Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
18. jún 2012

@gelinka75 jáj cicuš aj od teba je to pekné,ale fakt nedávam tomu moc veľké nádeje jáááááááááááááj zas hádžem flintu do žita,ale já som taká pesimistka aj ked 7 deň po ET je veľmi skoro na ukázanie hcg 😒 ozaj muž mi bol kúpiť tehu test s citlivosťou 25 jednotiek a ten si spravým asi až 9 deň alebo 10 deň ráno aby som vedela načom som inak aj tak viem,že budem plakať tak či tak či bude pozitívny alebo negatívny

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 niekto tu pisal, ze beru lieky spät, mne ked tak ostane len diphereline, fostimon uz nemam a mam este menopur, na zajtra uz nemam na davku, snad ma nejako poriesia 😖

given
18. jún 2012

@gelinka75 Urcite to poriesia, predaju ti. Inak, ktovie ci je to legalne, takto vykupovat a potom predavat. Bez blockov, bez papierov. No ale nejdem riesit, mne tiez predali...

gelinka75
18. jún 2012

@given no to je jedno, nam to pomoze a im tiez 😅

sheronka
18. jún 2012

@gelinka75 Drabek. K nemu aj chodim. Som z toho uz strasne unavena. Som 18 DC. Dnes som si musela dokupit gonal 😒

gelinka75
18. jún 2012

@sheronka ja som 12DC a tiez uz mam toho plne zuby, ja uz len dufam, ze mi zajtra povedia den OPu, zajtra ta teda stretnem asi ked ides aj ty, ja idem teraz na pol 8

maruskaaaa
18. jún 2012

@sheronka hlavne že máš 4 dozreté, neboj, zajtra ti už povie, kedy bude OPU, budem držať palce 🙂

maruskaaaa
18. jún 2012

@ivka3901 Ivka, ty buď v kľude, veď si tehu a nemôžeš sa stresovať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
18. jún 2012

@gelinka75 podľa mňa ti už zajtra povedia deň OPU, neboj, vidím to na pekné kraslice 🙂 🙂 🙂

gelinka75
18. jún 2012

@maruskaaaa to budem teda zvedava, lebo furt mi hovori dr. ze to ide pomalsie, tak mam trocha aj obavy, ci to nebude dlhsie trvat, ale zas v sobotu mi zvysila znova davku, mozno to pomohlo a ten diphereline mam polovicku, tak to snad ide rychlejsie

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 jasne, ze budeme plakat, ved to zamava dobre s psychikou, ale otrasieme sa pojdeme dalej, musi to vyjst 😉

maruskaaaa
18. jún 2012

@gelinka75 ja si myslím, že ked ti aj dávku zvýšili, tak už museli od soboty narásť. Uvidíš zajtra, že to budú kraslice 😀 Maruš má vždy pravdu 😀 😀 😀 Budem na teba myslieť a posielať pozitívnu energiu. 🙂 🙂 🙂

mortiiss
18. jún 2012

@kklaudia kočka, moc ma to mrzi, je to sklamanie .. dnes si poplac, mas na to plne pravo , a zajtra si s cistou hlavkou povies, co dalej. Bude to dobre, nebojkaj.

.......................
fesandy, co to tu vediete za pesimisticke reci? Dostanete na prdel !! 😀
@gelinka75 jak ze toho mas dost? 😉 Ved si len na zaciatku ... pockaj tie dlhe mesiace, kym sa mrnus narodi ... 😀 trpezlivost - plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííís 😵
Inak, k tej dileme s darcovskymi - Gin Fiv ju vyriesil za Teba, po ET budes podpisovat, ze po rozmrazeni embryjka mozu ... (toto slovo ja nenapisem), lebo mas viac ako 35 rokov ... chcela som ich darovat, ale neda sa ... sme stare 😎 - ak maju kocky menej ako 35 rokov v case OPU, tak darovat mozu. My stare skeble sa s nimi musime rozlucit, alebo ich nechat zamrazene naveky a dufat, ze sa ich v buducnosti ujmu ... mimozemstania napr. 😀

gelinka75
18. jún 2012

@mortiiss jaj normalne mi odlahlo, ze to nebudem musiet riesit keby k tomu prislo 😖 😅 ked ja uz by som chcela byt po OPU, v tomto teple mam uz dost 😀

lubkaeck
18. jún 2012

@kklaudia ahoj to ty si mala to smolkove tričko?

dadenka111
18. jún 2012

@given dnes mi to vobec nejde v robote. snad ten vykres dokopem aspon do predbezneho stavu. nastastie nemusi byt FINALny.
tak nakoniec s 5tich oplodnenych ostali 4? Inac ta choroba nemusi byt na skodu. praveze ti moze potlacit imunitu a lepsie sa uchyti. to sa stava, ze baby su chore a meska im mrcha a potom si spravia test a je to tam. juuj drz sa!
Nevies nahodou, ze ked mi uz zamrazili 2E a potom mi este aj tie co ostanu budu mrazit. To akoze budem platit 2x za mrazenie? 😕

lubkaeck
18. jún 2012

@adija13 ja mám po KET 2,5 ročného zmoka 😉 takže hlavu hore a hurá do tehu 😉

lubkaeck
18. jún 2012

@given no mne dnes diphereline dali 😲

gelinka75
18. jún 2012

@lubkaeck diphereline je lacny, tie stimulacne su velmi drahe 😠

lubkaeck
18. jún 2012

@gelinka75 ja viem, pri plateni menopuru mi riadne krvacala penazenka 😝 ale zase v nasej lekarni mi za to dali 2x 10 eur zlavu na hocico, tak som dnez nakupila opalovacie kremy od biodermy 😉

jomini
18. jún 2012

@martina2207 ahoj, silno som drzala palceky, podarilo sa?

stenlyhozienka
18. jún 2012

takže spolubojovníčky,mám 2 embryjká v brušku,a 2 zmrazené,vďaka Bohu aj za to,a s liekmi je to tak,že ja som potrebovala 3 menopury a 2 dipherine,a puregon,bola som na kontrole tak som si ich kúpila a kedže mi v ten den oznámili,že idem na vklad,tak som nič neminula a všetko som dnes vrátila bez problémov,musíme byť vďačne,že nám ich predajú za tu cenu,ako keby nám ich schválila poisťovňa,keby to tak nebolo,tak by sme si ich museli dokupiť a v plnej výške a to sú už veľké palky 🙂

martina2207
18. jún 2012

@jomini ahoj. krv zase negatívna 😢 . ale ďakujem. nevzdávame sa a ak doktorka zajtra dovolí, ideme hneď do ďalšieho KET.

given
18. jún 2012

@stenlyhozienka Blahozelam, my mame tiez podobne skore, lenze po PK: 1 v brusku, 3 v mrazaku.

jomini
18. jún 2012

@martina2207 tak teraz sa to podari a basta 🙂 mna caka v piatok kontrola pred ket

martina2207
18. jún 2012

@jomini tak to silno držím palčeky. koľkaté? prvé?

jomini
18. jún 2012

@martina2207 ja drzim palceky tebe 🙂 ano, prve a posledne, lebo viac uz nemame ,,v depozite,,

kika017
19. jún 2012

Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať lebo si neviem spomenúť z prvého IVF, či sa ide na predoperačné vyšetrenie iba k internistovi alebo sa mám objednať aj na anesteziologickú ambulanciu?

gelinka75
19. jún 2012

@kika017 ahoj iba k internistovi sa ide

gelinka75
19. jún 2012

ja som bola na kontrole, takze pravdepodobne vo stvrtok zas kontrola, dr. vravela, ze to vidi na odber cez vikend, musela som dokupit lieky na 2 dni zatial, co sa tyka folikov tak napravo 5ks a nalavo 10-12 roznych velkosti, najväcsia je 19mm napravo,16mm nalavo ostatne su mensie tak preto este treba cakat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre