MUDR BEHUNOVA a musím zaklopať, že sa jej to podarilo. A v centre ti nenavrhli laparku ? Pretože mne ju robili hneď. Najprv mi spravili 2x inseminaciu, tretie mi už neodporučali a navrhli IVF. To som bola pol roka po laparke.

Uplne 1x som bola na inseminacii v ISCARE

leonie28
3. aug 2009

nie pretoze ja nie som z blavy tak to vsetko konzultuje za mna s centrom moj gyndos ja som nebola ani na vstupnom pohovore prve sono kontroly pri stimulke mi robi moj dr aj HP kazdy druhy den ale len asi 2x a poto chodim uz do GF na kontroly kazdy druhy den tiez asi 3x a potom punkcia a transfer takze tak ja ked som sa pytala na laparku tak mi gyn.povedal ze netreba 😒 a popritom viem ze to vela babam pomohlo nasli im tam kadeco urobili driling vajecnikov a sup boli v tom

slniecko01
3. aug 2009

Leonie aj ja som mala takeho doktora čo mi odmietal spraviť laparku. V iscare mi ju navrhli, ale tam ju nerobili a odporučili mi toho môjho doktora, že on to robí. Tak sme si dali rok pauzu.
Potom mi povedal, že si mám najsť ineho chlapa. Som sa naštvala a šla som do GF a Harbulak mi zistil pri laparke že mám endometriozu a dal mi preč aj nejaké zrosty.
A od toho mojho doktora som si zobrala kartu, pretože po IVF som potrebovala utrogestan a odmietol mi ho predpísať. Vraj to môže povedať hocikto že bol na IVF.

leonie28
3. aug 2009

no to su svine nietori doktori 🙄
aj mne vravel moj dr ze to mam skusit so susedom tiez som bola nastvana a potom v GF nam pri 1IVF embriologicka vylucila ze mi dvaja nemozme mat spolu babo pretoze ked sa podari prirodzene oplodnenie pri IVF bez ICSI tak sa vylucuje imunologicka pricina teda aspon to nam povedala ze mozme mat spolu babo 🙂 tak aspon to ma tesi

slniecko01
3. aug 2009

Leonie poslala som ti IP a nechcete skusiť aj iné centrum ?

callex
3. aug 2009

leoni28 ☹ mrzi ma ze to takto dopadlo.ale je super ze sa nevzdavas a budes bojovat dalej.

slniecko28 to si teda mala pekneho idi..ta lekara.ako sa tak moze niekto spravat?och niekedy sa mi rozum zastavuje.

callex
3. aug 2009

soni1...my ked sme isli na konzultaciu tak sme uz napriklad mali spermiogram,ktory nebol velmi dobry.potom mi hned v ten den zobrali nejake stery,urobili ultrazvuk a objednali na krv.myslim si ze to su take zaklady podla ktorych sa uvidi co bude nasledovat dalej.
a ako dlho treba cakat na IVF?opet zavisi od stanovenia konecnej diagnozy vasho problemu..po nom sa podava ziadost na poistovnu a tam to trva cca mesiac kym to schvalia.no a potom uz to zavidi podla toho aky mas protokol...cize davkovanie hormonov.
dufam ze som aspon trosku uspokojila tvoju zvedavost.

leonie28
3. aug 2009

slniecko mas IP

mayka
4. aug 2009

dobre ranko pipinky,
leonie je mi to velmi luto. Skuste este tu laparoskopiu. Niektorym babam aj to pomoze. Moc drzim palceky a skladam hlboky obdiv ze to tak psychicky zvladas.
Musi to byt horzne tazke. ☹
A je fajn ze v GF davaju tu 50% zlavu aj to pomoze. Ale skus sa poinformovat aj v inom centre .
Zatial cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre