Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ingrid0105
30. okt 2014

@blcha76 pozdravujem Karolinku 😀 😀 😀

jenns
30. okt 2014

@codynko co ja viem, tak ked uz tam raz ta druha ciarka je, tak je dost jedno aka je slabucka 🙂

zuzana75
30. okt 2014

@codynko juj.. no drzim palceky.. mam dcerku 2 roky ma uz a tiez my vkladali pri nec 2 blastocysty a ujala sa len jedna ,ale ze super dobraaaa.. je znej uzasne dievcatko.. Budes zajtra stastna -- uvidis.
Mna cakaju testy v pondelok, ale som nejaka taka nesvoja... morulky moje , dufam ze aspon jedna ... sa ujme, .. Drz sa

codynko
30. okt 2014

@zuzana75 Ďakujem, určite dám zajtra vedieť!

codynko
30. okt 2014

@zuzana75 V čom sa cítiš nesvoja? Ja som prvý krát vedela, že to nevýjde, tentokrát je to iné, ale bojím sa to vysloviť, aby som zajtra nebola sklamana :(
Neboj, určite to bude u Teba v poriadku!

zuzana75
30. okt 2014

@codynko Dakujem no uz len za to ze boli o jeden den pozadu, ked mi ich vkladali , a teda tento rok uz 3 pokus, tak... neviem.. necitim sa zle som trochu nachladnuta ale inac v pohode.. bojim sa urobit test .....

codynko
30. okt 2014

@zuzana75 Prečo boli o deň pozadu, nerozumiem tomu? Ak sa na ten test necítiš, tak si ho nerob, ale ja za seba by som si ho určite urobila. Ale každá to samozrejme cítime inak...

zuzicek88
30. okt 2014

@jenns ahoj babulky,tak uz sme doma s GYN-FIV vysledky su dobre,akurat ze mam trosku nieco,neviem co znizene,asi stitnu zlazu ,tak musim ist endokrinologovi a budu mi robit aj to vystrenie,nie laparoskopiu,ale to kde neuspia,iba s tou kontrastnou latkou,no ako mi to vysvetlovala,co mi to budu robit,tak normalne,ze smrt v ociach,ale sak no co,musim byt statocna. Inak aj dnes ma cely den boli spodok brucha,potom lava strana a tak dookola ms zatial nikde,boze bodaj by neprisla,ale zajtra asi pojdem do mesta a sprepacenim serem na to a kupim tehu test hihi,mozno pre istotu aj dva,nech som potom neni nervozna no

aqva
30. okt 2014

ahojte baby,chcem sa spýtať, som po vklade,kolko krát sa chodí na krv....viem,že po 10 dňoch by som mala íst na prvú krv...mne sa to vzdá zavčasu....radšej by som šla až 12-14 deň ...to by nemal byť problém v GF?

lucatko1987
30. okt 2014

@aqva ahoj ja som bola uz na 9. Kedze 10. Bol v sobotu a mala som uz pekne hcg, potom este raz 14.den vtedy mi oznamili , ze dalsia kontrola az o cca tri tyzdne krv aj s utz. A pravdu povedat ja by som na krv sla najradsej cimskor kedze som nedockavec 😊
@codynko testik mas krasny, neboj daj si ich vsetky co si si robila vedla seba a uvidis ako krasne stmavli! Drzim palce, daj hned vediet budem na teba mysliet!

aqva
30. okt 2014

@lucatko1987 však ja som tiež dosť netrpezlivá,len mám troška strach ako to zase dopadne....robila si si aj test doma pred krvou? po kolkých dňoch od vkladu?

lucatko1987
30. okt 2014

@aqva ja som nedockavec nedockavy, kuk moj album tam to mam rozpisane 🙂

aqva
30. okt 2014

@lucatko1987 tak držím palce nech to takto dobre ti aj naďalej pokračuje...dúfam,že sa čoskoro aj k tebe pripojím 😉))

lucatko1987
30. okt 2014

@aqva ja sa neviem dockat zajtrajska , iden na utz, dufam, ze uz bude nieco vidiet! 🙂

annamary27
30. okt 2014

@zuzicek88 neboj tie prefuky to nie je také strašné,zavedú ti hadičku odpsodu,napoja na stričku s kontrastnou látkou,sestrička ti to bude v strekovať a dr.monitorvať na utz.je to pár minút.určite to zvldáneš,my ženy sme silné tvory 😉
a daj vedieť ako test dopadol,možno centrum ani nebudeš potrebovať 🙂

zuzicek88
30. okt 2014

@annamary27 ach no budem musiet,co mi ine zostava,ale este stale v kutiku duse verim,ze by som mohla byt aj tehu,zajtra sa idem objednat k tomu endokrinologovi,tak kupim aj test,to uz by mi nedalo nekupit hihi

scheflera
30. okt 2014

mam aj ja otázku:vklad monitorujú pod utz.,či len niekedy?dufam,že to zvládnu.mne napr. doktorka našla dierku cez krčok asi na 3.krát aj to som musela naročky prisť cez menzes.kedysi mi robili konizáciu,tak krčok mám takyý iný,ale je priechodný a dúfam že si tú dierku doktorka pamätá,lebo inak 😠 😠 😠 asi ma nik neudrží na uzde.

lucatko1987
30. okt 2014

@scheflera mne robili pod sonom aj babam s kt som sa v centre rozpravala vzdy robili cez utz..

zuzicek88
31. okt 2014

@scheflera neboj,to zvladnes,budeme vsetky drzat palce

blcha76
31. okt 2014

@ingrid0105 Ďakujeme 🙂 .
Tak veľmi ti držím palčeky, aby aj v tebe už konečne rástla taká malá bábika 🙂 🙂 🙂 ...
Kedy chceš začať ďalšie, KONEČNE TO ÚSPEŠNÉ IVF?

blcha76
31. okt 2014

@aqva Ahoj, ja som bola na 10-ty a na 14-ty deň. Koľký deň si od vkladu?

ddanaa
31. okt 2014

ahojte babule, ake mate pocity po uzivani utrosku 3x2? mate nejake pichanie, pnutie v podbrusku? hlavne to podbrusko a krize ma zaujimaju dakujem

zuzana75
31. okt 2014

@codynko no v den, ked mi ich vkladali, tak mali byt v stadiu blastocysty a boli to len morulky..tak preto hovorim, ze su 1 den pozadu... uvidim...

ingrid0105
31. okt 2014

@blcha76 dakujem si zlata 🙂 lieky uz mam pokupene tu z MK a 5.11. teraz v stredu ideme do Brna na konzultaciu tak uvidim co mi navrhnu. Vies neviem ci sa do toho pustit tento rok, bojim sa sklamania pred Vianocami 😢

blcha76
31. okt 2014

@ingrid0105 ...to neviem... ale zase by z toho mohol byť aj pekný vianočný darček 🙂 ...

ingrid0105
31. okt 2014

@blcha76 vsak to, asi sa do toho dame lebo mladsia uz nebudem a bude ako ma byt, snad nam bude dopriate 🙂 musim tomu verit 😀

aqva
31. okt 2014

@blcha76 ja som bola teraz 26.10 na vklad,zatiaľ sa cítim v pohode,najhoršie sú tieto začiatky keď čakáš a všetko sa ti zdá,že tie dni sa vlečú

annamary27
31. okt 2014

@scheflera mne robili všetky 4vklady pod utz.

scheflera
31. okt 2014

@aqva ja idem na vklad začiatkom decembra.ja len že sme rovnako staré.máš svoje vjíčka?ja darované.pozerám že 3.IVF,tak držím palce,nech ti to už vijde.ja mám toto 2.IVF,pri prvom som nemala žiadne vajíčko.mámjednu 16ročnú dcéru,ktorú sme splodili nejakým zázrakom,lebo vždy mi fungoval len jeden vaječník.možno som už stará,ale prečo to neskúsiť?skúšajú aj druhí a ja si velmi želám drobčeka.

aqva
31. okt 2014

@scheflera ahoj,vajíčka mám svoje, muž mal iba lenive spermie, žiaden problem nám nezistili... tak neviem prečo sa nám nedarí...roky utekaju, ale teraz už hádam trafíme do čierneho...podarilo sa im spáriť 3 embryjká... tak sme sa rozhodli,že ich vložíme všetky 3 naraz... ani na mrazenie nám nič nezostalo....tak po konzultácii s doktorkou sme do toho šli.... 😅 všetko sme vsadili na jednu kartu...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre