Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
21. máj 2012

@sheronka može byť mne stenová hovorila,že bud do ramena alebo do podbruška

sheronka
21. máj 2012

@alibabaa Vďaka za odpoveď. Pre istotu som zavolala do gyn fivu. Sestrička povedala, že to môže byť aj do ramena, len nech je to pod kožu 😉

sheronka
21. máj 2012

@ivka3901 Vďaka, volala som do Gyn fivu a tiež mi sestrička povedala, že môže byť rameno.

gelinka75
21. máj 2012

@sheronka super aspon vieme, lebo mne tiez vraveli len pod kozu na brusku a nizsie od pupka 🙂

stenlyhozienka
21. máj 2012

@given na tej ampulke je žlta bodka a tam sa to v pohode zlomí 🙂

stenlyhozienka
21. máj 2012

@sheronka môže byť aj rameno,ale pre mňa ja jednoduchšie pichnuť si sama do bruška a keď mi bude pichať sestra,tak do ramena,a keď to bude na brušku nebude ma každý vyšetrovať prečo mám modru ruku 🙂

dia6
21. máj 2012

@gelinka75
@given
@dadenka111
@ivka3901
ďakujem za rady. 🙂 Takže to chápem tak, že je to ako s gynekológom, niektorej vyhovuje, inej nie.
Ani som netušila, že ich tu je toľko.
A o Heliose som počula tiež viac menej dobré veci, no je to dosť´ďaleko.

Ešte by som mala jednu otázku. Trvá tam dlho kým vás objednajú? Viete, že či nebudeme musieť čakať pol roka, len na to aby sme tam mohli prísť?

dia6
21. máj 2012

@ivka3901 ešte som chcela k tej adolpcii. Podľa mňa je to dobrý nápad.
Viem, že je to asi posledná možnosť, radšej by ste chceli svoje bio, ale ver tomu, že dieťatko z detského domova budeš milovať nadovšetko. Mám s tým svoje skúsenosti a je tu aj k tomu veľmi dobrá téma.

Len keby to celé s adopciou (osvojením) toľko netrvalo.

gelinka75
21. máj 2012

@dia6 ked som sa ja objednavala tak ma dali az o 3 tyzdne, niekedy vsak mavaju terminy aj skor, skus tam zavolat 🙂

dadenka111
21. máj 2012

@dia6 naposledy to bolo tusim 3tyzdne co som dostala volny termin, ale to bolo medzi tym 1.5. a 8.5. sviatky, tak mozno aj preto sa to predlzilo. v tedy robia zakroky, ale konzultacie a odber krvi nie. tak tie 2-3tyzdne mozes cakat volny termin, ale je tu v Gynfive poriadny natresk si myslim.

given
21. máj 2012

@sheronka Cau, tak blahozelam, prva injekcia za nami 🙂 Ja som si pichla sama, takze do bruska. Zajtra skusis sama, alebo si to das pichnut u dr?

sheronka
21. máj 2012

@given Ahoj. Idem k dr aspoň tento týždeň a potom začnem sama 🙂

ivka3901
21. máj 2012

@dia6 DíKY ako myslíš,že máš s tým svoje skúsenosti?má niekto adoptované dieťaťko t tvojho okolia?

dia6
22. máj 2012

@ivka3901 Ja robím dobrovoľníčku v detských domvoch (DeD). No tiež som si chcela veeeeeeľmi zobrať jedno dievčatko... veľmi sme ho ľúbili. Už sme si vybavovali papiere... a už ich aj všetky máme. No bohužiaľ nevyšlo to.

A raz chceme určite dieťatko z DeD. 😀

jonika
22. máj 2012

@mackaso Ahoj.. ako si na tom, máš už niečo nové?

mortiiss
22. máj 2012

Ahojte kočky.
dadenka111 @gelinka75 už sa vám to kráti, tešíte sa ? 😉

ja som 5 deň po ET, cítim sa dobre, tak uvidíme. Mame ešte 3 Sněhurky, keby náááááhodou. Na krv idem v pondelok rano, testovať neplánujem.

gelinka75
22. máj 2012

@mortiiss jasneee uz sa neviem dockat 😀 😀 ty uz si 5 den po ET, vsak teraz si bola 😉 no som velmi zvedava, drzim palce aby to vyslo 😵

mortiiss
22. máj 2012

@gelinka75 veru, som uz v polovine cakania ... ta druha polovina teraz uz bude asi o nieco napatejsia, ale vydrzim 😅
Dakujem, a drzim palce aj ja, nech vsetko ide ako po masle - bez komplikacii

kklaudia
22. máj 2012

@sheronka
Ahoj, idem na prvé IVF, zháňam Cetratide, musím si ísť poň dolu do lekárne v ŠNOPe, zajtra by som mala dostať menz. a pozajtra pichať...už by som to chcela mať za sebou.

mackaso
22. máj 2012

@jonika ahojky, trošku som bola smutná, lebo sa tá IVF nepodarila, ale už ok, v júli sa chystám na ďalšiu, a ty ako sa máš? Som rada, že si sa ozvala, ja som po tebe pátrala a nevedela som, aký máš nick, nejako sa mi to doplietlo, papa 🙂

lea1333
22. máj 2012

kocky ktora ste si vybavovali na matrike pred IUI ze ste druh druzka ?

sheronka
22. máj 2012

@kklaudia Ahoj. Držím palce nech to výjde na prvýkrát. Máš krátky protokol, tak to budeš mať skôr za sebou ako ja. Ja mám dlhý protokol. Skúšali ste aj IUI?

kklaudia
22. máj 2012

@sheronka
Ahoj IUI sme neskúšali...dr.navrhol hneď toto riešenie.
Dúfam, že to stihnem, sa mi nechce ešte potom mesiac čakať.
Znova na vyšetrenia k obvodnému...ach jaj...

jonika
22. máj 2012

@mackaso Júúúj to ma mrzí.. no ja by som mala ísť 29.5 na ultrazvuk.. tak neviem.. Tebe sa to nepotvrdilo, keď si bola na krv.. alebo už na ultrazvuk.. ?

given
22. máj 2012

@stenlyhozienka Uz to funguje, vdaka. Len ta bodka na mojej ampulke bola modra, nie zlta 🙂

dadenka111
22. máj 2012

@mortiiss tesiiime aj s tebou. drzime paste

ivka3901
22. máj 2012

@dia6 to je pekné od teba a tak vám prirástla ku srdiečku to je škoda,že vám to nevyšlo a určite sa vám to podarí neskoršie,ked budete mať svoje 😉

mackaso
22. máj 2012

@jonika dostala som mrchu a bolo po všetkom ☹

stenlyhozienka
22. máj 2012

@given tak to asi preto,že budeš mať chlapčeka 🙂 🙂 🙂 🙂

stenlyhozienka
22. máj 2012

@lea1333 my sme to potvrdzovali,prišli sme na matriku,dali ten papier,čo sme dostali z centra,povedali,že chceme overiť podpis,dali sme im občiansky,pred matrikárkou sa podpisali,zaplatili 1 euro a bolo vybavené,nikto sa nás nepytal ani slovo či sme manželia,druh,družka,alebo kto čo sme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre