Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
7. apr 2011

@annamary27 ďakujem 🙂

dorotka_
7. apr 2011

@annamary27
no asi je to fakt lepsie xixi niekedy vediet menej 😉

pici
7. apr 2011

baby ktory den cyklu vam robili OPU?

dahra
7. apr 2011

@pici - 😉 pri kratkom protokole na 16.den. 28.10.2009 prva injekcia a 12.11. OPU. 15.11. ET, kedze sme mali len jedno kvalitne vajicko, tak sme sli bez PK. Drzim palce, nech vsetko ide ako po masle ku vytuzenemu cielu 🙂

misi76
8. apr 2011

@pici ja som pri 1.IVF bola na 16 DC a pri 2. na 18 DC, teraz to vyzerá tiež na dlho.
Čo ti povedali na kontrole?

pici
8. apr 2011

@dahra dakujeeeeeeem

pici
8. apr 2011

@misi76 poobede si mam zavolat a OPU v nedelu alebo pondelok :D juchuuuuuuu

alibabaa
8. apr 2011

@pici budem drzat palcekyyyyy odchadzam ..

a vsetkym : ak sa tu nahodou cez vikend nezjavim... tak v pondelok sa tu vidime a pekny viiikend 🙂

pici
8. apr 2011

@alibabaa aj tebe milacku :D

alibabaa
8. apr 2011

@pici dakujeeem

misi76
8. apr 2011

@pici no ja mám ešte v nedeľu kontrolu, tak daj vedieť a budeme držať palce 😉

wewulka
8. apr 2011

@pici budem držať palce 🙂

wewulka
8. apr 2011

Baby prosim vás tlačivo Vyhlásenie a informovaný súhlas, ktoré musi byt podpísané pred notárom alebo na matrike vám na danom úrade aj nejako potvrdili ? ďakujem

misi76
8. apr 2011

@wewulka pochopiteľne, na zadnú stranu alebo ti priložia k tomu list s ich pečiatkou a zviažu

wewulka
8. apr 2011

Este by som mala otazocku, zacinam pichat diphereline, doktorka nic nespominala, ze by som na prvu injekciu mala prist do centra, to znamena, ze si prvu injekciu mozem pichnut sama - teda bude mi ju pichat znama.

pici
8. apr 2011

@wewulka nie potvrdili len pravost podpisov :D

pici
8. apr 2011

baby ide z vas niekto v pondelok na OPU?

pici
8. apr 2011

@wewulka ano nemusis prist do centra... ked to zvladas sama alebo ti to niekto picha nie je to nutne :D

wewulka
8. apr 2011

@pici ďakujem

tinasc
8. apr 2011

ahojte, koncom mesiaca začínam stimulovať na ivf, mám dlhý protokol, predpísal mi diphereline a fostimon... len sa obávam, či som dobre doktora pochopila, ako si to mám pichať, aby som niečo nedoplietla 😔

demeeri
8. apr 2011

@tinasc Ak máš obavy ,radšej sa spýtaj sestričky.Kludne zavolaj,ona je veľmi zlatá,ochotná.Vysvetlí ti,ak niečomu nerozumieš,alebo si nespomenieš.

tinasc
8. apr 2011

@demeeri ďakujem, však idem na prvú nech mi ukáže a oni mi pri každej kontrole povedia ako postupovať nie? ja som sa len zľakla toho množstva... v podstate to som mnou prebral len po prvú kontrolu cez menzes, ďalej o tom nehovoril...

annamary27
8. apr 2011

@tinasc ahoj,neboj sa,pri každej kontrole ti povedia čo a ako dalej do dalšej kontroly. 😵 😵 😵 😵 držím palce 😵

annamary27
8. apr 2011

@pici takže OPU v pondelok?,drž sa,držím palčeky 😵

tinasc
8. apr 2011

@annamary27 ďakujem za info, lebo to kvantum ma dosť šokovalo, pichajú sa niektoré injekcie aj dva druhy naraz?

pici
8. apr 2011

@tinasc ano pichaju :D

pici
8. apr 2011

@annamary27 dakujeeeeeeeeem budem to potrebovat

annamary27
8. apr 2011

@tinasc ja som mala ku koncu protokolu dokonca 3druhy naraz,diphereline do ruky,puregon do brucha a menopur do zadku. 😀

tinasc
8. apr 2011

@annamary27 no super, ja mám zatiaľ diphereline a fostimon, ako som čítala, tak potom od 4. do 6. dňa cyklu dokonca 3 ampule si mám pichať ☹ a to si si všetko pichala sama?

demeeri
9. apr 2011

@pici Držkaj sa!Všetko dopadne dobre,uvidíš!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre