Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mo3326
7. apr 2015

@linajka123 skús to brať naspäť do CAR, mali by to zobrať

mo3326
7. apr 2015

@katka676 migréna po troch dnoch prešla, mám taký pupák ako polovica zemegule 🙂, zajtra idem do CARU na prvý test 🙂, keď ťa bolí tak to je asi dobreeeee 🙂

katka17044
7. apr 2015

@czikata to bolo urcite uhniezdenie a preto to mierne spinenie 🙂 drzim palce

sabuska26
7. apr 2015

ahojte koceny....,,snazilky a aj tie co su uz ako ,,2V1"......zajtra ideme do gyn finu...tak dufam ze uz coskoro budem patrit aj ja k tim 2v1......ako citam je vas tu vac ktore ste boli momentalne na vklade embrii....kocky drzim vam palceky,nech sa fazulky dobre zavrtaju.......

sabuska26
7. apr 2015

amy25.....ahoj no co este si stale 2v1....ci uz to mas zasebou....my ideme zajtra do centra,tak dufam ze budeme mat dobre spravy.....inak ten inofolic my zabera,lebo mala som ovulku podla ultrazvuku a zajtra mam dostat menzes a dneska pekne spinim.....

czikata
7. apr 2015

@sabuska26 drzim ti palce a myslim si, ze budes v dobrych rukach ;)

sabuska26
7. apr 2015

czikata....velmy pekne dakujem 😉 😉 😉 🙂

samotarkadela
7. apr 2015

Baby potrebujem radu... Posledne dni mi zvisuju davky injekcii a zacina mi byt dost zle. Sice nevraciam ale mam pocit ze kazdu chvilu budem.
Neviete co s tym? Dnes som to doktorke aj spominala ale nepovedala nic. Teraz neviem ci mam jest normalne alebo ci dietu drzat. Uz neviem co na to aby som sa citila normalne. Hovorim si ze toto je fakt predpriprava na tehotenske nevolnosti.

katka676
8. apr 2015

@mo3326 velmi drzim palce, cakam dobre spravy, doma si neskusala testovat?

mo3326
8. apr 2015

@katka676 nie, povedali mi že niekedy je to zbytočné, tak som sa nechcela zbytočne vystresovať, a ty ako sa más? si doma alebo chodíš do robotky? ráno mi zobrali krv a o 2 mám volat 🙂

katka676
8. apr 2015

@mo3326 ..tak to máš už o hodku a pol 🙂 ... musi to byť pozitívne...cítiš sa aj nejako inak? Kto Ti robil vklad? Ja som zostala po OPU doma lebo som bola uplne kaput. A Ty? si doma, či v práci?

katka676
8. apr 2015

@mo3326 ako? neviem sa dočkať výsledku

sabuska26
8. apr 2015

ahojte kocky....tak dnes sme boli na konzultacii a vysetreni u dr. Stenovej.......mozem povedat,ze super pristup mala k nam....som nadmieru spokojna....takze uz nam vypisala ziadanku hned na ivf.....drzte palceky zienky

lenocka171
8. apr 2015

@linda10 kedy si dávala ziadost??ja som dávala 5.marca a 9.marca ju posielali do poisťovne (všeobecná) . Dnes som volala do poisťovne a 1.4. Ju schválili a posielali , tak som zavolala do centra a ze im este nic neprišlo ale uz som sa objednala lebo vsak aj tak sa nejaký čas čaká ma termín a dovtedy to pride tam 🙂 neskusala si volať do poisťovne?budes vedieť aspon v akom štádiu je uz ziadost 🙂 a mozno je uz na cesteeeeee ;)

linda10
8. apr 2015

@lenocka171 ahoj tak my sme boli 12.marca presne neviem ktory den mohli odoslat.ale teraz to bude zhruba mesiac.A ano aj ja tam chcem zavolat lebo uz som zvedava strasne.Ale aj tak musim cakat na genetiku lebo pani dr. Povedala ze ak budu obidva aj genetika aj poistovna tak nam zavola a ona povie kedy mame prist.Ale dotej poistovne zavolam ja mam vseobecnu,,a priatel doveru. a to aj priatelovi do poistovne mam zavolat nie?🙂

mo3326
8. apr 2015

@katka676 sorry, nedostala som sa skoršie k počítaču 🙂 pozitívneeeeee 🙂 v pondelok idem na ďalší test. áno keď ti mám povedať tak na prsiach sa mi viac zjavili žily, plakala som keď nikto to nechápal a spravili sa mi vyrážky (čo som predtým nemala). Vklad mi robila pani doktorka, meno bohužiaľ neviem (taká zrelšia pani, veľmi milá). Ja som už od stimulácie doma. Každý Boží deň spím po obede 2 hodiny ako bábätko. Večer si pichám prolutex od čoho zas spím ako zabitá 🙂 Ty kedy máš test?

czikata
8. apr 2015

@mo3326 ty si bola som mnou v nedeľu na vklade?ja som bola na odbere(ta pri okne😉 gratulujem,ja idem az buď.utorok na krv,dufam,ze ta budem nasledovať..

lenocka171
9. apr 2015

@linda10 ahooj , tak snad ti to odoslali skor ,lebo vcera ako som volala do centra tak mi sestricka povedala najprv ,ze pani ktora vo vseobecnej schvaluje ziadosti ma momentalne dovolenku do 16.4.
Podla mna zavolaj aj do vseob. Aj dôv. A uvidis 🙂 mozno to mas uz na ceste s tou mojou :-* len to este neprislo do gynF.,predsa boli aj tie sviatky a postou aj mne iba dnes prisli nejake vecicky 🙂

linda10
9. apr 2015

@lenocka171 Aj tam zavolam a ty si na ake cislo volala?A aj ty chodis do gyn fiv ci niekde inde?

linda10
9. apr 2015

@linda10 teraz som tam volala a mam to schvalene ale este to musia podpisat a potom to odoslu.🙂 Jaj uz by mohli

katka676
9. apr 2015

@mo3326 fuuu, to je super správička. Veľmi sa teším a GRATULUJEM 🙂...tak spím aj ja tiež dve hodky od druhej 🙂 snáď je to dobré znamenie...večer ma napínalo..ale to bolo asi skôr so stresov čo mi robí ex...dúfam že to neublížilo dvojbodke :-/. Ja idem na krv 14/4

katka17044
9. apr 2015

@mo3326 Gratulujem 🙂 a mozem sa spytat na vysku hcg? aj si po vklade len lezala? Ako dlho? Dakujem pekne

samotarkadela
9. apr 2015

@mo3326
Gratulujem 🙂 🙂 🙂 !!!

lenocka171
9. apr 2015

@linda10 supeeeeer 🙂 tak dobre ze si zavolala .... Aj ja chodím do gyn fiv , uz objednana na 16.4. konzultáciu tak uvidím co bude ďalej 🙂

linda10
9. apr 2015

@lenocka171 Tak ja ked zavolaju stade tak myslim ze budu nasledovat injekcie coho sa najviac obavam.

linda10
9. apr 2015

@lenocka171 a potom daj vediet ako si dopadla,,ze co budes mat dalej som zvedava,,A vy mate aky problem?

mo3326
9. apr 2015

@samotarkadela Dakujeeeem! 🙂

mo3326
9. apr 2015

@katka17044 Ahoj, bohužiaľ to neviem, keď som volala tak mi len povedali, že som tehotná 🙂, som doma na PN-ke.

mo3326
9. apr 2015

@katka676 určite, nech malinké sa prilepia 🙂, ostatné nerieš ja idem 13/4 zase sa minieme

katka17044
9. apr 2015

@mo3326 aha, ale tak urcite pekné číslo. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre