Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
29. sep 2010

@gabinkaa Ahoj.Nie,vobec sa mi tam nepáči.Ale teraz už to dotiahneme do konca.Mám tam 6 mrazákov.

zukrik
29. sep 2010

Ahojte pipinky,držím vám palce,nech sa vám to podarí. Chodím vás tu nakúkať,držte sa 🙂

gabinkaa
29. sep 2010

@demeeri ja to nejako neviem posúdiť, bola som u Dr. Harbuláka a vcelku bol príjemný, mrazáčikov som nemala, takže všetko od začiatku, ale vraj je dobré centrum aj v Brne, láka ma to vyskúšať aj tam, uvidím, Ty si ku komu chodila, môžeš prezradiť čo sa ti nepáčilo?

yeliel
29. sep 2010

@gabinkaa
@demeeri odomna tiez v GF odkupili co mi zostalo a pri druhej stimulke som si tam kupovala u vrchnej takamer vsetko 😉

gabinkaa
29. sep 2010

@yeliel ahojček, už má po druhej stimulke? vieš aké sú výsledky? ja som objednaná na konzultáciu budúci týždeň v stredu, dnes mi volali a menili hodinu

yeliel
29. sep 2010

@gabinkaa moja ano mam ale 2stimulku som mala v maji..takze teraz cakame konecne na KET..kedze zatial stale niesme tehu 😉

demeeri
29. sep 2010

Vrchnej sestre ešte dlžím za injekcie,čo mi tam dali,lebo akurát tie mi došli,ostatné mám habadej.
V Gyn Five mi nepáči,ako s nami zaobchádzajú,ako keby na páse.Akoby sme boli iba čísla,nie ženy.Nepítajú ani kartotéku,ani ziadne výsledky.Možno vtedy sa do nich pozrú,keď už tam nie sme,ale s nami o tom nehovoria vobec.
Nepítali,koľko embií chcem naspať,ani na hatching sa nepítali,iba raz,vtedy som ani nepochopila,o čo ide.
Keď sa človek pýta,ešte na teba pozerajú,ako na blbca.
Ináč som v pohode.Sestry sú milé,snažia sa,len majú velmi málo času na všetko.

yeliel
29. sep 2010

@demeeri no ale ked si bola na konzultaciu...ani vtedy ti tvoja Dr...nic nevysvetlila?...ked sa chodi na kontrolu v ramci stimulky..vtedy je pravda,ze nemaju cas a niekedy nepovedia ani slovo 😠 ..ale pocas konzultacie som vzdy dostala odpovede na moje otazky 😉

gabinkaa
29. sep 2010

@demeeri ja som mala iný pocit, je pravda, že sestry majú málo času, ale Harbulák sa snažil vysvetľovať, dokonca pri stimulke ako som bola na kontrole tak mi to vysvetľoval, aj monitor ukazoval, ja som tam síce nič nevidela, ale snažil sa, síce nejaká informovanosť mi tam chýbala, bola som príliš neskúsená, teraz je to trocha inak, ale uvažujem aj o Brne, možno si tam urobíme výlet, za I. konzultáciu sa neplatí

balinka
29. sep 2010

babulky,musite iba verit,viem,ze to tam je hrozne,ale nevzdavat sa 😉 co mam ja na nich povedat,ked sa mi stalo to,co sa stalo 😀 ale este im skusim verit 😉

yeliel
29. sep 2010

@balinka 😉 ty este nespis?

annamary27
30. sep 2010

@yeliel olejček mám ja ako novinku u mna vo výdajni zdrav.potrieb,ale mal by sa dať dostať aj v lekárni a ten Femigel to je taký gel v malej tube ako malé zubné pastičky.Ten vždy mám doma v zásobe,ked aj chodím na dovolenky,lebo je to dobré na také svrbenie či suchoty,niekedy to využijem aj po sexe,ked cítim ,že tam niečo nie je ono.V krabičke bývajú 3-4kusy.

demeeri
30. sep 2010

@yeliel Na kontrole som bola dvakrát počas stimulky,vtedy tam bola iná doktorka,ona sa so mnou vobec nerozprávala,akoby som tam ani nebola.Dokonca,keď som sa pýtala,kukala na mňa,a :nech zavolám,už povedala,koľkokrát to má zopakovať.Asi toľko.Už chápete,prečo som nasratá.

demeeri
30. sep 2010

@gabinkaa No mne neukazovali ani monitor,čo mi pripadalo dosť čudné,a nemala som z toho dobrý pocit... ☹ J uvažujem o Iscare.

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel no dufam ze UTZ ti na chodbe robit nebude 😀 😀 😀

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 ahoj moja 😉 ako sa mas?

lilinka81
30. sep 2010

@balinka aj ja by som chcela vlozit 3 😉 , ale kde mas istotu ze sa rozmrazia vsetky 3 v poriadku? mne zostali zo 4 rozmrazenych ,2 na vklad ☹

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 😀 😀 😀 😀 ahoj no nesmeja sa moja 😀 😀 😀 minule som bola na vyter a robila mi ho sestricka 😉 😀 😀 ako sa mame?

@balinka 😉 ahojcek..ozaj ty kolko papas estrofemu?

lilinka81
30. sep 2010

@balinka no vies,stale na to mysôlim,ze uz to mohlo byt ☹ ,...ved to poznas....inak uz mi mrcha aj konci,som myslela ze bude nejak silna,ale nie,...a ty kedy zycinas s estrofemom?

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel to faaakt ,mas leniveho dokiho 😀

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 moje a nemozu rozmrazit viac aby boli na vlozenie 3? nech sa zvysuje sana? Ved to nieje sranda stale ladovat do seba ten estrofem a uz nehovorim co to robi s nasou psichykou ..

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 niekedy mam pocit,ze sa liecim sama ..co si poviem to mi vysetri 😀 😀 😀 Inac ja som mala mrchu po IVF tiez dost slabu do bolo 31.5 a az teraz som mala dalsiu po 2 agolutinoch..ja sama od seba ani mrchu nedostanem ☹ 😝

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel no ja urcite chcem rozmrazit aj vsetky,nechcem uz na dalsi KET a vlozit 3 ktore sa najlepsie delia 😉 ,...to len balinka ze ,jej rozmrazia 3 a aj 3 vraj vlozia,to nie je iste,nie??

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel ani nehovor!...oni vysetruju po kazdom neuspechu nieco a nie dopredu vsetko ,ako by mali,aby predisli tomu neuspechu 😠 ,...ja som ani nemala ist na IVF! mala som veeelmi zvyseny homocystein,tiez mam trombofiliu,...a myslim si ze to mali zistovat a upravit skor ako ma naladovali injekciami !!!

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 bohuzial nie nieje to iste ☹ ved toho sa aj najvic obavam...co ty moji 3 ako zabojuju..ja by som najradsej bola keby vsetky embryjka boli Ok ale to sa asi moc casto nestava...

lilinka81
30. sep 2010

@demeeri ahoj,..no ani sa nepytam ako to dopadlo 😒 ,...tie by sa nemali ani vkladat! v Cechach by ti ich nevlozili,len u nas,lebo su to iste peniaze!! 😠

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel ty mas este 3-och mrazacikov?

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 povedala som mu,ze do vtedy budu rozmrazovat,dokedy nebudu 3 zivotaschopne 😉 povedala som mu vcera,ze este raz mu budem verit 😠

balinka
30. sep 2010

@yeliel cakam na mrchu a mam papat 6 tabletiek denne 😉 a ty kolko?

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 moje a to ti kto zistil tu trombofiliu? to po nesuspesnom IVF v Car? 😕 teraz si pichas fraxik? alebo? Mne nerobili v Car nic ani po neuspechu..sama som sa vsade poslala na vysetrenia 😀 kedze oni sa akosi nemali k tomu aby nieco riesili..a dobre som spravila..ta doki na hemato povedala..ze take davky hormonou boli pre mna nebezpecne a teraz aj ked uzivam estrofem si kazdy den picham aj fraxiparin..
ano mame 3 mrazacikou mrazenych hned po OPU

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre