Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
18. jan 2011

@ericka007 ahoj kocka, no ako dnes? pis dobre spravy...kolko drobcov sa uchytilo? je vsetko OK? 😉

ericka007
18. jan 2011

@alabu , @annamary27 , @balinka
Kočky je to tam. Dnes utz a jedno baby tam máme, srdiečko mu bije ako na poplach má 1,1cm a ja som v 7+2tt😀 😀 😀 Ešte stále tomu nemôžem uveriť 🙂 Ono to fakt vyšlo a ja som tehotnááááááá 😀 😀 😀 Pridám do albumu aj foto tak nakuknite 🙂
@alabu
Ako si dnes dopadla na konzultácii? Dnes som sa stretala aj s babenkou čo to má toho staršieho syna a tiež tam má pravdepodobne jedno, pretože nám obom povedali že je tam aj druhé ale že sa prestalo vyvíjať pretože tam nevidia plod a nevedia to s určitosťou môže to byť aj krvná zrazeninka. O tom síce pochybujem pretože ja som nekrvácala a ani nešpinila takže to druhé embryo sa nemalo ako dostať z tela von. Podstatné je že tam je aspoň jeden ktorému bije srdiečko 😀 Ešte tento týždeň beriem utroš a na budúci pomaly vysádzam.. Dnes ma s gyn-fivu prepustili a že správu mi pošlú poštou a s tou svojmu dr.
@balinka
A ako si dopadla ty?

balinka
18. jan 2011

@ericka007 ahoj 😉 presne tak ako ty 😉 😉 😉

ericka007
18. jan 2011

@balinka
Gratulujééééém 😀 Však je to krásny pocit 🙂

balinka
18. jan 2011

@ericka007 hej krasny,len skoda,ze som na to sama ☹

ericka007
18. jan 2011

@balinka
Tak to ma mrzí ☹

annamary27
18. jan 2011

@ericka007 veľká gratulácia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 paráda.Mne prišla ms po 12dnovom meškaní a troch negat.testoch,už som si namýšlala,že dám na naše prvé výročie manželovi pozit.tehu test,ale néééééé,ešte si počkáme 😉 ,ale z Vás mám radosť 😵

ericka007
18. jan 2011

@annamary27
Ďakujeme a dúfam že čoskoro budem gratulovať aj ja tebe a že ma nenecháš dlho čakať 🙂 🙂

demeeri
18. jan 2011

@ericka007 Gratulujem ti!!! Ty už vysádzaš lieky? No ja ešte si netrúfam,budem ich brať do konca 12 týždňa.Bojím sa ich skor vyradiť. Ja som v Gynfiv nebola.Nemám ani prepúšťaciu správu. Myslíš,že mi pošlú poštou? Po telefonicky som im oznámila výsledok v 7 týždni.Nehovorili mi nič.Akurát som sa spýtala na lieky,dokedy ich mám brať.
Povedali,že do konca 12 týždňa mám postupne vysádzať.

ericka007
18. jan 2011

@demeeri
Ďakujem 🙂 Dnes som bola v gyn-five a dr mi kázal do 23.1 brať tak ako doteraz a od 24.1 postupne behom týždňa vysádzať. Bola som aj u svojho dr. a ten s tým súhlasil že to je ok. Vlastne 10tt už budem bez utrogestanu. Mám a ja s toho strach ale veď keď sa dvaja dr zhodli tak hádam vedia. Neviem ti povedať či ti to pošlú radšej si tam zavolaj. Mne povedal že mi pošlú správu v ktorej bude všetko čo mi robili až po poslednú kontrolu s potvrdením tehotenstva a stým mam ísť k svojmu dr.

pici
18. jan 2011

@ericka007 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

ericka007
18. jan 2011

@pici
Ďakujééééééééééém 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
18. jan 2011

@ericka007 je to uzasne...davajte si pozor... ja mam zajtra svoje prve IUI tak budeme takisto dufat

pici
18. jan 2011

@ericka007 este som sa chcela spytat ci utrogestan do posvy alebo zapit? nechapem, ked sa to da zapit tak preco by som si to pchala do susky .. ved to je menej pohodlne

ericka007
18. jan 2011

@pici
Zajtra budem na teba myslieť a držať palčeky 🙂 Nám kázali do pošvy že telo si zoberie zlošku z toho lieku čo potrebuje a ostatné vychádza von takže intímka je namieste. Ak to zapíjaš tak to má asi viaceré účinky a aj tie ktoré nepotrebuješ. Aspoň si myslím 🙂

pici
18. jan 2011

@ericka007 aha. tak dobre... tak si to dam radsej do susky... alebo sa zajtra opytam....

annamary27
18. jan 2011

@pici ked ideš na IUI tak predtým to zapi,aby ti tam utroš nezavadzal/ak ho máš predtým užiť/ a potom dávať odspodu,tak sa nezaťažuje pečen a po prehltnutí môžeš byť oťapená a je to lepšie odspodu aj preto,že sa vstrebe hned na mieste účinku. 😵

pici
18. jan 2011

@annamary27 no prvy krat sa dava vecer v den inseminacie. cize zajtra. tak budem si to davat radsej do posvy,ked hovorite :D

annamary27
18. jan 2011

@pici nech ti to vyjde,tfuj-tfuj,držím palce 😵 😵 😵

pici
18. jan 2011

@annamary27 dakujem velmi pekne...

nr_martinka
18. jan 2011

@pici pri iui ti povedia ako to mas uzivat.ja som bola 3krat na iui a vzdy mi precitali to iste a davala som si to zospodu.trva to len chvilocku a hlavne nezabudni datum narodenie partnera pretoze sa ta budu na to pitat a ja som 1krat normalne rozmyslala. 😀 drzim palceky a nechod aspon hodku po tom na malu potrebu.

pici
18. jan 2011

dakujem za cenne rady... drzte nam palce :D

demeeri
19. jan 2011

@pici Držím ti palce!!!! 🙂 🙂 🙂

demeeri
19. jan 2011

@ericka007 No tak najlepšie bude,ak si zavolám do Gynfiv a poradíme si. 🙂 Ja si to tiež myslím,že sa to má brať aspoň do 10 týždňa normálne a potom postupne vysázdať.Neviem,mne nepovedali nič.Vlastne nikdy nič nehovoria,všetko sa dozviem od vás.Ešte že mám tu Vás! 🙂 🙂 🙂 Ďakujem.

alabu
19. jan 2011

@ericka007 ahoj eri...pozrela som aj fotecku...krasne...tak len nech srdiecko bije celych 40tyzdnou nech ste zdravi obaja 😉
ja som dopadla tak ze mi doktorka vzala hned kultivaciu, ze naposledy som mala robenu pred rokom, a treti den cyklu idem na krv zase na hormonalny profil a hematologiu...nejake vrodene neviem co...nepamatam si 😀 😀 😀 potom sa na to este raz spytam....povedala mi ze pocka na vysledky kym sa rozhodne ako bude prebiehat druhe IVF, ci mi len zmenia davkovanie kedze som nereagovala ako cakali alebo mi zmenia uplne injekcie. takze cca za 2tyzdne idem na krv a zhruba za dalsie 2-3tyzdne budem mat vysledky a ak by sa nieco objavilo tak pojdem ku hematologovi...tak pockam...ziadost som si vypisala novu s tym ze ju doktorka poda az ked budu vysledky....s tym ze na druhe IVF pojdeme maj-jun....
inak taka pikoska...vraj hematologiu poistovne preplatia az po troch potratoch....toto ked som pocula...naco si potom platim zdravotne? to musim trikrat potratit?...nie je to psycho? takze preto to oni nerobia hned pred prvam IVF-kom..a ze mne tam dopise nejaku diagnozu aby to poistovna nestopla...aby to obisli...no naco je toto dobre...takze dufam ze sa tym vysvetli preco vsetky vajka odisli a ze v juli ti ukazem svoju fotecku srdiecka 😀

balinka
19. jan 2011

@alabu ahoj.hematologiu si neplatis.ja mam vrodenu trombofiliu a cele tehu si budem pichat vcielky do brucha. 😉

yeliel
19. jan 2011

@balinka ahoj moja ty uz si tu? co nespis aj s drobcom v brusku ? 😉 😀

yeliel
19. jan 2011

@alabu ahoj,,kto ti povedal take info,ze ti to vysetrenie nepreplatia? Ide o diagnostiku marekerov vrodenej trombofilie,,kludne ti to vysetrenie moze dat robit aj tvoj gynekolog a ak sa zisti neaka mutacia (vrodena trombofilia )tak ptom to uz riesi hematolog a nasleduje pichanie fraxiparinu 😉 🙂

balinka
19. jan 2011

@yeliel ahoj.uz nespim,lebo nervy mi nedaju spat a rozmyslam o tom,ze naco to vlastne vsetko bolo 😠

yeliel
19. jan 2011

@balinka zlatko ty se teraz snaz byt v pohode ,koli pokladiku co mas v brusku 🙂 V klude sa porozpravajte,neboj emocie ochladnu a bude dobre.Ved sa mate teraz obaja naco tesit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre