Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
20. dec 2010

@ericka007 tak keby boli po maminke tak su podelene vsetky 8 😀 no ale dufam ze boli vybrane tie najlepsie 😀 aj si sa pytala ze kolko uz mali tvoje zmrazovane buniek?

balinka
20. dec 2010

@alabu uz to nebudes opakovat,musis verit 😉 ja som mala osem mrazacikov a uz mi ostal len jeden 😝 pri predchadzajucom ketku mi 2 embryjka neprezili rozmrazovanie ☹ ale tri v bruchu a tam aj ostanu 😀 😀 😀

belusa
20. dec 2010

@nr_martinka Ahoj ved práve, že už som to mala a presne na tej strane nechali mi tam vaječník ale vzali vajcovod tak neviem ale určite sa to môže stať aj tak ked je tam len vaječník ja som úplne zúfalá ja už nech je koniec januára nech viem na čom som.Dakujem za odpoved a drž sa...

belusa
20. dec 2010

@alabu ahoj nie nebola ja som z darovaných takže ja som bola len na transfere

monka88
21. dec 2010

ahojte,prepacte,ze sa vam tu vtierkujem,ale chcela by som sa vas opytat,kedze chodite tiez do GF,mam po uspesnom KET,dnes som bola na akciu srdiecka a kazali mi postupne vysadzovat Utros aj Estrofem...
Ostala som trosku zaskocena,lebo kedysi sa to vysadzovalo ovela neskor.
Neviete,ako to teda je? Dakujem za info.

alabu
21. dec 2010

@monka88 ahoj monka, no mne sa zda ze mi hovorila doktorka ze utrogestan sa berie tusim prvych 8 alebo 10tyzdnou...nie som si ista...ak mas uz akciu srdiecka znamena ze si v nejakom 6-7 tyzdni nie? takze pomaly vysadzat zn. asi znizovat davky..ale nie uplne hned vysadit...ale Estrofem neviem, to neberiem, to je myslim na sliznicu maternice ze?

monka88
21. dec 2010

@alabu ano som uz v 8tt a postupne vysadzovat.Estrofem ma netrapi-ano ten je sliznicu pri KET,skor ma trapi ten Utrogestan,predsa ten sluzi na udrzanie plodu,tak mi je divne,zeby som mala znizovat tak skoro jeho davky..radsej by som ho brala dlhsie...Len smola je,ze uz mam peln poslednu krabicku :(

alabu
21. dec 2010

@monka88 myslim ze dlhsie sa pouzivat nemoze...neboj, srdiecko bije, babo zabojuje...a inak blahozelam 😉

zuzana110
21. dec 2010

@monka88 Ahoj,tiez som po uspesnom KET. Aj ja som vysadzovala estrofem aj utrogestan hned pri akcii srdiecka.

ericka007
21. dec 2010

@alabu
Ahoj, nie nepýtala som sa.

zabka228
21. dec 2010

Ahojte. Chcela by som spytat, ci GYNFIV ponuka aj predimplantacnu geneticku diagnostiku embrii a ci ste ju niektora vyuzila. Som po 2 laparoskopiach, polrocnej liecbe endometriozy, s 1 priechodnym vajcovodom. Lekari mi davali "sancu" snazit sa normalne cca. 6 mesiacov, ale ja ako naschval mam pozitivne chlamydie, preto hned po vylieceni idem do centra a zatial som rozhodnuta pre Gynfiv. Predpokladam, ze mi hned navrhnu IVF, ak mam teda vobec sancu otehotniet. 😒

annamary27
21. dec 2010

@zabka228 ahoj,ano ponukaju a robia ju myslím v Brne,ked si dobre pamätám,ked mi o tom vraveli,akože to tam posielaju. 😀

annamary27
21. dec 2010

@monka88 gratulujem k srdiečku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je krásny darček pod stromček 😵 😵 😵

ericka007
21. dec 2010

@zabka228
Ahoj. Áno ponúka to aj GF. Ale zdá sa mi že to stojí okolo 1500 eur. Skús sa pozrieť na ich stránke majú tam aj cenník. Podľa mňa určite máš šancu, treba len veriť a pozitívne myslieť 🙂

monka88
21. dec 2010

@annamary27 dakujeeeem,dufam,ze bude vsetko vporiadkuuu 🙂

babulka555
22. dec 2010

caute pipinky,

aky je postup pri opakovanom KET? znovu Estrofem a Utrogestan?
dik za infosky 😉

a samozrejme prajem krasne vianoce 😀

yoyo123
22. dec 2010

babulka555......ano,to iste aj estrofem a utrogestan......Aj ja sa chystam v januari 🙂

babulka555
22. dec 2010

@yoyo123 a este nejaky navod ako byt uspesne 😉 tentokrat som bola aj PN a nist 😢

yoyo123
22. dec 2010

babulka555......aj ja som bola na PN aj po ET aj po KET a prd z toho ☹ Ale ja hovorím,že ked to ma prist tak to pride.....A to som bola obidva krat tehotna ☹ Ešte aj doktorka ma teraz privítala že:vy máte teda smolu 😠 Snad do tretice sa zadarí 😀

demeeri
22. dec 2010

Ahojte baby.Som po hcg teste.Som tehotná! 🙂 🙂 🙂

balinka
22. dec 2010

@demeeri supeeeeeeeeer 😉 gratulujem 😉 😉 😉 kolko si mala hcg?

demeeri
22. dec 2010

@balinka Ďakujem.mala som hcg 290. 10.januára idem na ultarzvuk. nebudem testovať doma.

annamary27
22. dec 2010

@demeeri ahoj,krásna správa,gratulujééééém 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech sa všetko vyvíja ako má 😵 😵 😵 😵 😵 .Krásne pozitívne sviatky budete mať,hi hi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
My sme boli dnes v GF na konzultácii,zajtra idem na krv,urobia mi testy na zrážanlivosť a robia teraz aj testy na imunitu,tak aj na to sa mi kuknú.trvá to 3týždne,takže uvidíme,kam nás výsledky posunú,či sa dozvieme niečo viac.

demeeri
22. dec 2010

@annamary27 Tak držím ti palce!!!Dúfam,že všetko budeš mať v poriadku.

ericka007
22. dec 2010

@demeeri
Gratulujéééééééém 😀 😀 Držím palčeky aby hcg krásne stúpalo 🙂

alabu
23. dec 2010

@demeeri uzasneeeeeeeeeeeeee, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
23. dec 2010

@demeeri
gratulujem :D

alabu
24. dec 2010

Vsetkym prajem krasne sviatky, tym co si myslia ze maju darcek v brusku prajem aby to bola pravda, tym co to maju uz povrdene aby bolo vsetko v poriadku a ostatnym aby buduci rok patrili do jednej z tychto skupin 😀

balinka
26. dec 2010

ahojte babulky 😉 vsetkym,ktore idu zajtra na krvicku drzim veeeeeeeelmi palceky,aj sebe 😉 😉 😉

annamary27
26. dec 2010

@ericka007
@alabu
@balinka zajtra povedzte sestričke,aby Vám odčapovala jedine pozitívnu krvičku,držím pästičky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre