Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
23. aug 2012

@mimi1111 Neboj sa, v piatok sa o teba postarajú, dajú ti infúziu neboj 🙂 Ja tam zajtra budem o 9.30. 🙂

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa no uz vies termin? ako to vyzera s bambulkami?

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 9.30 hod, zatiaľ sa všetkých 6 delí pekne (aj to 1 z IVF). Dúfam, že do zajtra vydržia. Vraj vložia 2 najlepšie a ostatné 4 zmrazia (2+2). 😉

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa len tak dalej, to uz vydrzia do zajtra vsetky aj vam ich potom zmrazia 🙂

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 vraj sú všetky morulky a zajtra by mali byť blastocysty

dadenka111
23. aug 2012

@maruskaaaa Super Maruš, všetko ide podla plánu. Teším sa. 😵

anjelicek27
23. aug 2012

@mimi1111 Bolesti brucho, podbruska, velmi nafuknute brucho, zvacsovanie v pase, slabe mocenie...atd. neviem vsetky, ale keby ta velmi boli brucho, tak urcite chod na pohotovost s tym, ze beries injkekcie.

maruskaaaa
23. aug 2012

@dadenka111 ešte som sa pýtala, kto mi bude robiť vklad. Tak že dr. Harbulák, konečne ho stretnem 😉

anjelicek27
23. aug 2012

@mimi1111 Bolesti brucha, podbruska, zvacseny pas, slabe mocenie, ... je ich viac neviem vsetky, ale keby ta velmi boli brucho, chod radcej na pohotovost s tym, ze beries injekcie

dadenka111
23. aug 2012

@maruskaaaa jeej tak to som zvedava co na neho povies. 🙂 sice trosku budes mimo z toho utrogestanu a diazepamu, ale snad si budes pamatat. stale rozmyslam nad tym srdieckom pre teba. tento krat ho neposlem a pockam az na krvicku. trosku som teraz na tie srdcia poverciva po tomto co sa stalo. 😔

jomini
23. aug 2012

@gelinka75 SR ma velmi dobre vysledky v IVF, no cesi su absolutna jednotka, napr. som bola prekvapena, ze nemci maju dost slabe vysledky..chyba im legislativna podpora, vsetci bojuju za prava embrya..
Poznam tie pocity, ked pri negativnom vysledku mm plakal, uplne ma to zlomilo..no teraz sa musime tesit na dalsi pokus - USPESNY 🙂

javorunka
23. aug 2012

@alibabaa a da sa tam aj nejaky splatkovy kalenda alebo nie

maruskaaaa
23. aug 2012

@dadenka111 Ja som ho len zazrela na chodbe, bol v košeli, taký usmiatý a mm povedal, že ide dr. House. Vypočítali mi sumu 815,-EUR, nezapočítali mi mrazenie embryi. To sa platí až potom?

gelinka75
23. aug 2012

@jomini ty mas teda dobre nastudovane 🙂 v cechach sa im dari, ale aj tam co som sa zacitala do niektorych diskusii sa najde aj taky nazor aj taky, vsak my tu mame este nejake pokusy, ktore vyuzijeme a potom snad mozno zakotvime aj v cechach, dufam, ze to nebudem potrebovat

dadenka111
23. aug 2012

@maruskaaaa aha no tak to neviem. 😕 my sme platili aj mrazenie pred vkladom a aj papiere sme k tomu dostali. vsak uvidite co vam na recepcii daju zaplatit. papiere tam budu mat uz pripravene. 😉

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa my sme platili mrazenie az po vklade aj to nie hned, lebo si potom budes volat v pondelok kolko zamrazili a ked pojdes na odber krvi tak to mozes zaplatit

rojica
23. aug 2012

Ahojcek vsetky, ja sa tiež chystam do Gyn-Fin po prvýkrát, zatiaľ len na konzultáciu tak by som sa rada dozvedela viac, ze ako to tam vlastne prebieha. MACA

mimi1111
23. aug 2012

@maruskaaaa mozno sa uvidime a nebudeme vediet o sebe ja tam uz budem od siedmej fuuu tie krce sa idem zblaznit uz nech mam po tom

mimi1111
23. aug 2012

@anjelicek27 dakujem dnes som tam uz bola a volala som aj do blavy a mam pockat do zatra

rojica
23. aug 2012

Ahojte baby idem do Gyn-Fin po prvýkrát, zatiaľ len na konzultáciu a chcela by som vedieť, ze ako to tam prebieha. A aká je doktorka Behunova

jomini
23. aug 2012

@gelinka75 tak tak, studujem..vsak mi to neda spavat 😀 my sme tie, kt, su uspesne na druhy pokus 😀 😀 😀

belalinda
23. aug 2012

@rojica Ahoj, ja som v GF tiez len kratko ale prve konzultacie uz mam za sebou. Na prvej sme si presli anamnezu, prefotili si vsetky relevantne vysledky testov, ktore som uz absolvovala a urobili mi utz a stery. Kedze som zatial nebola na chromopertubacii tak navrhli hned laparku, ale predtym urobili nanovo HP (musela som nam prist 2-5DC rano) a partnerovi robili nanovo spermiogram (na ten isiel v den prvej konzultacie, takze na konzultacii sme mali uz aj vysledok). Po odbere na HP som sa objednala na dalsiu konzultaciu, tam sme naplanovali tu laparoskopiu a kedze (ako ukazal HP) mam PCO tak hned aj drilling.
No a co bude dalej som teda aj ja zvedava 😉, laparku mam 13.9.... Potom budem mudrejsia, dufam 😀

rojica
23. aug 2012

@belalinda my ideme 11.9 do Blavy tak som zvedava aké to bude. Aj môjho partnera ešte objednali na spermiogram a k urologovi. Co je to prosím ta tá chromopertubacia a to HP?

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 som si len myslela, že na to zabudli, tak zaplatím potom 😉

maruskaaaa
23. aug 2012

@mimi1111 no, ja nosím okuliare, tak keby sme sa videli, tak sa ozvi 😀 No posledný deň som bola riadne naliatá, vaječníky ma boleli, stále som chodila cikať a už som to chcela mať čím skôr za sebou. Držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

belalinda
23. aug 2012

@rojica jeeej, 11. tam budem aj ja, idem este na predoperacne... Mozno sa tam stretneme 🙂
HP je hormonalny profil a chromopertubacia je "prefuk", pod narkozou Ti zospodu vstreknu kontrastnu latku a zistuju ci prejde cez vajcovody, tak sa zisti ci su vajcovody prechodne... Vyzera to ako ked Ta zvnutra cistia okenou :-P
A ako dlho sa uz snazite o babo? Mas uz aj nejake vysledky od svojho lekara?

rojica
23. aug 2012

@belalinda moja tak to by bolo super keby ze sa tam stretneme. A co sa týka toho prefukovania tak ti nezavidim, ja som to tiež podstúpila a dosť zle som to znášala. Mne potom zistili, ze mám iba jeden vaječník funkčný a preto máme problém otehotnieť prirodzenou cestou. A snažíme sa o bábo 2 roky. Tak ti držím poce co sa týka toho prefukovania.už dva roky. Mám všetky výsledky a laparku som podstúpila.

mimi1111
23. aug 2012

@maruskaaaa jasne ozvem sa kazdej ktora ma okuliare 😀 😀 😀 😀 ja dnes mam krce dost silne no teraz to uz je lepsie

belalinda
23. aug 2012

@rojica mna samotny zakrok nijak netrapi, len ho uz chcem mat za sebou, nech viem na com som... Ja mam termin o druhej 😉 sme blizko?

rojica
23. aug 2012

@belalinda My sme objednani na desiatu. Tak potom daj vedieť, ze ako to dopadlo. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre