Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
27. jún 2012

@ivka3901 to bola iná babaaaaaaaa, ty si ma chcela vymeniť? To sa nedáááááááá 😎

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa to niekto teraz musel poslat. Ja som to nebola prepac

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 no, vyžehlíš si to tým pexesom, inak to nevidím 🙂

ivka3901
27. jún 2012

@maruskaaaa nie mojka kdeže čo by som bez vás robila 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

maruskaaaa
27. jún 2012

@ivka3901 ozaj, testovala si dnes? kde je testík?

sheronka
27. jún 2012

Ahojte babulky. Ja som sa rozhodla ist domov na vychod. Tak sedim v aute uz od pol siestej. Trosku s nami natriasa tak snad mi to neuskodi. Pisala som si s kamoskou, chudatko ma za sebou dalsi neg.ket. ,3iui, 1 ET a 2 KET ☹

elise
27. jún 2012

@ivka3901 ivuška daj testik

maruskaaaa
27. jún 2012

@ivka3901 Ivka, kde si s testíkom, Maruš ťa volá, dala som si aj foto, tak aby ťa to nezmiatlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 priznávam, jedno srdiečko som ti poslala ja - Maruš

maruskaaa
27. jún 2012

@maruskaaaa vies co len nejake paci sa mi to a verejne spravy...idem to pozriet.

ivka3901 @maruskaaa jéééééééééééééj aké pekné foto 😀
Pipiny z Gyn - Fiv - pred 4 hodinami

evulik222 ...y pojdes na vklad? @maruskaaa uz mas tu ziadost schvalenu? ...
Pipiny z Gyn - Fiv - pred 7 hodinami

gelinka75 @ivka3901 baby tak na dnesnej kontrole ma trocha potesili, foliky rastu pomalsie, ale su, takze mi zas zvysili davku o 1 ampulku a znizili diphereline na polovicu, dr. vravela, ze to bude troska dlhsie trvat ale ze to nevadi, tak napravo naratala 7 folikov a nalavo 10, som myslela, ze odpadnem ked mi to cislo povedala, ze lava strana je krajsia, kontrola dalsi utorok, tak uz to len dopestovat, aby bolo vsetko v poriadku @mortiiis @maruskaaa
@ivka3901 a vsetky koho som zabudla lieky mam len do pondelka, sestricka vravela, ze ked bude treba tak v utorok mi predaju na dalsiu davku
16. jún o 12:51 • snaží sa • Odpovedz • Páči sa mi to • 1 • •

a ziadne IPcka...takze to by mali byt vsetko

maruskaaaa
27. jún 2012

@maruskaaa Ďakujem ti pekne 🙂

maruskaaa
27. jún 2012

@ maruskaaaa Inak som pozrela tvoj profil...a co si ti ma prist 13.7....ja mma vtedy narodeniny, tak hadam to budes mat schvalene 🙂

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa dakujeeem za srdiecko. Inac pokazila si mi moment prekvapenia na zajtra, ze si sa odhalila. Tesila som na indicie a ci ta spoznam. Nevadiii, nevadiii ja uz ta vidim 😉

gelinka75
27. jún 2012

@dadenka111 aj ja som ti poslala 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@maruskaaa budem mať schválenú žiadosť na IVF 😉

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 no moja, ale veď ma nevidíš? mám okuliare.....ha 😎

ivka3901
27. jún 2012

baby šak já mám z toho chaos vy ste tu dve marušky no sranda 😀 no dnes som netestovala nechcem moc každý deň tak možno zajtra testnem a bojím sa,že vy by ste na testíku nič nevideli a bola by som sklamaná 😒

maruskaaaa
27. jún 2012

@ivka3901 no ale my na to čakáme Ivka, ty nás takto naťahuješ?

gelinka75
27. jún 2012

@ivka3901 slubila si fotku a my cakame 😖

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 prídeš zajtra na stretko?

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa nie, nabuduce 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 ok, ale nabudúce už musíš 😀

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa dnes som skoro odpadla v kaufaci, boli sme na nakupe a zacalo mi strasne fucat brucho a doslo mi zle, ledva som dosla k autu 😠 a to ani tehu nie som sakra 😝 😅

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 neboj, to prejde, keď vysadíš ten utroš. Inak nedávno som čítala článok na nete, že ten hypers.syndróm môže byť až niekoľko dní po vklade, že sa to môže aj neskôr prejaviť, tak som zostala prekvapkaná 😉

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa esteze sa maskujes, budem to mat trosku stazene 😉
@gelinka75 dikesko.
Dve krasne srdiecka teraz mam. Vypustim ich ked sa dozviem, ze mame tiez dve srdiecka v brusku x-D

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa toto neni OHSS, lebo sa mi zhorsi stav ked dam utros 😖 neboj nic, na OPU tam nasadili jednej babe infuzku ako prevenciu, aj jej to sestricka vravela, ze v krvi ma zvyseny pocet homonov a preto jej to davaju, oni to sleduju a upozornia nato, este jej povedala, ze ma pit 5 litrov

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa @gelinka75 noo tak je to aj po Pregnylovke moze nastat OHSS, takze staaale vela pit! Nepodcenit to!

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 no ja som ti dala takú malú indíciu, aby si nepovedala. Ale nemysli si, že to bude jednoduché 😀 😀 😀 😀 no teda, ja som srdiečko jedno vypustila a zostalo mi už iba jedno...sakraaaaaaaaaaaaaaa, aj ja chcem 2, lebo už máme aj mená - Adelka a Jurko ako môj mm. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 @dadenka111 neboj, u teba to nehrozí. Ešteže som zvyknutá piť veľa vody. Ja keď idem na odber krvi tak pijem min. 3 litre ráno, lebo mi nevedia bez toho napichnúť žilu, resp. nič netečie, ale keď veľa pijem tak to ide šup-šup 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

No práve som dojedla 4-tý chlebík s masťou, už môžem ísť kľudne spať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre