Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka123
19. máj 2011

@babulka555 treba sa obratit na positovnu a skus sa dohodnut s nimi , ale pokial viem tak treba znovu dat tlacivo a znova to musi prejst schvalovanim..

tinasc
19. máj 2011

čaute, tak u mňa ešte stále nie je koniec, dnes som si myslela, že som na poslednej kontrole ale nie... dnes som musela dopichnúť ešte dva fostimony, zajtra si mám pichnúť 4 fostimony a v sobotu na kontrolu ☹ už som bola pripravená na to, že v sobotu punkcia a figu... neviem načo mi teraz dávajú také konské dávky, kurnik asi zle reagujem alebo čo...

elise
19. máj 2011

@tinasc tak sa možno v sobotu uvidíme ja idem na vklad. ja som pichala 3 fostimonu od začiatku stimulácie, možno keby ti nasadili viac neviem každá sme nastavená na svoj profil, neboj bude to dobre

tinasc
19. máj 2011

@elise šlak ma trafí, neviem načo mi dal na tri dni tri ampulky, potom zasa dve a teraz mi to zvýšili... no uvidíme, idem na 7.30 😉 už ani nebudem mať...

nalada
19. máj 2011

Ahojte! Je tu niekto, kto zacne protokol v juni?

elise
20. máj 2011

ja dnes čakám na upresnenie zajtrajšie transferu🙂

misi76
20. máj 2011

@elise tak zajtra si neoficiálna mamina, tak nech to výjde. 🙂

elise
20. máj 2011

@misi76 dakujem🙂 dufam a verím tomu že sa drobci dobre zachytia, na poslednom UTZ som mala 3 vrstvovu sliznicu tak hádam budu mať mäkku perinku 🙂

tinasc
20. máj 2011

@elise aj ja ti držím palce 🙂 nech sa zachytia a poriadne 🙂 a ako vieš že máš trojvrstvovú sliznicu? mne ledva ledva niečo na kontrole povedali 😉

demeeri
20. máj 2011

@elise Držíme ti palce!

demeeri
20. máj 2011

@tinasc Neboj sa.Všetko to máš pod kontrolou.Ja som bola na tom rovnako,brala som tie lieky posledné dni vo zvýšených dávkach.Tiež som slabo reagovala.Podarilo sa,mala som lepšie hniezdo pre embrijká.Druhý vklad sa podaril,jedno sa uhniezdilo.Bude to chlapček. 🙂
Vydrž,a všetko dobre dopadne.

tinasc
20. máj 2011

@demeeri a koľko ti zobrali vajok? a ďakujem a gratulujem k chlapčekovi...

pici
20. máj 2011

@tinasc a nepytala si sa?

pici
20. máj 2011

@babulka555 ahoj ja myslim ze nie...

alibabaa
20. máj 2011

@elise drzim palceky 🙂

tinasc
20. máj 2011

@pici na čo som sa mala pýtať? včera ako som volala pre výsledky do centra čakala som že mi povedia koľko si mám pichnúť pregnylu a oni že toto 😉 no tak zajtra uvidíme 🙂

pici
20. máj 2011

@tinasc no ved to som myslela ze ci si sa nepytala preco take konske davky zrazu?

tinasc
20. máj 2011

@pici nie nepýtala... však som hovorila so sestričkou, bohvie či by aj vedela prečo... ale možno preto, aby dorástli tie ostatné folikuly možno?? ale už nemám fostimon, len jednu krabičku, tak dúfam, že už nebude treba...

pici
20. máj 2011

@tinasc tak to ja neviem... ale keby mali tie ostatne dorast, tie povodne by prerastli... tak asi to bude v niecom inom.. ale ved to je jedno...nie? hlavne nech su vajka

tinasc
20. máj 2011

@pici hej nech sú, asi vedia, čo robia, keď mi to povedali... čo ja viem... ani brucho necítim, skoro nič...

elise
20. máj 2011

@tinasc ak by ti trebalo fostimon tak napíš pošlem ti hned mne ešte zostalo 13 ks

tinasc
20. máj 2011

@elise no tak dúfam, že ešte nebude treba, cez víkend oni volajú nie? len aby mi nepovedali, že si mám pichnúť, to naozaj neviem ako spravím, ale asi naozaj nebude treba...

elise
20. máj 2011

@tinasc ved uvidíš napíš do IP potom kolko potrebuješ a kam poslať poprípade donesiem🙂

tinasc
20. máj 2011

@elise lenže to budem vedieť až zajtra 😀 no nič na túto skutočnosť ich upozorním 😉

elise
20. máj 2011

zajtra mám transfer o 9.45 hod.

tinasc
20. máj 2011

@elise aaaa super, tak držím palce 😉

elise
20. máj 2011

@tinasc dakujem🙂

wewulka
21. máj 2011

@elise držim palce 😉

tinasc
21. máj 2011

ahojte, takže dnes večer o 22.00 pregnyl, v pondelok punkcia... dnes mi ešte pichla 4 fostimony, ale museli mi už tri dať, budem si to musieť doplatiť 😀

pici
21. máj 2011

@elise jeeeeeeeeeeeej tak ty uz mas drobcekov u seba... nech sa pekne zahniezda... a vydrzia :D
@tinasc dufam ze urodicka bude velikanska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre