Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
8. sep 2011

@silvik1 no to je lebo keď nám dotore naordinoval kedy sexík ( on by samozrejme furt ) tak mal výhovorky typu ako sa mu tam trepú že teraz to vyjde jááj ... A teraz je od mája bez lebo je zakázané ale musí vydržať.

misi76
8. sep 2011

@silvik1 ,@danka483 my sme sa s mm smiali nad tým, že keby teraz prišla nejaká kočka z jeho minulosti a priviedla ukázať dieťa, že je manželovo, že by sme sa dobre pobavili, keďže manžel nemá spermije, teda len chirurgicky vyoperované. Obrátili sme to na srandu a utužilo nás to a nikdy som nerozmýšlala, že by som ho opustila. Tieto stavy sme si nevyrobili sami, tak sa s nimi musíme popasovať.

danka483
8. sep 2011

@misi76 presne tak tiež si myslím že nám pomohlo keď sme to obrátili na srandu a tiež nezabudnuteľný výrok môjho starého..... On bude hlavný okresný oplodňovač 🙂

silvik1
8. sep 2011

@ danka483, @ misi76 - jaaj baby, dúfam, že sa tiež raz budem môcť na tom takto baviť s mimčom v brušku... @danka483 ten môj by tiež každý deň aj viackrát - niekedy mám pocit, že má 16 rokov a je nevybúrený, ale on tvrdí, že to je vždy lepšie ako keby nemohol vôbec - no čo už má pravdu 😎 len keď mne sa furt nechce 😀

alibabaa
8. sep 2011

@silvik1 mm povedal ze nema ziadny problem ist na vysetrenie a ked som mu povedala, ze uz je cas ist, tak bol z toho prekvapeny. ze ci urcite musi ist.. ja uz som mala za sebou hormonalny profil, zistenu ovulku a folikuli. tak doktor povedal, ze kym ma zacnu trapit niecim inym, nech ide preventivne na spg.. no a ked sa zistilo ze on ma problem, tak nemal slov...

danka483
8. sep 2011

@silvik1 ale neboj hlavu hore vieš tiež som mala blbé myšlienky fuj aj sa za ne hambím , ale zvládli sme to my zvládnete aj vy treba veriť

silvik1
8. sep 2011

@ alibabaa - no uvidím ako zareaguje ten môj.
a baby ku ktorému doktorovi chodíte ? mne odporučila kamarátka Dr. Drábeka (tak sa tuším volá).

danka483
8. sep 2011

@silvik1 ja Harbulák

alibabaa
8. sep 2011

@silvik1 ja k nemu patrim 🙂

misi76
8. sep 2011

@silvik1 oni ťa pridelia pri objednávaní ku konkrétnemu doktorovi. Ja som mala Dr. Behúňovú

alibabaa
8. sep 2011

@misi76 ale zevraj si vies povedat ku komu chces ist...

reklamka
8. sep 2011

ja tiez Harbulak.

miskab
8. sep 2011

ahojte pipinky vcera nam doky povedal ze budeme mat chlapceka 😀 hlavne aby bol zdravucky a vsetko prebehlo bez problemov ....

misi76
8. sep 2011

@alibabaa niekedy mám ten doktor, ktorého chceš už veľa pacientok, tak prideľujú baby na recepcii, no neviem, za opýtanie nič nedáš

@miskab to ti tak skoro povedali, čo to bude? No hlavné je , že je všetko OK a je zdravý, gratulujem 🙂

silvik1
8. sep 2011

veď vyskúšam sa objednať rovno na prvé stretnutie k nemu a uvidím čo povedia.

katuliks
8. sep 2011

Jeej ahojte dievcata.Uz som tu davno nebola a ked pozeram je tu vela novych a vela tehuliek.Moc gratulujem.Myslim si ,ze GF je dobre centrum🙂

evavox001
8. sep 2011

@tinasc Dufam, ze uz coskoro zavolaju. Ked som sa na to pytala v centre, vraveli, ze to trva 4-6 tyzdnov.

evavox001
8. sep 2011

@silvik1 Ked som isla ja, mala som vsetky vysetrenia - hormonalny profil, chlamidiu, ... Moja lekarka mi to vsetko urobila, aby som potom v centre mohla ist hned na vec. Viem vsak, ze aj v centre to robia.

katka.gzd
8. sep 2011

@tinasc, @evavox001 babulky my sme tam boli 4.8. a 5.8. poslali do poistovne a tiez este stale cakam.......aku mate poistovnu? ja VZP... a uz som 6DC....ak bude dlhy protokol tak maju presne 2 tyzdne aby to schvalili inak sa mi to o mesiac posunie.....to nieeeeeeeeeeeeeee ja uz chcem ist na tooooooooooo

tinasc
8. sep 2011

@evavox001 ja sa zatiaľ nikam neponáhľam, ešte potrebujem dostať dve povinné mršky od kyretu 🙂 ja mám VZP prvú žiadosť mi schválili presne po mesiaci...

tinasc
8. sep 2011

jáááj babule vidím, že tí naši chlapi sú v podstate rovnakí, akurát teda toho môjho ešte nenapadlo, že by robili v centre nejaké nekalé veci 🙂 takže držím nám palce, vyjde to 🙂

miskab
8. sep 2011

@misi76 No povedal mi ze mu rastie pipik..... ja som sa tiez cudivala ze ako skoro ... ale ze to este upresni neskor ze zatial to tak vypada ze to bude chlapcek 🙂

evavox001
8. sep 2011

@katka.gzd
@tinasc Ja mam Doveru. Ked som tam volal naposledy, ako to vyzera, vraj este ziadost museli doplnit, lebo im nieco neposlali. Skoro ma pri tom vystrelo, lebo vsetky vysetrenia sme mali. Tak som volala do Gyn-fiv a tam mi povedali, ze zabudli poslat spermiogram, ale ze ho uz faxom odoslali. Ja mam teraz pred menzesom, tak dufam, ze ked sa konecne ozvu, pojde sa uz na vec. Bojim sa, no aj sa tesim. Najradsej by som uz bola tehotna. To obdobie tehotenstva je take pekne.

danka483
9. sep 2011

@miskab jejo super bubačik malý a ja ešte neviem ale nevadí

tinasc
9. sep 2011

@evavox001 áno poznám to, tehotenstvo bolo pekné 🙂 ja mám ešte čas, takže mňa to ešte netlačí, kedy mi ju schvália... možno my pôjdeme až od januára... aspoň si dáme oddych...

katka.gzd
9. sep 2011

@evavox001 @tinasc tak ja som nevydrzala a zavolala do poistovne teraz a bolo mi povedane ze mi to prave schvalili a posielaju do centra...a ze ked to tam do stredy nebude tak mi to ta mila tetuska aj naskenuje a posle mailom ked bude treba 🙂 mam radost.... modlim sa teraz aby sme skutocne zacali s tym dlhym protokolom uz tento cyklus

tinasc
9. sep 2011

@katka.gzd tak držím palce, nech čoskoro začneš stimulku... 🙂

katka.gzd
9. sep 2011

@tinasc dakujem, zlata si....nech uz sme vsetky spokojne bruskate vysmiate 😵

miskab
9. sep 2011

@danka483 coskoro budes vediet aj ty ..... daj mi potom vediet ... 😉 🙂 kedy mas termin ?

dorotka_
9. sep 2011

@katla dakujem za info 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre