Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
17. máj 2011

@tinasc v pohode ani ja som nemala zakaždým nič v zálohe a aspom na druhý krát to vyšlo nezúfaj držím palčeky

elise
18. máj 2011

@nr_martinka mne volali až po mesiaci a pol z centra sami, v pohode nestresuj sa a pichaj čo máš🙂

elise
18. máj 2011

@tinasc bude dosť folikulov uvidíš, dôležité je aby čo najviac dozrelo, ale nie je dôležití kvantita ale kvalita. jedna čo bola somnou na punkcii mala dosť folikulov ale iba jedno vajíčko.

danka483
18. máj 2011

@misi76 ahojky kúsok od nitry

danka483
18. máj 2011

@miskab ahoj mám dipherelin . Sme tuším v rovnakom " pichačkovom " období...

danka483
18. máj 2011

@elise ahoj pichám diphereline a protokol? musím spraviť kuk hat neviem sa zorientovať potom tam mám fostimon či čo ale tie ešte nemám... pregnyl je v chladničke, utrogestan neviem či som ti teraz správne odpovedala na otázku 😕

danka483
18. máj 2011

@nr_martinka ahoj my sme si naplánovali konzultáciu mám aj číslo chceš?

elise
18. máj 2011

@danka483 rovnako som mala lieky aj ja fostimon mi dali ked mi schválili žiadosť, mne fostimon zostalo 1 celé balenie fostimonu baliček po 10 ks a 3 ks, ustrogestan teraz vkladám a pregnyl som dávala 36 hodím pred punkciou, kedy ideš na kontrolu?

danka483
18. máj 2011

no ak dostanem tu mrchu hnusnu tak som mala íst v piatok na sono a moj bubak na SPG.

elise
18. máj 2011

@danka483 mne meškala ale potom to už pôjde rýchlo a začneš pichať fostimon🙂

danka483
18. máj 2011

no to ako na potvoru keď ju privolávam tak nič včera som si zo zúfalstva dala aj červené víno , ak sa môžem opýtať ty si momentálne v akom štádiu

elise
18. máj 2011

@danka483 ja som po punkcii vajíčok a čakám na transfer🙂 ja som tiež mrchu očakávala tužobne dokonca najtužobnejšie a ona nič, tak mi ziostili systy a pred punkciou som bola na vystreneí cyst, ale už sa blížime do finále🙂

danka483
18. máj 2011

@elise no to ako na potvoru keď ju privolávam tak nič včera som si zo zúfalstva dala aj červené víno , ak sa môžem opýtať ty si momentálne v akom štádiu

danka483
18. máj 2011

@elise fúha super ja mám také zmiešané pocity lebo sa v tom nejako ešte neorientujem celé mi to príde strašne rýchle ako, aj je to dobre len mám kopec otázok ktoré neviem ani pomenovať-jaj píšem ako tatar neviem či mi rozumieš čo myslím...

elise
18. máj 2011

@danka483 uplne ti rozumiem aj ja som bola zmetená ako keby šlo všetko mimo mna ale bude to lepšie uvidíš, ako ti ide pichanie?

danka483
18. máj 2011

@elise jaj včera prvý krát sama dnes tak isto myslela som že dnes budem odvážnejšia aaale prd tak som to tam trafila na 2krát pred zrkadlom juj, sodoma gomora ...som momentálne sama doma len s papagajom tak je to velká prča len premýšľam....a aj vieš koľko si mala vajok? A ak sa smiem spýtať aký je váš problém....

elise
18. máj 2011

@danka483 mala som 23 vajok ale 4 boli nezrelé a manžel mal malu pohyblivosť. u vás je aký problem?

danka483
18. máj 2011

@elise u nás môj bubák málo, málo pohyblivé, a ešte aj mŕtve...ále v pondelok nám zamrazili 3 kusy fešákov tak preto musíme stihnúť ešte aspoň tri mrazenia do zákroku len aby boli potvorky...

elise
18. máj 2011

@danka483 podarí sa uvidíš a potom budeme písať o tehulkovských nevolnostiach 🙂

danka483
18. máj 2011

@elise juj ty kokso to sa nedá ani inak napísať už sme si asi všetci zažili svoje... ja keď v tom centre vidím toľko ľudí s " rovnakým" problémom ja mám také divné pocity... mne to tak strašne všetko príde ľúto .... Držím ti silno všetky palce aj papouch pazúry nech ti to všetko dobre dopadne , toto je tvoj prvý zákrok?

elise
18. máj 2011

@danka483 ano prvé IFV a dufam že sa embrijná ujmu a budu držať zubami a nechtami

danka483
18. máj 2011

@elise no tak to ti prajem - a aj sebe 🙂 a budeš na PN-ke? ako to budeš riešiť lebo ja netuším vôbec...

elise
18. máj 2011

@danka483 ja som šla na PN ododňa punkcie ešte asi týžden po transfere pudem pn a potom do práce

danka483
18. máj 2011

@elise Pn-ku ti dal gynekolog?

elise
18. máj 2011

@danka483 môj obvodný gynekolog ale dal mi aj vychádzky dooobeda 2 hodiny a poobede 2 hodiny. v cemtre iba priepustky podpisuju ale pnky nedávaju

danka483
18. máj 2011

@elise no to som si aj myslela môžem ťa ešte otravovať neruším ťa?

elise
18. máj 2011

@danka483 uplne v pohode sa pýtaj aj tak ležím a píjem vela vody🙂

danka483
18. máj 2011

@elise sedím nad tým protokolom....? potrebujem to tak po lopate vysvetliť, ak dostanem mrchu idem na ultrazvuk tam mi povedia čo ďalej..., a vtedy mi povedia aj kedy bude chodiť na ďalšie kontroly a na krv? Budú ma priebežne oboznamovať? Lebo moc zhovorčivý zatiaľ nie sú...

elise
18. máj 2011

@danka483 ked dostaneš mrchu tak 2-4 den ideš na krv a ultrazvuk tam pti povedia kolko začneš pichať fostimonu, ty si po každom odbere krvi voláš na ten telefon čo máš v protokole a stanovia ti dátum dalšej kontroly kde sleduju folikuly

danka483
18. máj 2011

@elise jáááj dobre. A inak ako sa cítiš po tej punkcii? A kedy asi budeš mať transfer?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre