Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
9. feb 2012

@augusta to je úplne normálne mať obavy, každá by sme sa obávala a ja určite tiež 😉 ale treba veriť, že všetko dobre dopadne 🙂

mistisa
9. feb 2012

@augusta moja vobec v nicom nezapochybuj a hlavne nervicky bokom.myslim ze je jasne ako sa tesis ked sa tak snazite a nakoniec to vide 🙂 neboj uz sa to nezmeni 🙂 drzim palceky a nech krpcek v brusku poslucha 🙂

anleka
9. feb 2012

@mistisa ahoj,
citam, ze sa chystas na laparku. Ja som tiez neni z BA ale ani som nerozmyslala,ze by som ju isla podstupit niekam inam ako do centra gyn-fiv. Robila mi ju dr. Stenova a urobila vsetko co uznala za potrebne a este aj vsetko krasne vysvetlila (aj ked som ju po tej narkoze moc nevnimala 🙂 ) Personal nemocnice je uzasny. Muzicek ma rano zaviezol a prisiel si po mna az na druhy den a ubehlo to aj tak dost rychlo. Takze fakt sa nemas coho obavat...
Ale ako sa rozhodnes je len a len na tebe. Tak sa drz!!!

mistisa
9. feb 2012

@anleka ahojko no ak je to takto tak fakt nemam nad cim rozmyslat.a to si bola iba jeden den tam?no to by bolo perfekt ako rozmylsam nad tym a som skor priklonena k tej BA.a narkoza ako hned sa ti podarilo zaspat? kolko ti to cca robili? to asi neni dlhy zakrok ze? ty si mala co? priechodnost pocitam a aj nieco ine? aj si nieco platila ? 🙂

anleka
9. feb 2012

...

anleka
9. feb 2012

@mistisa mam tiez polycysticke vajecniky - vypalovala mi jeden, ze ten druhy bol celkom v norme a zistovala priechodnost. Tam mali trosku problem, bo ze tekutinka nepretiekla ale nemam ziadne vzrasty, tak skusali menit nastroje (vyskusali troje). Malo to trvat 20 min. ale u mna im to trvalo 40 kvoli tomuto.
Najskor mi dali oblbovak a ani neviem ako som sa dostala na operacku. Takze s tymto som problem nemala. Iba po prebudeni som mala triasku, ale to tu spominali aj ine dievcata, ze ked sa zobudili, mali na sebe dva paplony .
Jeden den rano prides a na druhy den odchadzas.
Ano platila som myslim 240 €, kde uz bola zapocitana aj anesteziologicka.

mistisa
9. feb 2012

@anleka aha no tak potom fajn ked je to taka rychlovecka 🙂 no ta suma nieje bohvieco ale tak ked to ma stat za to co uz vsak? tu v trencine co viem sa lezi v nemocnic 2=3 dni niektore aj 4 ☹ tiez by som bola radej ze na druhy den domov 🙂 no nejak to prezijem nic ine mi neostava ked chceme baby 😀

anleka
9. feb 2012

@mistisa doktor ti urcite povie presnu sumu, ktoru mas zaplatit pred laparkou. Hej na druhy den pekne domov a muzicek bude obskakovat xi xi. Na kedy ju mas naplanovanu?

mistisa
9. feb 2012

@anleka no to je dobre chichi 🙂 no to neviem teraz dostanem vyvolavacku na mrsku ked dojde tak na 3DC na krv na hormonalny profil a hned si mam objednat najblizsi volny termin k nemu a tam mi povie.pocitam tak za dva tyzdne budem vediet presne kedy 🙂

anleka
9. feb 2012

@mistisa tak vela stastia aby vysledky dopadli co najlepsie. uz zacina to obdobie behania po lekaroch. aj robis? mna najviac z tohto behania stve, ze som neni v praci a mam strasne zvedaveho sefa...tak si musim vymyslat xi xi xi

mistisa
9. feb 2012

@anleka dakujem pekne snad to tak bude 🙂 no ja uz som mesiac na marodke najskor sa mi smyklo padla som na zadok a tym ako som si z vysky sadla mi vyskocili dva stavce s tym som marodovala tri tyzdnea medzi tym som zacala chodit do BA na vysetrenia koli baby a uz ked mi nasiel aj bakter mam silne antibiotika tak mi doktorka moja povedala ze len nech som pekne doma.teraz ma caka ta laparka potom asi IUI tak asi do roboty ani nepojdem.ja som mojmu veducemu akurat vcera ozrejmila preco marodujem ze mam taky a taky problem a sam mi povedal ze nech ani do roboty nejdema nech mi to vsetko dobre dopadne a nech som coskoro tehotna.ja mam dobreho veduceho 🙂 este hovori ze tam maju 8 stupnov nech ani nejdem do roboty nech nepoprechladam 🙂

given
9. feb 2012

@mistisa Cau, keby si vydrzala v nemocnici tie 2-3 dni, tak by si tolko neplatila, ale toto, co tu baby pisu je v ramci jednodnovej chirurgie, preto ta cena. Za jednodnovu sa vsade plati...Cennik Gynfivu je tu uplne dole http://www.gynfiv.sk/financovanie/ .

danka483
9. feb 2012

@tinasc ahoj zlatko ako na OPU?

mistisa
9. feb 2012

@given ahoj diky no too hej tam to tusim cele hradi poistovna mam pocit ked si odlezis 🙂 jedine ze by som nevedela co s peniazmi chaachaa 😀

given
9. feb 2012

@mistisa No cele tazko, nejaky ten dnicek na lozku si musis platit aj v statnej nemocnici, holt nase zdravotnictvo 😒 Ale ked som pozerala ten cennik pri IVF sa mi zda, ze nejako podrazeli, predtym sme to platili v SKK a zdalo sa mi to dajako menej. Ale vy budete mat len IUI, aj to len jedno, takze ste v tazkej pohode, ta ne? 🙂

mistisa
9. feb 2012

@given no ved ano 🙂 jak sa to na prvy sup podari tak len jedno 😀 ale ked nie tak viac ale najskor laparka a potom IUI aspon ta laparka nech je uz za mnou.a dalej sa uvidi 🙂

katka159
9. feb 2012

ahojte baby...môžem otázočku tie č otehotnili po IVF tak do kedy vás bolievalo podbruško?...ja mam bolesti ako pred mrchou a kvôli tomu mňa aj hospitalizovali...:(

ivka3901
9. feb 2012

@st2 tak ti držkám všetky palčeky nech to čakanie rýchlo ubehne.nás to teraz výjde o 550 eur viac,čiže 1600 eur približne ☹ zaťiaľ je to tak,že mi pomáhajú moji rodičia vlastne všetky pokusy platili oni tak som im veľmi vačná,že som si nemusela brať zaťiaľ požičku,lebo my dvaja s mužom robíme,ale nezarábame veľa nato,aby sme si aj dosť odkladali a aj niečo nové kúpili do baráku,lebo bývame po svokrovcoch a je v tom dome čo prerábať tak zaťiaľ tak 🙂

elise
9. feb 2012

ahojte babulky gynfive má o bábenko viacej nakonte. jedna čo bola somnou na punkcii-majka mala po 40 tke tak dnes sa jej narodil timotejko 3900 g a 53 cm a su v poriadku sa teším a veľmi ma to povzbudilo🙂 a tomá 2 dospele dievčatá tak do tretice mju chlapčeka🙂

tinasc
9. feb 2012

@danka483 6 vajok z toho len dve zrelé... takže celkom nanič...

annamary27
9. feb 2012

@tinasc držím palce,nech to vyjde aj s tými dvoma zrelými 😉

tinasc
9. feb 2012

@annamary27 ďakujem, veľmi im verím, že zabojujú 🙂

elise
9. feb 2012

@tinasc dôležitá je kvalita tá majka čo ma timotejka mala iba jedno jedine zrele vajičko🙂

tinasc
9. feb 2012

@elise wow, tak to je super... inak môžem byť rada, že aspoň takto, včera na OPU bola jedna kočka, čo jej neodobrali ani jedno vajíčko, nemala nič, vraj to boli cysty...

linda81
9. feb 2012

@tinasc Ahoj....teba som tu uz tiez dlho nevidela...si po POU? kedy mas ET?drzim palce

elise
9. feb 2012

@tinasc neboj bude to bore a uchytia sa a kedy ideš na vklad v sobotu?

tinasc
9. feb 2012

@linda81
@elise idem zajtra 🙂

elise
9. feb 2012

@tinasc držím palčeky aby sa drobčekomu teba maximálne zapáčilo🙂 a pekne sa zvyšovalo hcgkaždým dnom ako sa patri🙂

tinasc
9. feb 2012

@elise ďakujem 🙂

given
9. feb 2012

@katka159 Ahoj, mna myslim, ze v prvom trimestri par tyzdnov, ale povedali mi, ze to je normal, ze to sa maternica roztahuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre