Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sona1175
21. sep 2012

@martina2207 drzim palce, davno som uz o tebe nepocula. Raz to predsa musi vyjst. My budeme mat chlapceka a brusisko uz riadne. Verim, ze sa coskoro pustis cestou rovno za nami

pancuska
21. sep 2012

@dagmar25
@lilith3
@ivka3901
@gelinka75 ja len tak na rychlo.....baby vsade sa pise o nejakom aplikacnom pere....to sa musi dokupovat zvlast? neviete? to je take nieco ako na inzulin ked sa picha pri cukrovke? 😉

silvik1
21. sep 2012

@pgaba ahoj. pichám už dva a pol týždňa. prvá kontrola bola 4 DC a to len ultrazvuk. večer už som pridala gonal a kontrolu som mala tento utorok (ultrazvuk + krv). pobede som volala za výsledky a kázali mi pridať luveris + kontrola piatok, čiže dnes. a znovu krv a ultrzvuk, ale lekárka ma potešila vraj to už dlho trvať nebude, že u mňa to ide dosť dobre a rýchlo. neviem koľko folikov namerala, ale je ich dosť na oboch stranách. vravela, že predpokladá, že ešte bude možno jedna kontrola cez víkend a potom punkcia, ale pobede si mám zavolať a tam mi povedia presne čo ďalej. nejaké tabletky (neviem či antibiotiká) si mám dať tuším večer pred punkciou a ráno v deň punkcie. musím si to ešte presne preštudovať. ale očakávam, že punkcia bude nejako začiatkom týždňa a možno cez víkend vklad - dávame si totiž predlženú kultiváciu.

annamary27
21. sep 2012

Všetkým dievčatám z GF držím palce,či už stimulujete,čakáte na žiadosť,OPU,ET ,KET či výsledky krvi,všetkým veľa šťastia 😉

pancuska
21. sep 2012

a ja sa chcem este opytat ci ste tu niektora nepoculi o embryoglue???? 😉 dakujem malo by to fungovat ako lepidlo pri vklade.....

pancuska
21. sep 2012

@annamary27
@silvik1 este vas oslovim,neviete mi povedat o tom aplikacnom pere? bude to k tym liekom na stimulciu alebo to treba dokupit alebo stacia normalne injekcie?dakujem 🙂 🙂 🙂

gelinka75
21. sep 2012

@pancuska ja som nemala pero tak neviem ani ako to vyzera, vsetko som mala zatial ampulky a myslim, ze mi to tak nechaju aj dalej, lebo som dobre reagovala

maruskaaaa
21. sep 2012

@pancuska Ahoj, ja som mala pero gonal a bolo to priamo v tom balení. Na to pero si iba nasadíš ihlu, nastavíš dávkovanie a pichneš, nemusíš nič miešať 🙂

martina2207
21. sep 2012

@sona1175 aj ja som o tebe hladala informácie a nič. ale som šťastná že ste v poriadku. 🙂

silvik1
21. sep 2012

@pancuska presne ako hovorí maruskaaaa - pero je pribalené v krabici 🙂

silvik1
21. sep 2012

taaak žienky moje - punkciu mám v pondelok - teším sa aj mám stresy 🙂

alibabaa
21. sep 2012

@pancuska to kde si sa docitala o tom embryoglue? co to je?

lilith3
21. sep 2012

@silvik1 Neboj, bude to dobré. Aspoň už budete vedieť, na čom ste 🙂 a určite si aj ty vydýchneš a aj tvoje vaječníky si oddýchnu. Veľa šťastia!

dadenka111
21. sep 2012

@gelinka75 @maruskaaaa
@jomini
@belalinda
@pancuska
@annamary27
@anjelicek27
@pgaba @alibabaa a mam info aj pre ostatne.
dakujem baby za podporu. bohuzial som nestihla vylozit nohy. ako som vam napisala som sa rozkrvacala a nestihla som vas ani docitat. utekala som na pohotovost. z 830 od rana hCG kleslo na 708 okolo piatej a nebola to dobra prognoza. doteraz som lezala na PN, ale bohuzial to uz nepomohlo a vtedy v pondelok som mala potratik. Dnes mam hCG len 42. Myslim, ze mi Progesteron slabo zaberal a Dr. navrhla ho zmenit na Duphaston. Uvidime popytam sa na to v centre potom.
Bojujeme dalej! Nic to... uz som si vtedy poplakala na pohotovosti.

gelinka75
21. sep 2012

@dadenka111 ahoj, je mi to strasne luto, myslela som na teba a co bude teraz? moze sa to hcg este dvihnut?

dadenka111
21. sep 2012

@gelinka75 nie uz to definitivne vtedy odislo, ale boli sme tak blizko. deticky sa ma drzali a bola som konecne tehotnaaa. nadherny pocit. skoda, ze tak kratko. 😢

gelinka75
21. sep 2012

@dadenka111 a vedia preco sa to stalo?

dadenka111
21. sep 2012

@gelinka75 nevedia. to sa neda asi ani zistit. proste sa to stava takto skoro. bola som len 4tt+5

martina2207
21. sep 2012

@pancuska ahoj. ja som nemala pero ani v balení ale v GF ti ho bezplatne zapožičajú ak o to požiadaš.

ivka3901
21. sep 2012

@pancuska myslíš na puregon?lebo na ten si vypýtaj v centre v ambulancií mne ho dali tam a na gonal ten nemusíš to je v tom už zarobená dávka 🙂

ivka3901
21. sep 2012

@pancuska ako myslíš moja čakať?na IVF?no proste ti to poviem tak že sú neni ani peniažky a moj drahý už nechce ísť vobec na IVF ☹ je dosť sklamaný ☹

ivka3901
21. sep 2012

@dadenka111 daduš to mi je lúto mojka tešila som sa s tebou 🙂 ešte máš nejakých mrazáčikov?neboj to je dobré znamenie,že sa to podarilo a určite ťa to posunulo dopredu,že to ide 🙂

ivka3901
21. sep 2012

@gelinka75 ahoj ako sa máš moja?dlho som tu nebola,ale čítam vás 🙂 a teším sa s každej novej tehuľky aj ked já už strácam pomaly nádej na vlastné deti,lebo drahý už na žiadne IVF nechce ísť a mňa to bolí ☹

maruskaaaa
21. sep 2012

@dadenka111 Ahoj Daduš, to ma mrzí, čo sa stalo. Ja som verila do poslednej chvíle, že to bude dobré. Doprdele, strašne ma to štve moja. Ani neviem, akoby som ti mohla pomôcť. Strašne mi je smutno. Drž sa 😉

dadenka111
21. sep 2012

@maruskaaaa Diky moja. Ja som sa tak strasne tesila. toto nie je mozne. snad je to len zly sen a zobudim sa. Marus dame stretko 😉
@ivka3901 dakujem. mame este dve Ecka, tak skusime to znovu a este si vypytam Duphaston ak si najdem poz. test. Utrogstanu uz na udrzanie neveriiiiiiim!

belalinda
21. sep 2012

@dadenka111 Juuuj, to ma velmi mrzi! Zvladas to ale bravorne! Budem Vam drzat palce! Uz ste na najlepsej ceste, len krocik a ste tam! Zasluzis si to!

maruskaaaa
21. sep 2012

@dadenka111 Jaj Daduš, normálne mi zle zostalo, aj dr. Líškovi z tejto správi 😒 Keď sa budeš cítiť v pohodke, tak stretko môžme dať určite. Ozaj Daduš a to už nekrvácaš? To sa samo všetko vyplaví? Nemusíť ísť na nejaké prečistenie? Čo ti vraveli v GF?

dadenka111
21. sep 2012

@belalinda 🙂 no uz len aby sa rozmrazili a nenechali nas v stichu 😉 juuuuj do dalsieho kola a pichania sa mi moc nechce 😅

dadenka111
21. sep 2012

@maruskaaaa Aj mne bolo v pondelok zle. Potom som uz tusila, zle veci a pomaly som sa s tym zmierila. Mala by som naplno krvacat, alebo sa uz v ten pondelok vypudili. nemusim ist na kyret chlavabohu. boli este velmi malinke. mam este dalsi cyklus (kramy) pockat na precistenie a potom mozeme ist na KET

ivka3901
21. sep 2012

@dadenka111 tak určite to nabudúce vyjde máš šancu ide to vidíš tak sa držkaj je to ťažké sama som tým prešla ☹ teš sa na dalšie kolo aj ked tie inekcie sú zabiják,ale zato to stojí ten uzlíček šťastia 🙂 moj drahý už na dalšie IVF nechce ísť je fakt dosť sklamaný ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre