Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
28. okt 2010

volala som do GF a Drabecek je cely tyzden na kongrese,to mal stastie 😠 ale zavolam v pondelok 😲

yeliel
28. okt 2010

@gabinkaa ahoj vela stastia 🙂

yeliel
28. okt 2010

@balinka ved som ti vcera vravela ,ze tam Drabek nieje 😉

balinka
28. okt 2010

yeliel ahoj 🙂 hej,no ja som zabudla 😉 pytala som sa,ze kedy dojde 😉 zavolam v pondelok,chcela som vediet vysledky genetiky a povedat mu,ze si nezelam,aby mi vklad robili v kumbalku a aby mi to robil on a nie ten,kto bude mat cas 😠

demeeri
28. okt 2010

@balinka Máš pravdu.Tak by to malo byť. 😠 Aj ja by som to chcela.No mne vkladala moja doktorka,ktorej chodím.Tiež v tom kumbáli.Dúfam,tentokrát to bude na operačke. 😒 😕

balinka
28. okt 2010

@demeeri mam pre teba dobru spravu 😉 v kumbale viac nerobia,iba na operacke 😉 vela zien sa stazovalo,tak aby si vedela 😉 tak mi to povedala doktorka 😉

yeliel
28. okt 2010

@balinka
@demeeri konecne im to dotrklo ,ze ako je to spravne 🙂 Ale moje rozhodnutie to uz nezmeni lebo moju doveru uz definitivne stratili..
Týmto pozdravujem aj celý kolektív GF 😀 😀 😀

andika10
28. okt 2010

ahoj ja si Vás len čítam,len malí príspevok čo sa mne tam nepáčilo, keď som išla pre výsledky spermiogramu, tak mi doktorka medzi dverami povedala výsledok, ľutujeme, váš manžel nemá žiadne spermie, do úvahy prichádza len adopcia, alebo darcovské spermie. a objednajte sa na konzultáciu, mňa akoby ovalil niekto lopatou po hlave, nezmohla som sa ani na slovo, len som sa išla na záchod tam mi to došlo a tam som plakala.Vysledok nezáležal na nej ale že mi to povedala na chodbe. Inač aj ja som bola v tom kumbáli, len som si myslela že to tak má byť. Inač s ostatným som bola spokojná, aj s personálom a ich prístupom. Prajem každej z vás nech vám to vyjde 🙂

balinka
28. okt 2010

@andika10 ahoj 😉 ved mas dvojcatka,tak potom preco ti tak povedala?tobolo dost krute 😲

demeeri
28. okt 2010

@balinka Naozaj 😨 ???Chvala bohu!Konečne!Hneď sa mi zlepšila nálada. 🙂 Ešteže ich to napadlo.Radšej čakám vonku,na chodbe,kým na mňa príde rad,ako by som ešte raz tam išla. ☹

demeeri
28. okt 2010

@andika10 No presne.So mnou doktorka ani rerozpráva.Všetko vybavuje sestrička,niekedy aj medzi dverami,či na chodbe.Jednoducho na nás nemajú čas.Je to kruté,ale je to tak.

gabinkaa
28. okt 2010

@yeliel ďakujem moja, budem ho veľmi potrebovať.....som prekvapená, že to nabralo taký rýchly spád, rýchlo som skončila so stimulkou

andika10
28. okt 2010

@balinka to som ešte deti nemala a dvojičky mam z darcovských spermií, vysledky boli pravdivé, ale mohla to povedať aj iným spôsobom, aspoň ma zavolať dnu,

balinka
28. okt 2010

@andika10 ten pristup je tam hrozny,len odbit cloveka medzi dverami 😲 to ste sa rozhodli z manzelom,ze z darcovskych spermii?

andika10
28. okt 2010

@balinka môj dr bol drábek, snim nebol žiadny problém, všetko vysvetlil, bol v pohode. Ano radšej z darcovských ako adoptovať 🙂 😉

balinka
28. okt 2010

@andika10 tak super,ze sa vam to podarilo 😉 🙂

andika10
28. okt 2010

@balinka dik, to prajem každému kto patrí medzi snažilky 🙂

yeliel
28. okt 2010

@gabinkaa a na kolko vajicok to vyzera?
No zdalo sa mi,ze si na to sla neako rychlo ale to je len dobre ,,,budes to mat skoro za sebou a babulka v brusku 😉

yeliel
28. okt 2010

@gabinkaa a cim si teraz stimulovala?

gabinkaa
28. okt 2010

@yeliel mala som diferline a fostimon, včera neviem čo som si dala pichnúť, nebol to pregnyl, ale myslela som, že puknem

yeliel
28. okt 2010

@gabinkaa ja som na fostimon neregovala skoro vobec a pri prvej stimlke si mala tiez fostimon?

gabinkaa
28. okt 2010

@yeliel nie, tam som mala gonal, monopur a decapeptyl, tam som stimulkovala dlhšie, akože nereagovala, ani si stimulkovanie nedokončila?

yeliel
28. okt 2010

@gabinkaa no nie nodokoncila..mozno by ho boli do mna pichali dlhsie ale dostala som zapal,takze tak ci tak som musela stimulku ukoncit

gabinkaa
28. okt 2010

@yeliel zápal to naozaj nie je nič príjemné, z takého niečoho mám aj ja strach, ale zatiaľ som to zvládla, dúfam, že aj zajtrajší deň zvládnem

balinka
29. okt 2010

dobre ranko babulky 😉 😉 😉 prajem krasny slnecny dnik 😉
ja ide nieco kuchtit,lebo dojde domov muzik 😉 tak straaaaaaaaaaaasne sa tesim 😉

kikus77
29. okt 2010

@yeliel bojim sa, ze to ani mne nevyslo, prestali ma pichat vajecniky a dnes ma cely den boli brucho jak pred mrchou ☹ ☹ ☹ Uplne sa desim buduceho tyzdna...

balinka
29. okt 2010

@kikus77 drzim ti palceky,aby ti to vyslo 😉 kedy ides na krvicku?

kikus77
29. okt 2010

@balinka ahoj 🙂 , mam ist v stredu, doteraz som si bola ista , ze to vyslo, pichali ma vajecniky, prsia jak pred vybuchom a navyse mi bolo stale zle, ale ten dnesok so mnou zamaval...

balinka
29. okt 2010

@kikus77 nebojkaj,vsetko dobre dopadne 🙂 a kolko ti vkladali?ved to je uz len 5 dni 😉

kikus77
29. okt 2010

@balinka vkladali mi dve, 6-a 8- bunkove + hatching. Je to len 5 dni, ale ked si predstavim ..... normalne mi je ako by som ich uz mala ☹
Ale Tebe sa to uz pekne krati 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre