Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
15. jún 2011

@nr_martinka ahoooj tak uz si pichas ? to je supeeeeer , ze uz idete do toho 😉

miskab
15. jún 2011

@tinasc ahaa tak to je dobre 🙂

misi76
15. jún 2011

@miskab dnes ti predne povie, koľko zrelých vajíčok bolo, lebo tých 20 ks boli folikuly v ktorých sa nachádzajú vajíčka, tak ich oni musia pod mikroskopom pozrieť, koľko je zrelých a tie napichnú, tak to nemusí byť tento počet

@tinasc no ja som stále zničená, vracanie neprechádza, únava tiež nie, ale snažím sa a držím sa, čo mi už iné ostáva, ale už si chcem toto tehotenstvo skutočne užívať, lebo zatiaľ sa len trápim 😒

elise
15. jún 2011

@miskab ano ked máš len 12 zrelých napichnu 12 pozri si cenu v cenníku kolko je 12 oocytov napichnutie ICSI je tušim skratka🙂

elise
15. jún 2011

@misi76 aspoň vieš že si tehotná🙂 ak vraciaš doktorka by ti mala dať na to vracanie niečo, ale neboj bude to ok🙂

tinasc
15. jún 2011

@misi76 ach jo, no dúfam, že ti to skoro prejde... nech si môžeš to tehu riadne užívať 🙂 ja som skoro bezpríznaková 😉 ale uvidíme...

miskab
15. jún 2011

@elise
@misi76 dakujeeeeem vam babulky za info 😉 neboj moja tehotenske nevolnosti prejdu a potom si to len uzivat budes drz sa

misi76
15. jún 2011

@tinasc moja mama vôbec nevracala počas tehu, ja vraciam aj za ňu. Je to individuálne, ja som vždy mala labilný žalúdok, ak narkózy neznášam, to som si v GF pri punkcii pýtala niečo do narkózy, nech mi potom nie je zle

@elise mám čípky Torecan, tie pomáhajú, ale nechcem ich stále užívať, predsa je to chémia

tinasc
15. jún 2011

@misi76 ja som počas môjho prvého tehu vôbec nevracala, nebolo mi vôbec nič 🙂

misi76
15. jún 2011

@tinasc no to ti je čo závidieť
Ja keď som bola 1.x tehu tak som nemala žiadne príznaky a nakoniec to skončilo v 8tt kyretom.
Druhé tehu mi bolo zle a bola som si istá, že je všetko v poriadku.
No a teraz to nie je inak.
Ale to nechcem strašiť, každá sme iná, tak keď tvoje telo to tehotenstvo zvláda, tak to je super. 🙂

tinasc
15. jún 2011

@misi76 ufff, no tak aby som mala obavy... no uvidíme...

misi76
15. jún 2011

@tinasc no veď práve to som nechcela, aby si mala obavy, keď sa nedialo s tebou v 1.tehu nič strašné tak sa neobávaj.
Som ja trúba, nechcela som ťa vystrašiť, prepáč.

tinasc
15. jún 2011

@misi76 ale nie, zase to nebude také zlé 🙂 už aby tie dva týždne prešli, neviem sa dočkať 🙂 zase nebudem vystrašená zo všetkého, neboj 🙂

misi76
15. jún 2011

@tinasc 😉

danka483
15. jún 2011

@miskab ahojky mne v nemocnici na OHSS poradili jesť aj tučné mliečne výrobky a pi veľa vody a cikaj .... aby si tam aj ty neskončila dávaj na seba pozor. Dnes ti embriologička povie koľko bolo zrelých koľko napichli a koľko sa vyvýja ja som mala 16 vajok z toho len 6 zrelých a vyvíjali sa len tri z toho bolo jedno také spomalené.

miskab
15. jún 2011

@danka483 no ja mam stale take bolesti trosku, ale je to omnoho lepsie nez vcera to som sa ani pohnut nemohla, pijem vela vody nech to vycikam. jaaaj bojim sa toho OHSS. Uz som volala mal som dvadsat vajok z toho 13 napichovali a 11 sa oplodnilo. a cez vikend si pojdem pre fazulky. 🙂 jaaaj tak sa tesiiiim na tie moje fazulky, len dufam sa im bude u mna pacit a vydrzia u mna 9 mesiacov 🙂 a ty si ako na tom moja? ako sa mas? a co ti robili v nemocnici ked si mala OHSS? a ako dlho si tam lezala,? a este sa chcem spytat teba bolelo aj ked si cikala taky tlak v podbrusku taka bolest pri tom OHSS?

danka483
15. jún 2011

@miskab hej bolelo ani ležať som nemohla dávali mi infúzie a potom vlastne monitorovali koľko vypijem a vycikám merali mi aj obvod pása čo sa nehromadí voda bola som v nemocnici od soboty to som mala mať ET ale poslali ma hneď do ružinova a bola som tam do pondelku potom som išla na vklad. Zajtra mám ísť na krv po 10 dňoch pevne dúfam že to vyjde lebo nemám ani mrazáčiky ☹

nalada
15. jún 2011

@miskab ahooooj, no krásne si to zvládla, bohatá úroda, blahoželám. Oddychni si, relaxuj. Ďržím Ti palčeky ďalej. Dúfam, že budeš v poriadku a neprepukne to.

nalada
15. jún 2011

@annamary27 ahoj, ako sa Ti darí?

miskab
15. jún 2011

@danka483 fuuuha tak to aby som straaasne moooc piloa aby som to vycikala vsetko, jaaaaj dufam mi to prejde, ☹

miskab
15. jún 2011

@nalada dakujem moja si zlata, dufam mi neprepukne OHSS sa toho bojiiim ☹

danka483
15. jún 2011

@miskab neboj bude to ok

miskab
15. jún 2011

@danka483 zlatinko strasne mooooc ti drziiim palceky nech ti to vyjde,,daj mi zajtra vediet , budem na teba mooooc mysliet ,,, musiiii ty to vyjst,

danka483
15. jún 2011

@miskab nevieš si predstaviť ako sa o ne bojím hovorím im nech tam len pekne búvajú ale taký mám strach jaj jasné že ti dám vedieť a ty pi a cikaj máš to odo mňa príkazom aj 5 litov vody .

miskab
15. jún 2011

@danka483 to ti veriiim zlatinko ze sa bojis,,, strasne mooc na teba budem mysliet zajtra hlavne sa nestresuj aj ked viem ze je to tazke,len sa s nimi rozpravaj s fazulkami nech tam pekne zostanu, vecer sa pomodlim za teba nech ti vsetko dopadne dobre. nooo sak pijem veeela vody hadam mi to prejde teda dufam, je to lepsie ale stale to boli aj ked cikam take tlaky a bolest, no sak uvidim.

nalada
15. jún 2011

@danka483 @miskab už len za to, čo ste si vytrpeli, by to malo vyjsť...

danka483
15. jún 2011

@miskab ja som vôbec o ohss nič nevedela ja som išla v sobotu na transfer a pekne ma poslali do nemocnice celú sobotu som potom preplakala jaj držkaj sa a ak by sa ti to zhoršilo radšej chod do nemocnice nie je to sranda a keď by ti mali dať bublinky v takom stave to už duplom.

nalada
15. jún 2011

prosím Vás, som tesne pred odberom (zajtra, pozajtra), začínajú ma bolieť prsia ako v druhej časti cyklu, je to normálne?

wewulka
15. jún 2011

@miskab Tak urodicka super 🙂 a vela vela pi, aby si sa vyvarovala OHSS. Na kazdeho to uplne inak vplyva, ja som mala 26 folikulov a nemala som ziadne priznaky OHSS a po punkcii mi dali infuzku.
Vklad neboli aspon mna nie, nie je to ani poriadne citit. Potom si chvilku polezis a pojdes domov odpocivat. Velmi ti drzim palce 😉

miskab
15. jún 2011

@nalada dakujeeem hadam nam to vyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre