Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
16. jún 2012

@alibabaa asi všetky leňošia 🙂

alibabaa
16. jún 2012

@maruskaaaa ja sem tam nakukam... tiez oddychujem 🙂

maruskaaaa
16. jún 2012

@alibabaa a ty si už po OPU?

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa @alibabaa ja peciem kolac a ideme opekat spekaciky 😀

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 ja som robila teraz živánsku v alobale a mužík robil puding 🙂 no vidím, že nie som sama, kto si robí samé dobrotky 😎

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa dneska som sa chcela odmenit za troska pozitivne spravy 😀 😀 mnam zivanska 😝 😵 😵

dadenka111
16. jún 2012

@maruskaaaa @alibabaa @ivka3901 @mortiiss cautee tak uz som vyspata dosytosti, ani sa mi nechcelo. urodicka 13 🙂

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 máš pravdu, treba sa pekne odmeniť 🙂 no pred hodinou sme tu živansku jedli a teraz som sa tajne premiestnila do kuchyne a zobem znova. Manžel ma načapal, vraj mám nechať niečo aj na večeru. 😠 no obávam sa, že to nevydržím 😝

gelinka75
16. jún 2012

@dadenka111 super uroda, tolko bolo dobrych? ci celkovo 🙂

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 ty kokos, dobrá úrodička. Tak napíš, ako to celé prebiehalo. Videla si černocha?

alibabaa
16. jún 2012

@dadenka111 blahozelam.. o 3 viac ako ja...
@maruskaaaa ja som bola v piatok na KET .. lezala tam ale kocka po opu a vies kolko mala vajok? 31.. normalne som si myslela ze zle pocujem.... ja len 10..

dadenka111
16. jún 2012

@maruskaaaa @gelinka75 zatial neviem ziadne podrobnosti. zajtra mi volaju z emryologie 😉
marus cernoch nebol 😕 zaspavanie bolo raz,dva mala som horke v krku a potom tma. potom si uz nic nepamatam, az ked som prisla k vedomiu v posteli.

dadenka111
16. jún 2012

@alibabaa jedna baba raz mala viac ako 40 a 21 sa oplodnilo. to je nosnica jak hrom 😀

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 a dlho si tam potom ležala po OPU? Koľko báb tam bolo? Hm...takže černoch nebol vravíš 😖 Inak Maruš ma volá môj manželík, tak sa teraz potmehútsky smejem 😀

alibabaa
16. jún 2012

@dadenka111 my tam mame cernocha??? jeeej toho som tam este nemala tu cest stretnut.. a co tam robi?

maruskaaaa
16. jún 2012

@alibabaa no pekne potom zniesla, normálna nosnica, tú museli jak vaječníky bolieť 😲 a kedy ideš na vklad?
Baby, vám sa to pekne rozbehlo a ja len čakám 😝

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 no tak tá s 40 vajkami bola riadna že nosnica 🙂

alibabaa
16. jún 2012

@maruskaaaa jeeeej ciiitaj.. bola som na KET nie na opu.. ket je vklad zmrazenych embryi.
v piatok mi vlozili jednu blastocystu... ostatne ten boj o prezitie prehrali. tak dufam, ze toto ked uz tak silno zabojovalo, tak sa chce stretnut s maminkou a tatinkom... 😉

maruskaaaa
16. jún 2012

@alibabaa jaaj, zle som prečítala, som motovidlo, tak to máš už za sebou, už len čakať na pozitívne správičky 🙂

given
16. jún 2012

@alibabaa Ale kde cernoch, to sa len @maruskaaaa zatmelo pred ocami z tej narkozy 😀 😀 Odvtedy ho tam uz nikdy nikto nevidel 😎

maruskaaaa
16. jún 2012

@given 😀 😀 😀 ja som ešte narkózu nemala, ale brala by som už OPU, možno na mojej bude 😎 😎 😎

given
16. jún 2012

@maruskaaaa Som to pomotala? Kto ho tam teda videl?

maruskaaaa
16. jún 2012

@given jedna baba to tu nedávno spomínala 🙂 no možno ho aj ja uvidím 😎

ivka3901
16. jún 2012

@gelinka75 ahoj už som tu bola som vonku celý poobedie vnútri sa nedalo vydržať tak sa opalovala na lehátku na dvore a drahý zaťiaľ vysával 😀 teším sa,že kontrola dopadla dobre nov vidíš budeš mať určite aj mrazáčikov,ale dúfam,že ich nebudeš potrebovať 🙂

ivka3901
16. jún 2012

@alibabaa ok budem sa snažiť 😀

maruskaaaa
16. jún 2012

@given jedna baba ho videlaaaaaaaaaaaaa, určite tam bol, keď ho stretnem, tak ho ofotím. Vraj bol čierny ako čokoládka 😎

alibabaa
16. jún 2012

@given a ty ako? kedy ci uz si po opu??

alibabaa
16. jún 2012

@maruskaaaa a nemala slnecne okuliare na ociach??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alibabaa
16. jún 2012

@ivka3901 aj ty si taka smadna ako tava???

dadenka111
16. jún 2012

@maruskaaaa noo ten cernoch.... kto ho spominal? Maruš 😝
@alibabaa zevraj anesteziologa cernocha tam mame. uuuuplne cierny 😉
nie je to blud? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre