Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
19. okt 2011

@99azura99 ano mrazenie, ICSI, kazdy vklad len 120 ked si zratas ze som bola trikrat :D tak hned je to 360, mrazenie 150, icsi 270 tak ceny sa ti vysplhaju. plus zakazdym lieky
@mykaellle ja som bola na dvoch IUI tak potom nasledne

99azura99
19. okt 2011

@pici aha, dakujem za info
@mykaellle ja som podpisovla ziadost na IVF po 3mesiacoch ale podla mna je to individualne, podla toho co ti je

99azura99
19. okt 2011

@pici drzim silno palceky 🙂 aby ti to vyslo

pici
19. okt 2011

@99azura99 dakujem

alibabaa
19. okt 2011

@pici zlatko tie hormony mam pichat v rovnakom case alebo je to jedno?

danka483
19. okt 2011

@alibabaa vždy je lepšie pichať v rovnakom čase keď ti aj pribudnú ďalšie 😉

alibabaa
19. okt 2011

@danka483 aaach jaj... no co uz.... dakujem. ked si pomyslim ze bude ich viac za den hlava ma boli... 😕

danka483
19. okt 2011

@alibabaa ale neboj nie je to také hrozné viem zo začiatku to vyzerá divoko ale neboj hlavne v pohode aby sa to všetko podarilo a potom na nejaké tie pichance zabudneš 🙂

pici
19. okt 2011

@alibabaa v rovnakom case.. aspon cca

demeeri
19. okt 2011

@pici Ako sa máš? Všetko okej?

pici
19. okt 2011

@demeeri ahoj eri.. no zatial vsetko oukej... trosku strach uz vo mne nahlodava... ze co ak nie... ale verim ze ano...

alibabaa
19. okt 2011

@demeeri jeej ty sa ako mas? a malinky poslucha?

demeeri
20. okt 2011

@pici No,ja som neverila. 😒 A predsa sa to podarilo.Neboj sa.Držím ti palce. 🙂
@alibabaa Máme sa fajn,malý rastie ako z vody.Už má 2 mesiace,vyše 5 kíl.Veľa plače,niekedy už naozaj neviem,čo s ním.Ale keď sa usmeje,tak to stojí za to. 🙂

pici
20. okt 2011

@demeeri ale tak zase vies ze ja verim... a preco balintko placka tolko, mava koliky?

miskab
20. okt 2011

@nr_martinka ahooooj ako sa mas? ako si na tom?

ada06
20. okt 2011

Ahojte,
som tu nová.Chodím do gyn fivu od augusta.Čítala som všetky príspevky. Niektoré sú smutnejšie a niektoré mi dávajú nádej.Mám 36 rokov a rozhodla som sa otehotnieť po 3 krát. Prvé dve deti mám väčšie 19a 13 rokov. Už sa s manželom pokúšame 2 roky. Viem že pomyslíte nech som rada aj za dve zdravé deti.Neviem čo všetko musíte prežívať vy ktoré nemáte deti.Len sa mi to vydí nespravodlivé že dva krát sa to podarilo a 3 krát to nejde normálnou cestou.

demeeri
20. okt 2011

@ada06 Tak smelo do toho.Držíme ti palce,nech sa ti čoskoro podarí otehotnieť.

demeeri
20. okt 2011

@pici Neviem,prečo plače.Zaiaľ sa mi to nepodarilo zistiť.Myslím,len tak,lebo sa nudí.Plače práve preto,aby sa na seba upozornil.Možno má koliy.Každý večer o 5tej spustí strašný rev.

pici
20. okt 2011

@demeeri skus mu pomasirovat brusko.... pocvicit s nozickami. daj mu trosku fenikloveho cajiku na prdiky

ada06
20. okt 2011

Ďakujem za povzbudenie. Aj to človeku pomôže. Po menštruácii som objednaná na hysterosalpingosonografiu. Neviem či niektorá z Vás to má za sebou ak áno napíšte mi názor či to bolelo. veľmi sa bojím.

annamary27
20. okt 2011

@ada06 držte sa 😵 😵 😵

st2
20. okt 2011

tak aj ja sa k vam pomalicky ale isto pridam, zatial sme objednani na prvu konzultaciu k dr Stenovej, o dva tyzdne tak uz teraz sa tesim 🙂

ada06
20. okt 2011

Ďakujem vám baby za prijatie . Som rada že si tu budem môcť pokecať o svojich problémoch.

alibabaa
20. okt 2011

@ada06 tento nas MK je taka butlava vrbicka 🙂 je tu viac bab, ktore uz maju doma deti a aj velke .. nie je to vobec divne. tak vitaj 😉

alibabaa
20. okt 2011

@st2 tak potom napis ako ste na tej konzultacii dopadli 🙂 ja chodim k drabekovi

st2
20. okt 2011

@alibabaa no urcite napisem, ja som uz taka nedockava na vsetko ako to pojde a ci to pojde a vsetko okolo toho

ada06
20. okt 2011

Ja chodím do GF k Dr.Behúňovej. Po SIS ideme vypisovať papiere do poisťovne na umelé oplodnenie. Neviem ako sa k tomu postoví poisťovňa so schvalovaním keď už deti mám.

ada06
20. okt 2011

@alibabaa Ďakujem.Doteraz to bolo u mňa všetko jednoduché tak teraz sa potrápime.A ani neviem či sa to podarí

tinasc
20. okt 2011

@ada06 ak máš do 39 rokov a máš od lekára potvrdenú diagnózu, prečo nemôžeš otehotnieť, tak by ti ju mali schváliť... aj ja už mám dieťa a schválili mi už po druhýkrát 😉 tak veľa šťastia ...

st2
20. okt 2011

@ada06 neboj schvalia ti to, uvidis ze bude aj tretie 😉

chodi niektora z vas k dr. stenovej? len som chcela pocut dojmy a skusenosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre