Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

grece
19. máj 2015

@annamary27 tak som na tom bola rovnako ako ty pred stimulkou 2 týždne som brala antibiotiká lebo som bola nachladnutá a keď som si myslela že už je dobre počas stimulky som to dostala naspeť tak znovu som brala.

Myslíš na Ordog Nóra? aj ona je Maďarská moderátorka a podstúpila IVF neviem na kolko krát absolvovala ale sa jej narodila dcéra a potom ani nevedela ako otehotnela prirodzene 🙂
Ja sa teraz cítim dobre oveľa lepšie ako pri prvom IVF verím tomu že to dopadne dobre ale aj keby nie nevzdám to budem bojovať 😉 😉 😉 😉 😉 😉

annamary27
19. máj 2015

@grece ano myslím ju ,aj jej vyšlo tretie ako mne a my tiež čakáme druhú bambulku asi o 2týždne a tú máme prirodzene hned po prvej menštruácii od pôrodu,ani sme sa nesnažili,len sme sa asi dvakrát poľúbili 😀 😀 😀 😀

grece
19. máj 2015

@annamary27 To je super prajem Ti všetko len to najlepšie 😀 tiež by som si priala takto dopadnúť 😀

katka676
19. máj 2015

Zeny viete mi prosim poradit? Chodim do GF, minulý mesiac som potratila v 5tt po IVF a teraz riešim HEMATOLÓGIU kvoli chromozomovým mutáciam kam ma GF poslal. Vyzerá to tak že tento mesiac sa nejakým zázrakom podarilo druhý krát otehotnieť prirodzene...otázka je, mám ísť teraz na krv k svojmu gynekologovi alebo do GF?

denisuli3nka
19. máj 2015

Ahojte kocky.
Neviete mi pls povedat kto vykonava morfologicky ultrazvuk v gyn-fiv?
Meno doktora?
Dakujem.

zuzana231
19. máj 2015

@katka676 ahoj. Strašne moc gratulujem 🙂 ja by som šla k svojmu gynekológovi

katka.gzd
19. máj 2015

@katka676 svojmu...s tymto tehotenstvom gunfiv nic nema a ani mat nechce.... Drzim paste nech pekne vydrzi

annamary27
19. máj 2015

@katka676 ja by som šla k svojmu a ked ti vezme krv tak uvidí,či musíš ísť na hematologiu.

malik
20. máj 2015

Ahojte. Riesime 3ivf, ak je tu nejaka co podstupila ivf s darcovkym programom, budem rada, ak sa ozve, mam par otazok. Naposledy sme tam boli pred 5 timi rokmi tak co sa zmenilo odvtedy 🙂

lucia2505
20. máj 2015

@katka676 ja by som na tvojom mieste isla rovno k hematologicke Mudr. Drakulovej na Kramare,vsetci ju odporucaju,zevraj je najlepsia a po osobnej skusenosti viem povedat,ze aj velmi mila,prijemna a ochotna. Povies jej o co ide a urobi ti komplet vsetky testy vratane genetiky,ale vysledky trvaju 6 tyzdnov,no ty ked si predtym potratila,tak nemozes tolko cakat,takze ona ti urcite predpise nieco preventivne.

askona
20. máj 2015

Malik ahoj mi sme presly darcovskym napis na ip

jane8411
21. máj 2015

@malik ahoj ak nieco potrebujes vediet kludne sa spitaj 🙂

katka676
21. máj 2015

@annamary27
@zuzana231 veľmi pekne ďakujem za gratuláciu. už som sa objednala na ultrazvuk krv mi však nechceli zobrať
@lucia2505 Drakulová berie len pacientky z III. a IV. obvodu, tiež som k nej chcela ísť. Hematologička ku ktorej podľa rajonov patrim /najnovšie to vraj veľmi kontrolujú a nesmú brať koho chcú/, tak tá ma nechcela zase zobrať skôr ako im nedonesiem potvrdenie o tom že som tehotná, ..jeden bludný kruh a celé zle v tomto našom zdravotníctve. To už čo je ked mi lekárka radila aby som išla na pohotovosť a zahrala im tam divadlo že mi je zle a bolí ma brucho aby mi potvrdili tehotenstvo....
@katka.gzd ďakujem pekne za radu, to by som ich asi fakt naštvala keby som tam došla s tým že sa oni o to nepričinili

človek asi skôr v našom zdravotníctve porodí alebo potratí kým mu potvrdia tehotenstvo z krvi...
perlička na záver,...keď som sa objednávala ku gynekologičke tak ma ešte sestrička zvozila /slušne povedané/ že ...a to Vám nikto nepovedal že nesmiete najbližšie 2-3 mesiace otehotnieť...no ale koho by napadlo že sa po 20 rokoch /v 39 rokoch/ podarí otehotnieť prirodzene..

katka.gzd
21. máj 2015

@katka676 truba sestricka, kaslat na nu, drzim paste nech sa to dobre vyvija 🙂

scheflera
21. máj 2015

@katka676 Tiež som sa stretla s tým,že mi nechceli zobrať krv na vyšetrenie HCG.Moja gynek.povedala,že testy sú nespoľahlivé a HCG môže byť aj pri mimomaternicovom,robila mi sono,ale samozrejme nič nebolo vidno,len sliznica 15mm.Chcela som to kvôli mojej ťažkej robote,ešte mi aj povedala,že pokiaľ nekrvácam alebo nešpiním,môžem dvíhať bremená 😨 😨 😨 ,samozrejme som sa s ňou pohádala.Mala som mail od primára CAR v zahraničí,že mi má dať PNku,s ohľadom na to,že som po ET,lebo tú od nich neakceptuje naša soc.poisťovňa,a ona moja múdra dr. povedala,že nemá na základe čoho ma vypísať.
Krv na HCG mi nakoniec vzala obvodná,vydupala som si to ako samoplatca.Dobre sa číta ten výsledok že Gravidita.
Súhlasím,že tuná sú doktori,ktorí nám v ničom nepomáhajú,a ked sa nám podarí,vidí sa mi,že najradšej by boli,keby sme to potratili.Tfuj-tfuj,nech sa nič také nestane.
Ešte ma zjazdila,že prečo som šla hľadať pomoc inde,ked ma nikam neposlala.To bych chcela vidieť,ako by mi pomohla,ked nemám svoje vajíčka.tam mi ponúkli 20 ročnú slečnu,ktorej som nadosmrti vdačná.

lucia2505
21. máj 2015

@katka676 Drakulova ma v pohode zobrala a som zo Senca,takze nie som z III. alebo IV. obvodu...ako sencanka patrim k Milosrdnym,ale ani slovo o tom nepadlo...

katka676
22. máj 2015

@lucia2505 tak neviem preco mi tento tyzden povedala ze ma nezoberie, lebo nesmie...

katka676
22. máj 2015

@katka.gzd dakujem pekne, Katka ;)

monika905
22. máj 2015

katka676 no cica! že gratulujeeeem! intenzívne budem na teba myslieť aby všetko dobre dopadlo. nemáš niekoho známeho, kto ti vie tú pani doktorku vybaviť, myslím si že v pohode zoberie aj iných pacientov.

katka676
23. máj 2015

Ahoj Monika, nakoniec idem v stredu na Antolskú k pani Dr. Kubalovej na hematologiu. V stredu mám aj USG ale asi srdiečko ešte nebude lebo som mala ovuláciu až nejaký 21 DC. A ďakujem krásne za gratuláciu...som bola úplne že v šoku keď som videla tú druhú čiarku..hlavne v čase keď som si začala vybavovať vyšetrenia aby som mohla ísť na KET 🙂. A vy sa ako máte?
@monika905

pancuska
24. máj 2015

@katka676 ahoj....ja by som isla k svojmu gyn a hned aj na hematologiu!!! tiez som potrebovala pomoc hematologicky na udrzanie tehotenstva ...drzim place!!!

lucia2505
24. máj 2015

@katka676 to fakt? No tak to nechapem,ale je pravda,ze ja som jej doniesla vymenny listok od mojho gynekologa,ktory mi povedal,ze vsetky pacientky posiela ku nej,tak mozno,ze uz sa poznaju a maju nejakú dohodu alebo nieco,lebo ked som jej povedala od koho idem,tak hned vedela.

monika905
24. máj 2015

@katka676 Celkom dobre. Mame celodenné nevoľnosti ale už pomenej ako predtým 🙂 teraz stále jeme, však už mám aj riadne brušisko 🙂 ale som si povedala že kašlem nato doprajem si potom to dám dole. 2.6. by som mala dostať knižku. zatiaľ vegetujem doma 🙂 ale lepšie že som doma lebo nebolo mi veselo to ti poviem. nezvládla by som aj robotu (najmä to čo som robila). Držím ti palčeky nech všetko dobre dopadne. Hlavne si ver 🙂 a povedz že máš bojovníka 🙂

zuzicek88
25. máj 2015

@katka676 podla mna urcite k svojmu G. ved s tym centrum nic nema

linda10
25. máj 2015

Ahojte babenky.Kto zacina teraz z injekciami?Ja zacinam teraz piatok 🙂 Aby som nebola sama 🙂

kikini
30. máj 2015

ahoj baby, ake mate skusenosti s Dr. Stenovou ? dakujem 🙂

bubbbulik
31. máj 2015

@kikini ahoj,ja snou mam len dobre skusenosti je milá a citliva...ja som bola spokojna ked som chodila knej na kontroli

kikini
31. máj 2015

bobbbulik, ďakujem za Tvoj názor 🙂

sabuska26
31. máj 2015

kikini@
ahoj aj ja chodim dr. Stenovej a mozem povedat ze je velmi mila, ochotna a prijemna.................mozem len odporucit

chmurkaxy
31. máj 2015

@linda10 čau,už som 5dc,oddnes picham aj Gonal. A ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre