Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

baby24
21. aug 2016

@janula2003 aha takže keď beriem progesteron ms nedôjde.... ☹ takže zas nič neviem....

janula2003
21. aug 2016

@baby24 neviem, po et prisla sama, po ket az vysadenim

baby24
21. aug 2016

@janula2003 po kolkatych dňoch po ET nemôžem sa dočítať nikde....ty si mala aj ET??

janula2003
21. aug 2016

@baby24 mala som dlhy protokol, et na 21dc, po pk, spinenie od 7 dna po et, 9 den po et ms..den et sa nepocita

baby24
21. aug 2016

@janula2003 aj tak sa v Tom nevyznam takze is som 11. Den po ET bez PK zajtra by mi mohol krvny test nieco ukazat??

baby24
21. aug 2016

@janula2003 ET som mala cca na 16.Den cyklu... Neviem nechapem janka ☹

janula2003
22. aug 2016

@baby24 budeme dufat, ze budes mas zvysene HcG :D dnes uz by to malo byt urcite vidiet..drzim paste..

baby24
22. aug 2016

@janula2003 aj tak nezda sa ti to skoro co ak naozaj sa uhniezdilo na 8. Den ako si myslim a dnes je 12.den to su len 4 dni ☹

janula2003
22. aug 2016

@baby24 tak ja neviem, ked tak sa ich spytaj ako to funguje, tie sestricky su tam vzdy mile, to je najmenej, alebo poobede ked si budes volat za vysledky..

baby24
22. aug 2016

@janula2003 aha... No nie vzdy jako Sak oni by mali vediet kedy dojst na krv a nie ma prehanat.... ☹ a stresovat.... ☹

janula2003
22. aug 2016

@baby24 preco by ta prehanali? ja som bola na krvi tiez 2x, len sa mi to zdalo skoro v tvojom pripade...

baby24
22. aug 2016

@janula2003 Sak ano tak to myslim ze skoro ma prehanali uplne stacilo na 12. Den a 14. Aby sme mali istotu.... ☹

janula2003
22. aug 2016

@baby24 hlavne bud v pohode...vsak ak sa ti to nezda, zavolaj koordinatorke a popytaj sa, na to su tam tie tel. cisla...

sonulienka13
22. aug 2016

Noo babulky.takze mame vysledky s reprodukčnej imunologie.Som neskutočne nestastna😞😢😭.Moje telo ze az strasne moc bojuje proti mojim vajecnikom.Dostala som Prednoson 20mg a musíme este počkať na hematologiu s genetiku.ta bude 5.9.Potom mam este zvýšené lymfocyty,pomer buniek,protilátky,a samozrejme CRP.Doktor povedal ze je zbytočne brat Femibion a podobne vitamíny momentálne.Ze ked je v tele nieco tak nepomôže niekedy nic take.snazit sa mame zatial len prirodzene a na KET az o tri mesiace.a to sme mali ísť uz tento mesiac emoticon noo co nerobíme.Mozno o tri mesiace dáme rodičom na Vianoce krásny darček ak sa to podarí 😍Babulky a su tu take co majú moj prípad?? A po čase sa im podarilo otehotnieť?? Bars aj prirodzene?? Dakujem.

mom311
22. aug 2016

@sonulienka13 ja som na reprodukcnej nebola,ale mne rovno v gynfive po prvom ET dali prednison. A brala som ho teda dost dlho,lebo az 4 vklad vysiel. Ja by som bola rada,ze viem co mi je a preco sa nedari. Inak zbytocne by si sla na vklad teraz. To ako by si tie embrya rovno splachlando wc. Viem,ze prednison sa musi brat aspon 3tyzdne pred vkladom,aby mal ucinok. Je to hnusny liek,ale ak ma pomoct,tak ja nevaham. Drzim palce.

janula2003
22. aug 2016

@mom311 preco ti dali prednison?

dena22
22. aug 2016

@sonulienka13 netrap sa, toto vsetko je este riesitelne, neboj, lepsie, ako keby si mala zlu genetiku

baby24
22. aug 2016

@janula2003 ahoj zlatinko tak 12.Den ET bez PK krvny test negativny... Nevladzem dalej bojovat fakt....

janula2003
22. aug 2016

@baby24 tak to mi je luto, viem ako ti je..poriadne si poplac a zajtra uz bude novy den a budes uzavovat inak a ked nie zajtra, tak pozajtra urcite..treba sa oklepat a ist dalej, ina moznost nie je..mas mrazakov ?

dena22
22. aug 2016

@baby24 je nam to tu vsetkym vzdy luto....nie si v tom sama, teraz sa vyplac, ak potrebujes, a potom zacni planovat dalsi cyklus, alebo KET....nastuduj si, co vsetko by mohlo pomoct, hlavne prestan fajcit, inak riskujes zakazdym zahodenu sancu. je tu na MK tolko dobrych rad, a dievcata sa navzajom podporuju...raz to dopadne dobre, drzim palce, vela stastia a nevzdavaj to.

baby24
22. aug 2016

@janula2003 chcem odijst zo slovenska ine vychodisko uz nevidim lebo uz nevladzem nici to mna moje manzelstvo ja neviem co robit ja fakt neviem

baby24
22. aug 2016

@dena22 dakujem ale uz nevladzem postupne ma to znici uplne... Neviem ci to vydrzim to vsetko... Tie sklamania zas stresy trapenie same trapenie...

dena22
22. aug 2016

@baby24 kazda, ktorej to nevyjde na prvy krat je nestastna....aj my sme viacnasobni snazivci...boli to vzdy, a vzdy sa otrepeme a ideme do toho opat...ako vravim, vyzial sa, ale nevzdavaj to 🙂

mom311
22. aug 2016

@janula2003 neviem, myslim,ze Dr. chcela zvysit sancu asi vzhladom na nasu historiu a aj vek sme teda nemali najlepsi. Ona to automaticky navrhla na konzultacii a my sme to brali ako fakt,ze je to nieco,co urobime,aby sme zvysili sancu. Ja som mala ET ako biochemicke, tak rozmyslam,ci to aj s tym suviselo,ci to bola len nahoda.

clarissa77
22. aug 2016

@baby24 je mi to moc luto. Je to tazky boj, ale netreba to vzdavat. Mozno ti pomoze na chvilu sa na to vykaslat, kludne presvec sama seba, ze to vzdavas. Ale uvidis, ze pride den, ked znovu budes mat chut a silu bojovat dalej. Nacerpas nove sily, nove informacie a pojdes dalej. Ja som si tym tiez presla. A mozno este prejdem..ktovie. Drz sa ✊🏼✊🏼🍀

sonulienka13
22. aug 2016

@dena22 na genetiku cakam.5.9 si idem pre vysledky.a nevedia ci nemam nieco s krvou aj.to som zvedava.

dena22
22. aug 2016

@sonulienka13 neboj genetika väcsine vychadza dobre 🙂

baby24
22. aug 2016

Zlaticka aj vam dakujem as vsetku podporu za vsetky pekne slovka trosku som si pospinkala poplackala a idem dalej vo stvrtok mam konzultaciu.... 🙂 :-*

miskab
22. aug 2016

Babenky uz mam podanu ziadost do poistovne kolko to cca trva to schvalenie ja mam Doveru. a kolko stoja injekcie ? dakujem

misela103
23. aug 2016

ahoj ak podavas 1 x ziadost tak ja mam tiez doveru a trvalo to 2 tyzdne.... teraz som podavala 2 x tak za necele 2 hodiny som to mala schvalene 🙂 injekcie budu podla toho kolko a ake dostanes.... ja som 1 aj 2x nechala v lekari cca 350eur. Drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre