Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
25. feb 2011

@ericka007 ahoj,štítna o.k,hematologia o.k,toxoplazmoza o.k,ešte čakám na výsledky z protilátok v GF,ale bola som u liečitela aj s mm a pomôže nám asi k tehu prirodzene,takže mrazáčikovia zatial ostanú na chládku a dufam,že nám všetko vyjde ako má. 😀 😀 😀 😀

pici
25. feb 2011

@annamary27 super ze mas zatial dobre vysledky...

annamary27
25. feb 2011

@pici 😀 😀 😀 a ty ako?

ericka007
25. feb 2011

@annamary27
Tak to sú dobré správy že je všetko ok 😀 a aj protilátky musia dopadnúť dobre 😉 Držím palčeky aby liečiteľ pomohol 😵

annamary27
25. feb 2011

@ericka007 dakujem,keby protilátky dopadli dobre,tak nevieme kde je pes zakopaný,že prečo sa nedarí uchytiť embryjkám,tak primárka na mojej hematologii mi povedala nech sa k nej vrátim a urobí ešte špéci testy.

ericka007
25. feb 2011

@annamary27
Tak to máš super 🙂Nám v podstate okrem mm oligo...nič nezistili, tak sme sa mm rozhodli že ak budeme plánovať druhé mimčo tak podstúpi operáciu semeníkov pretože to je asi príčina jeho diagnózy a potom pôjdeme na to prirodzene 😉 Len škoda že to nevedeli skôr 😠

pici
25. feb 2011

@annamary27 vies co ? ja do utorka nijako :DDDDDD uvidime co povie krv :D

annamary27
26. feb 2011

@pici tak budem silno držať palčeky 😵 😉 🙂

elise
26. feb 2011

babulky, ked ide manžel na druhý spermiogram 7.3 koko by sme sa predtým nemali milovať? ako je to najlepšie?

mayka
26. feb 2011

@elise myslim ze odporucaju 3 dni predtym nesexovat.

demeeri
26. feb 2011

@elise Doktorka nám v Gynfiv povedala,že to vobec nie je pravda,netreba vynechať sex.Každý si to myslí,že treba.

annamary27
26. feb 2011

@elise moj mm mal lepší spermiogram ,ked sme den predtým mali sex ako ked sme ho 3dni nemali.

elise
26. feb 2011

@mayka dakujem 😉

elise
26. feb 2011

@demeeri ale to sa asi zníži množstvo spermií ak by sme to den pred odberom robili aspon si myslím

elise
26. feb 2011

@annamary27 ja dufam že bude lepší ako ten prvý spermiogram

demeeri
26. feb 2011

@elise No,možno áno.My sme mali na pláne IVF,tak nám to nevadilo,lebo im stačilo pár spermií na oplodnenie.Ak plánujete IUI,tak radšej sa vzdajte sexu tri dni predtým.

elise
26. feb 2011

@demeeri ano chceli by sme IUI ved uvidíme ako sa podarí

frogiina
26. feb 2011

Ahojte. Som tu nova. Citam Vas uz dost dlho, ale zatial som nemala odvahu zapojit sa. Vsetky Vase prispevky mi velmi pomohli, poskytli cenne informacie a niektore aj dodali optimizmus 🙂. Dnes som absolvovala ET a uz teraz mam hrozu z toho cakania. Cely buduci tyzden som na PN, tak snad mi to cakanie ubehne rychlejsie, ked si s niekym pokecam a podelim sa o pocity. Drzim paste vsetkym snazilkam 🙂 (aj sebe 🙂 )

annamary27
26. feb 2011

@frogiina ahoj,vitaj na koníkovi .držím ti palčeky a neboj,ubehne to ako voda,hlavne sa niečím zamestnaj a moc sa nesleduj a ešte jedna rada,mysli pozitívne. 😉 😵

frogiina
26. feb 2011

@annamary27 dakujem krasne 🙂. asi sa idem ucit strikovat alebo hackovat... 😀

annamary27
26. feb 2011

@frogiina ked sa nalepíš na koníka,ani nezistíš ako ti den prešiel 😀

frogiina
26. feb 2011

no ved v tom dufam...ale dnes je nejaky "hluchy" vecer... 😖 ..a ty si v ako stadiu "snazenia sa"...ak sa smiem opytat...

annamary27
26. feb 2011

@frogiina my sme minulý rok podstúpili 2krát IVF,embyjká sa ujali,ale neudržali,druhá krvička bola vždy negatívna,tak mi porobili kopec testov,zatial všetko o.k,ešte čakám na výsledky ohladom tvorby protilátok.Máme v centre ešte 3mrazáčikov,tak chcem vedieť kde je pes zakopaný,kým si po nich pojdem.a inak snažilkujeme aj doma,čo ak motyka vystrelí 😀 😀 😀

frogiina
26. feb 2011

@annamary27 jooooj....tak to sa nedobre pocuva...co si clovek nevytrpi pre malych bobakov...aj jedna sestricka mi povedala, ked som chodila pichat injekcie: "tolko si vytrpite a tie deti potom len nervy zeru" 😀.... no tak ale to uz musi teraz vyjst...to co by uz bolo, keby nie... 😉

annamary27
26. feb 2011

@frogiina tak keby to ani teraz nevyšlo,tak to by bol asi osud. 😖
Mne ich pichávala mama a bolo ich neúrekom,3druhy injekcií,smiali sme sa,že si vypichá takto vnúčatá. 😵 ale ešte si musí chvílu počkať.
našťastie som to niesla celkom statočne,po prvom sme šli hned na dovolenku,lebo to bolo v júni,tak som trochu vypla a po druhom,to bolo nedávno v decembri som hned nastupila do roboty,pred sviatkami bol frmol,tak som nemala čas na to myslieť.

frogiina
26. feb 2011

@annamary27 inak...3 embryjka zamrazene, to je krasne...aspon je s cim pracovat. ja som z 11 vajicok mala 10 zrelych a len 3 sa podarilo oplodnit...ale dakujem bohu aj za tie...2 vraj boli ukazkove-4 bunkove, tie mi dnes vlozili a kvoli tomu jednemu si mam zavolat v pondelok, ci bude vhodne na zamrazenie. dufam, ze ano, lebo ak to teraz nevyjde a mam tie pichacky absolvovat znovu....juj, no nic moc...

annamary27
26. feb 2011

@frogiina no my sme pri prvom ivf mali 19vajíčok,zrelých 9,oplodnených 7 ,vložili mi 2 a nič neostalo na zmrazenie,tak preto bolo repete ,ale so zmenenými dávkami injekcií a potom som mala 15vajíčok,z toho 13 zrelých,opäť 7oplodnených,2vložili a tri zmrazili,takže zmena dávkovania injekcií zabrala dobre,tak sme už verili,že všetko je na dobrej ceste.Pri prvom som začala krvácať v den menštruácie,pri druhom som nekrvácala,tak aj preto som dufala,že to vyšlo.ale nie,ešte mám byť asi skúšaná osudom 😵

frogiina
26. feb 2011

@annamary27 no. ja tiez nejak tak tomu verim. ak to ma prist tak to pride, a je to nejak mimo nas dosah. ak sa to ma ujat, tak mozem tu aj stojky a premety robit a ujme sa to...a ak nie, tak mozem aj mesiac v klude lezat a nic... 😀 . no idem si ja lazkat aj s mojimi mini babatkami. dakujem ti velmi velmi krasne za pokec. dufam, ze aj nabuduce.

annamary27
26. feb 2011

@frogiina jasnačka,dobrú noc,šetri sa tieto prvé dni 😵

miskab
27. feb 2011

Babulky moje dufam coskor napieseme vsetky ze sme tehulky moooooc vam to prajem zo srdiecka a aj samozrejme sebe nech sme vsetky tehu....... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre