Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
13. okt 2010

@balinka Kde by som na to našla odpoveď? Mám sa na to spýtať v Iscare? Asi sa moc platí za prevoz,nie?

balinka
13. okt 2010

@demeeri skus sa spytat,co ti na to povedia 😉

demeeri
13. okt 2010

@balinka Dobre.Už píšem email na Iscare. Neviem si predstaviť,ako ich preniesť,v čom?Veď musia zostať zamrazené,aby zostali naživo.Je to celé neuveriteľné.
Ak sa mi neozvú za pár dní,tak ich zavolám.
Baby,mám pred sebou ešte druhý Hcg výsledok.O chvílu idem sa na to spýtať.

balinka
13. okt 2010

@demeeri tak drzim palce a daj vediet 😉

demeeri
13. okt 2010

@balinka Baby,som tehotná. 🙂 Nechce sa mi veriť,som úplne šokovaná.HCG 1317,čo to znamená? 😅 🙂

annamary27
13. okt 2010

@demeeri ahoj,velká gratulácia,že by dvojičky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

balinka
13. okt 2010

@demeeri gratulujeeeeeeeeeeeem 😉 ake vysoke HCG.urcite dvojky 😉 😉 😉 trinastka dnes prinasa iba stastie 😉 😉 😉

balinka
13. okt 2010

@demeeri a ty si bola najprv po desiatich dnoch a si nemala nic a teraz si bola po 14 dnoch?akosi som ta dobre 😉 nepochopila

demeeri
13. okt 2010

Bodaj by!!! Strašne by som bola rada.Obaja chceme dvojičky.Hneď som volala na Gynfiv,ale už nedvíhali,neboli už tam.Zajtra hneď zavolám,čo má byť teraz,aký postup. Musím si dať predpísať ďalšie balenie Estrofemu.Dnes som si už ráno ani nedala.Načo vraj,keď neni som tehu.
A predsa!!!!
Žeby sa usadili vo Verone?Vlastne preto som tam išla.Mala som také tušenie,alebo čo...Vraj,to by bolo krásne,keby sa mi tam usadili v Taliansku,pri mori.

demeeri
13. okt 2010

@balinka Naozaj.Trinástka.Akurát dnes sú tomu tri roky,keď sme sa s priatelom spoznali!!!!Bola to láska na prvý pohľad.
🙂 😅 😅 😅

demeeri
13. okt 2010

@balinka Mala som ET 26.sept. Na prvom teste som bola na 11.deň,na druhý test som išla na 16.ďeň.Dnes som 18.deň

balinka
13. okt 2010

@demeeri myslis na krv?alebo si si robila doma test?lebo vacsinou sachodi na 10 den krv,ked si po ET.

yoyo123
13. okt 2010

Ahojte kočky,ako sa mate?Vidim že je to tu v plnom prude,rozbehnuta tehotenska vlna,len tak dalej 😀 Ja tiež patrim medzi vas,ale na KETko sa chystam až po novom roku 😉 Chcem sa vyjadrit k tomu čo tu riešite,že ET v kumbaliku alebo nie.....Mne robili ET na tej operačke a KET v kumbaliku a ujali sa vždy len bohužial to vždy prv skončilo ako začalo a takže podla mojho nazoru ked sa to ma ujat,tak sa ujme a je to jedno či v kumbaliku alebo niekde inde.....čo ma byt to bude.....A demeeri,gratulujem,nemusia byt dvojky ja som mala hcg 2135 a bolo jedno 🙂 Ale prajem ti to 🙂 Držim všetkym palčeky,aby sme boli čoskoro všetky tehule 😵 😵 😵

yeliel
13. okt 2010

@yoyo123 ahoj tak toto sme potrebovali pocut 😀 😀 😀
mozem otazocku? ked si mala take krasne hcg tak co sa potom stalo? ☹

@demeeri blahozelaaam...to je prekvapko 😵

demeeri
13. okt 2010

@balinka Ano na krv som išla,to je predsa len istejšie.Na 11.deň som mala negatívny.Neviem hodnoty v číslach,neprezradili mi to.Ale zajtra sa na to spýtam,som zvedavá,aké to bolo vtedy.

yoyo123
13. okt 2010

PrvyET-mimomaternicove-odstraneny lavy vajičkovod a KET-v 8tt spontanny potrat,do 8tt všetko o.k,potom som začala krvacat a bolo po všetkom ☹

yeliel
13. okt 2010

@yoyo123 tak to je mi naozaj luto..ale teraz to urcite dopadne dobre 😉
kolko este mate mrazacikov?

yoyo123
13. okt 2010

Mame aj geneticke testy aj hematologiu,všetko o.k.Ja sa nebojim že by sa to neujalo,v podstate sa mi to podarilo už 2krat,ja sa bojim aby sme to dotiahli do konca ☹

yoyo123
13. okt 2010

Ešte mame 5 mrazačikov,ja by som si dala vložit 3 keby sa dalo.Od čoho to zavisí?

demeeri
13. okt 2010

@yoyo123 Pri 3 je vyžšia pravdepodobnosť neskoršieho potratu.

yeliel
13. okt 2010

@demeeri a to kto ti povedal ze je tam vyssia pravdepodobnost potratu?..alebo ty myslis ak by sa uchytili vsetky 3_

yeliel
13. okt 2010

@yoyo123 mne teraz vlozli 3..ale embryologicka povedal,ze su malo kvalitne embryjka..tak podla mna ak su embryjka uz viac bunkove a silnejsie tak vkladaju 2..

demeeri
13. okt 2010

@yeliel Mne tiež povedela,že sú pomenšie,ako by sa dalo očakávať.Neviem,koľko bunkové boli,nepovedala.
My sme ich dali na predlženú kultiváciu,napriek tomu boli maličké.

zuzana110
14. okt 2010

@demeeri gratulujem,to je krasne cislo. Tesim sa s tebou!!!

lilinka81
14. okt 2010

ahojte babule,takze uz tu mam odpoved od dr. Krajkoviča z HELIOSU na prenos mrazenych embryi:............... Dobrý deň prajem, to závisí od techniky mrazenia a ďalších faktorov. Už sme prenášali spermie a embryá z iného centra. Najlepšie je kontaktovať embryológiu u nás, kde Vám poskytnú bližšie informácie. S pozdravom Dr Krajkovič

demeeri
14. okt 2010

@lilinka81 tak do toho!

demeeri
14. okt 2010

Volala som GynFiv. 😉 Sestrička ani nenašla slov, 🙂 nechcelo sa im veriť, 😨 asi trikrát sa spýtala na moje meno,či som to naozaj ja 😨 .Počula som aj doktorku v pozadí,aj ona sa veľmi čudovala tomu.
Na UTZ idem 4.novembra. 🙂
Došli mi lieky,Estrofem.V lekárni nemali,tak som išla za sestrou u mojho gynekológa,tá mi dala jedno balenie.Ale to sú po 2mg.Ja som brala 1mg,naraz dve tabletky.Ak z týchto budem brať po jednej tabletke,tak to je to isté,nie??? 😒
Aké balenia máte vy z Estrofemu?1či 2mg-ové?
Beriete tiež dvakrát 2,teda 4 mg za deň? 😒

yeliel
14. okt 2010

@demeeri ja beriem 6mg denne...to je 3x2tablety denne (cize 6tabliet denne )a su 1mg..lenze ja som po KET.

yeliel
14. okt 2010

@lilinka81 ahoj,,tak budes teraz volat do Heliku embryologicke?

kikus77
14. okt 2010

@demeeri ja beriem 3x2 denne,dokopy 6 mg denne, ale ja som pred Ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre