Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
9. sep 2011

@miskab jasné že ti dám vedieť termín máme 24.2.2012 ale hádam vydržíme do 2.3.2012 vtedy mám narodeniny aj ja 🙂

evavox001
9. sep 2011

@katka.gzd To mas super. Ja dufam, ze sa mi ozvu tiez co najskor a koncom septembra uz budem aj ja stimulovat

evavox001
9. sep 2011

@tinasc Ja by som chcela cim skor. Uz sa snazime tak dlho a stale nic. je to hrozne, ked kazdy mesiac pride opat menzes a nastava sklamanie. Este stastie, ze mam toho jedneho caparta, ten ma vie pobavit behom sekundy.

tinasc
9. sep 2011

@evavox001 aj ja by som chcela čím skôr, ale ak to nepôjde tak nič... toto bude druhé ivf, prvé sa skončilo MA v 11tt, tiež som rada, že mám aspoň túto moju princeznú, najviac ma podržala práve po potrate, ani o tom nevie, čertica jedna 🙂 určite by som to znášala oveľa horšie...

evavox001
10. sep 2011

@tinasc Je mi luto, ze mas takuto skusenost. Ja pojdem 1. krat ana IVF. Uvidim, ako to pojde. Tiez to ale nemienim skusat donekonecna. Moj maly je moje slniecko a ak by sa nam nezadarilo, tak mame aspon neho.

tinasc
11. sep 2011

@evavox001 ja to tiež mienim skúsiť ešte raz, ale verím, že sa to skončí šťastne 🙂 a dočkáme sa 🙂 a nepustí sa 9 mesiacov...

misi76
11. sep 2011

@tinasc dievčence verím vo vás 😀

tinasc
11. sep 2011

@misi76 ďakujem 🙂

evavox001
11. sep 2011

@misi76 Vdaka.

evavox001
11. sep 2011

@tinasc Aj ja verim, ze sa nam to druhe nakoniec podari. Dolezite je verit, ale niekedy je to dost tazke

mykaellle
12. sep 2011

dievčatá, držte nám zajtra paľúchy, ideme na prvú konzultáciu 😉

tinasc
12. sep 2011

@evavox001 určite sa podarí, verím tomu, však viem, že to ide 🙂
@mykaellle držím palce 🙂

miskab
12. sep 2011

@danka483 tak to mame chvilku po sebe termin ja 13.3 ,,, a som citala ze tebe zakazal doky sexovat teraz? a preco?

danka483
12. sep 2011

@miskab no neviem prečo ale momentálne mi to aj vyhovuje ozaj a už aj bublinkujeme

miskab
12. sep 2011

@danka483 aj ja uz citim bublinky a myslela som ze to mi creva robia ale iba tak uplne slabulinko. sak animi tak casto uz nesexujeme raz za cas ano..... hadam to neskodi.... 😨

misi76
12. sep 2011

@miskab
@danka483 my nesexíkujeme vôbec. Ja som pri poslednom tehu trošku sexíkovala a začala som sa otvárať, tak teraz to neriskujeme a som zatvorená. Tak pozor na to kočky. No ale vy máte 1 bábo v brušku a ja som ich mala vtedy 3 a teraz 2.

danka483
12. sep 2011

@misi76 no veď od mája nič starý môj si veru aj zvykol čo už bojí sa o nás

misi76
12. sep 2011

@danka483 neboj, oplatí sa mu čakať, nech tí naši mužíci len pekne vydržia 😉

riela
12. sep 2011

ahojte dievčatá, ste tu? Potrebujem sa popýtať ohľadne prvej prehliadky (UTZ) po začatí stimulácie...

silviami
12. sep 2011

@riela čo potrebuješ vedieť?

pici
12. sep 2011

@riela sme same ucho :D

pici
12. sep 2011

@silvik1 harbulak :D

pici
12. sep 2011

@silvik1 ja som isla so vsetkymi vysledkami aj po dvoch laparkach... cize mne uz nerobili v centre nic
@mykaellle

riela
12. sep 2011

silviami
pici
ďakujem za reakciu, trocha dlhšie mi trvalo, kým som sa tu zorientovala ako odpovedať. poslala som vám IP

zuzancek22
12. sep 2011

@pici
@misi76 babenky, dnes som bola na ďalšej kontrole, a mam len 3 folikuly, ani boh nevie kam znizli tie ostané

pici
12. sep 2011

@zuzancek22 zlatko ja dodnes vobec netusim ake boli vysledky mojej kontroly, iba som sa pytala ze ci je vsetko ok, a ze je... tak som nepatrala dalej... a nie je to malo...

zuzancek22
12. sep 2011

@pici ja ti neviem, veď mi zvýšili aj dávku, ale dr. mi povedal, že nejde o kvantitu ale o kvalitu, a ved ked to víde stačí aj jedno, len sa bojím aby nepopraskali do stredy

pici
12. sep 2011

@zuzancek22 zuzik a kedy by si mala mat OPU?

misi76
12. sep 2011

@zuzancek22 neboj nič, pri odbere sa ešte nejaké vždy nájdu. Dominantné sú asi 3, ale tie ostatné ešte podrastú, neboj. Daj vedieť čo a ako.

zuzancek22
12. sep 2011

@pici
@misi76 na OPU idem v stredu, ale bojím sa aby tam vážne niečo bolo, dnes ma tam skoro kleplo, a celú cestu domov som rozmýšlala prečo to takto, este aj svojmu gyndošovi som volala a aj on sa divil, lebo u mna ovulka bola vždy ok, a ked som stimulovala s costylom tak to mi museli znižovať, a jedné čo ma dnes potešilo a čo mi aj dr. v centre pochválil, tak to bola ukážková sliznica mám ju 12.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre