Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ppismenko
20. feb 2010

majaja75 ja mam dnes 9 dc....
ako dlho asi trva stimulacia pri kratkom protokole?

majaja75
20. feb 2010

ppismenko...ja mam dlhý protokol, začala som 29.1

luko
20. feb 2010

juj...tak to asi aby som si topredoperacne tiez dala urobit, som 5DC 😅

darla27
21. feb 2010

Zase som o nieco mudrejsia: takze na lieky beriem pre istotu 500€ a na predoperacne pojdem az po prichode ms.
Luko ako ide pichanie? 😉

ppismenko
22. feb 2010

caute babenky....dnes som bola na kontrole....ze je to tam dobre....uz som aj volala za vysledky dnes mam posledne vcielky zajtra uz len pregnyl a vo stvrtok idem na zakrok.....nejaka som roztrasena ale verim ze to bude v pohode.....drzim vam palceky......
dnes bolo v gf zasa kopec ludi hadam aj viac ako v piatok...

luko
22. feb 2010

darla...dobre..aspon to pero je v pohode ale ten dipherelin uz neviem kam pichnut...
zajtra idem na UZV...mala som ist v stredu ale to zas idem na krv k internistke, lebo to je posledny termin buduci tyzden ma volno a to uz pomaly sa blizi den OPU, muz ide na krv zajtra
ppismenko...tak ty budes prva tehulka 😀

ppismenko
22. feb 2010

🙂 luko ved my vsetky to mame objednane doradu ....jedna ..druha...tretia....pojde to jedna radost to bude ale kocikov.... 🙂 dufam ze mas pravdu nemusim byt prva len nech sa to podary
ja som si pichala do stehna a muz mi picha do ramena este ze je zdravotny brat 🙂

jejo
22. feb 2010

ahojte babenky, som tu nova a vidim temu "gynfive" som asi jedna z vas ... som uz z toho chodenia do GF unavena, stale nic, ake s tym mate skusenosti, je tu vôbec niekto komu pomohli? dakujem za odpoved.

luko
22. feb 2010

jejo..uspešnosť maju tušim 40% pri IVF takže ich musí byť dosť, ktorým pomohli 😉 čo znamená, že stale nič? bola si už na umelom a nevyšlo to alebo?

majaja75
22. feb 2010

ppismenko aj ja som bola dnes v GF a som bola šoknuta koľko tam bolo ľudí, bola som asi 14 na krv a po mne asi ďalších 15. Budem Ti držať vo štvrtok palce. Koľký deň si si pichala?

luko
22. feb 2010

no ja idem zajtra...tak sa teším

henika30
22. feb 2010

Ahojte.ppísmenko,tak ti držíme palce,aby všetko bolo ok.a nebud nervózna,lebo stým nepomóžeš.Uvidíš že čoskoro si tehu 😉 😉 😉 😉 😉

Jejo,pravdaže ti pomóžu,ved raz aj nám to musí podarit" 🙂 🙂 🙂 Len hore hlavu a uvidíš.A vitaj medzi nami.

Babenky už máme aj my genetické výsledky asú ok 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Ešte operácia a šup do toho.Dúfam že už budem mat dost vajíčok!Čo myslíte že do tretice my dajú nejaký iný protokol?lebo ja som už dvakrát mala ten istý,jaj na ešte musím íst doGf na krv,na zrážanlivost krvi či čo.

Aj na tos a čaká tak dlho jak na genetické vyšetreni?

luko
22. feb 2010

henika v tomto neviem poradit...a super, ze mate tu genetiku OK 🙂

henika30
22. feb 2010

Dakujem ti luko.Aj mi sme sa tešili. 🙂 🙂 🙂 🙂

ppismenko
22. feb 2010

dakujem za drzanie palcekov....
12.2. som mala 1.dc, od druheho dna som si pichala a dnes to je 11. den kedy mam poslednu davku....zajtra pregnyl a vo stvrtok zakrok....ale to ubehlo este sa pamatam ze som cakala kedy pride mrcha a aha uz aj idem na odber.....
dnes na kontrole doky diktoval same cisla sestricke a nevedela som co to je bola to velkost a pocet vajicok.....
babenky neviete kedy sa platia poplatky za ukony?

ppismenko
22. feb 2010

neviete ake velke by mali byt vajicka? alebo na tom nezalezi?

majaja75
22. feb 2010

to platenie aj mňa zaujíma, ale neboj, oni nezabudnú. Dnes na mňa sestrička na krvi vybafla či som platila tých 100 eur ako keby sa nemohla pozrieť do karty, určite to tam maju napísané

ihlicka
22. feb 2010

ahoj babulky v tejto teme som prvy krat 🙂 dnes sme boli pre vysledky krvi a davaju nam sancu na 20az30% co moc velka nadej nie je ☹ ja som sa objednala na konzultaciu na gyndu a musim priniest moje vsetky vysetrenia od laparoskopie, citologiu az zapalov na co som bola liecena potom vypisat ziadost. chcem sa opytat co potom bude , poradite mi???

majaja75
22. feb 2010

ihlicka..na ake výsledky krvisi bola? Ak si podáš žiadosť, potom ti z centra zavolaju či je schválená. No a mne robili horm. profil, stery, mn spermiogram pretože sme mali veľmi zlé výsledky spm tak aj genetické testy , no a potom som začala so stimulkou

ihlicka
22. feb 2010

no to boli len manzelove vysledky krvi a mna to len asi caka ☹

harmanceky
22. feb 2010

ahojte, ppismenko drzim palce, potom sa pochval aka bola uroda🙂

darla27
22. feb 2010

Ahojte 🙂
Jejo uz si absolvovala v GF Ivfko? Myslim ze ked sa pozries do sekcie tehotenstvo, je tu aj tema tehulky z GF,
takze ano, urcite su aj uspesny, ale 100% nieje ziadne centrum.
Pismenko kolko videli vajok na uzv? Zrele vajka by mali mat v den odberu myslim okolo 17 mm. 😉
/a viac samozrejme/.
Majaja za co chceli od teba tych 100€ ? /to je suma za cely priebeh IVF : kontroly, uzv, HP,..?/

luko
22. feb 2010

majaja...vidis...tych 1OO eur som ani ja neplatila, ale tusim som mala pri prvom UZV...sak zajtra sa opytam
ihlicka? preco 20-30%? ale nevesaj hlavu prosim ta...kocky otehotneli so vselijakymi diagnozami, blbou genetikou,s trasnym Spg a kadecim....niekedy aj skor ako tie menej problemove... 😉

majaja75
22. feb 2010

darla..oni to nazývaju subor doplnkových vyšetrení

luko
22. feb 2010

ano presne..ako napr. ze su k dispozicii aj cez vikend

darla27
22. feb 2010

Som zvedava, ci nas caka dalsia tehu vlna, ako naposledy pred cca rokom. 😵
A tie druhe injekcie co sa pichaju az od MS co idu do zadnice si pichate same ci chodite na pohotovost?
Uz ste niektora bola na kontrole aj cez vikend? 😅
Ihlicka, nevesaj hlavu, ked ja otehotniem s mojou dg. tak zly spermiogram nemoze byt pre expertov
z GF ziadny problem. Viera je 50% uspechu. 😉

luko
22. feb 2010

darla ja mam do svalu len jednu injekciu puregon ...takze to urcite si dam pichnut sestre...do zadku nie je sranda, nechcela by som nabodnut miechu...aj ako studentka zdravotnej skoly som pred tymto pichanim mala respekt

luko
22. feb 2010

inak vela babo boli na stimulke bolo PN...ale mne Stenova ked som sa pytala povedala, ze to nie je nutne...ako ja mam buduci tyzden prazdniny, tak mi je to jedno..ale nechapem, preco niekde to za nutne povazuju a inde nie

darla27
22. feb 2010

Luko tebe dali toho nejako vela, nie? Pergoveris, Gonal, Puregon, to je naco vsetko? 😲
Do zadku ide len ten puregon? No ja som z toho este trochu mimo.. 😅 uvidime co da mne.
Ja som bola rozhodnuta ze mi to bude pichat mm, ale ked tak citam ze je to take narocne, neviem ci nakoniec nezvazim ze budem otravovat nejaku zdrav. sestru, ale to by som nerada. 😒

luko
22. feb 2010

ako narocne to nie je..len mu musi niekto ukazat, kde to ma spravne pichnut...ked som to zvladla ja v 16stich na praxi a to som manualny antitalent, tak to zvladne aj on 😉 ale preco ti dali injekcie do svalu? nechapem...ked vacsina sa da lahko aplikovat podkozne ?
zajtra idem do centra tak sa opytam..dufam ze aj pergoveris ide podkozne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre