Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
28. mar 2014

@mirka135 no my mame zmrazene 2ICSI, ale ostatne sme mali prirodzene oplodnene... tzn dali vedla seba vajicka a spermie a oplodnili sa samy... dali sme 3 aj napichnut, lebo sme sa bali ci nemam protilatky, kedze som s mm nebola nikdy este tehotna... mm ma dobre vysledky...tak nas troska dotlacili k ICSI... ale preferujem vkladat skor tie prirodzene oplodnene, ved priroda je mudrejsia ako laborant s ihlou 😉

mirka135
28. mar 2014

@waitiekatie aha chapem.no my sme mali vsetky ICSI .1 krat som dala vajka na PK a nepodarilo sa ja fakt neviem co robim zle a preco sa to nedari..asi je aj vomne nejaky skrity problem a kolky pokus to bude uteba??

gelinka75
28. mar 2014

@waitiekatie tak je to pre vase dobro, lebo ked si s nim nebola tehotna kludne sa mohlo stat, ze sa ti neoplodni nic, pricom ICSI je viacmenej istota 🙂 ak by si isla dalsi krat tak uz vies ze ICSI je u vas zbytocne

mirka135
28. mar 2014

@blcha76
@domeska. Dievcence este 5 min 🙂 vas deli od krasneho slova POZITIVNE

waitiekatie
28. mar 2014

@gelinka75 viem, preto som na to nakoniec ukecala aj mm (bol dorazne proti ICSI) ze pre istotu, aby nebol cely cyklus strateny... nastastie z 12 sa oplodnilo 9... volala som aj s labakom embryologickym teraz a ze oni prednostne rozmrazuju tieto prirodzene oplodnene a aj mali ku mne vyslovene poznamku, ze chceme tieto... darmo, uz som tam inventarizovana aj po telefone 😀

blcha76
28. mar 2014

@mirka135
@domeska
@domuska11
☹ ☹ ☹ NEGATÍVNE ☹ ☹ ☹ ...ako som predpokladala... FŇUK 😢

domeska
28. mar 2014

dievcata nikdy som neverila tomu,ze to sem napisem - som tehotna 😀 😀 😀

mirka135
28. mar 2014
domeska
28. mar 2014

@blcha76 - nezufaj ☹ ... a hlavu hore do dalsieho boja. ono to pride... 😀 😀 😀 kukni na mna... 😀

mirka135
28. mar 2014

@domeska waaaaaaaa super tesim sa som ti to vravela

mirka135
28. mar 2014

@blcha76 joooooj :( to mi je luto ja neznasam slovo NEGATIVNE... Nestracaj nadej

mirka135
28. mar 2014

@domeska ty si to citila nejako ??? A nakolky pokus sa ti to podarilo??? Jaaaj tak sa tesim ze konecne som svedkom POZITIVU

domeska
28. mar 2014

@mirka135 - dakujem. ja neviem ci som daco citili ale bolo to uplne ine ako prvy krat. strasne ma bolelo brucho ako pred ms. a stale boli. v utorok vecer som si spravila test,ze aj tak tam bude jedna ciarka a bol tam duch. ale zacala som spinit tak som si rano urobila dalsi a tam uz silnejsia ciarka. a vcera rano ciarka. kukala som na to jak mucha puk. dve ciarky na teste som videla prvy krat. 😉 ale ako hovori moja obcasna spolucestujuca 😀 uverim az ked porodim. dufam,ze vsetko bude v poradecku a doklepem to do paradneho porodu 😀 a toto je nase 2 IVF ICSI - vkladali nam 2 embryjka po PK, 1 expandovana blastocysta.

bobulab
28. mar 2014

ahojte baby, už som tu davno nebola. nepotrebuje niektora z vas utrogestan?kopu som si ho nahromadila a dr mi ho kazala uživat už len týzden, tak mi ostalo cca 7 krabiciek a stoja mi doma.

bobulab
28. mar 2014

a nezufajte, nam to vyslo 10 dní pred ket prirodzene 😉

mirka135
28. mar 2014

@bobulab. A to ti zistili na KET ze si tehu ci???

melinda1989
28. mar 2014

Ahojte!vedeli by ste mi poradit?kde ste pichali pregnyl a s akou ihlou?

mirka135
28. mar 2014

@melinda1989 mne to pichla suseda zdravotacka ,pichala mi to do zadku a klasickou najtensou ihlou

mirka135
28. mar 2014

@melinda1989 teda do svalu

waitiekatie
28. mar 2014

@melinda1989 ahoj,muskularky sa pichaju ciernou alebo zelenou ihlou..cierna je tensia 😉

melinda1989
28. mar 2014

@waitiekatie
@mirka135 dakujem pekne za odpovede!

bobulab
28. mar 2014

@mirka135 zacala som v 7 týždni krvacat, tak som isla do nem a bolo to vyplavenie vkladaneho embrija
. mala som byt v 5 tt podla ket, ae ultrazvukove hodnoty ukazali 7 tt.

mirka135
29. mar 2014

@bobulab tak tomu nerozumiem ty si bola tehotna a aj tak ti vkladali to sa da????

bobulab
29. mar 2014

@mirka135 nikto ti pred zakrokom nezakazuje mat nechranený sex a prve dni to lekar nezisti, že si tehotna.

dasa118
29. mar 2014

Ahojte, prosim Vas poradte mi. Zajtra mam ist na punkciu a vcera som si bola dat pichnut pregnyl. Ked som si volala o vysledky sestricka mi rychlo povedala, ze pregnyl 5000 jednotiek. Ale az vecer som si uvedomila, ze na protokole a v chladnicke mam 2 ampulky. A teraz neviem ci mi hovorila kolko tych 5000 ampuliek. Myslite, ze som to cele pobabrala? :( :( :( nebude mi stacit 5000?
Ked oni to tak vzdy rychlo povedia ...
Som teraz uplne zufala :( :( :(

domeska
29. mar 2014

@dasa118 - hlavne bez stresu, urcite si nic nepobabrala. ked ti povedala 5000 jednotiek, tak 5000 jednotiek. mne tiez rovno povedala, ze 10000 jednotiek. tie dve krabicky davaju pre istotu, dopredu neviedia kolko vajicok budes mat a ani ako budes reagovat. takze ziaden stres, neurobila si chybu a nic si nepobabrala 😉

nellyel
29. mar 2014

Ahojte, chcem sa spýtať KET je možné absolvovať až po ukončení dojčenia? Ďakujem

dasa118
29. mar 2014

@domeska DAKUJEM! si ma ukludnila 🙂 , no ja ani neviem ake mam hodnoty - len ma vzdy velmi dlho vysetrovali, ze mam velmi vela folikulov a vcera sa ma pytala ci ma netlacia... Zajtra idem na svoje prve, tak som taka dnes uz nervozna, co sa bude diat dalej....

domeska
29. mar 2014

@dasa118 - vsetko bude v poriadku, neboj. hlavne ziaden stres. i ked sa to lahko hovori. ja som bola na tom rovnako ako ty. ja som im vzdy volala dva krat... 🙂 lebo ja som mega stresak.

dasa118
29. mar 2014

@domeska jeeej tak to sme na tom rovnako . Aj ja som im volala 2x - aj teraz s jednotkami, bo som pocula 500 a manzel, ze to su ale 5000 tak som volala ci to je tych 5000. No vzdy som sa nieco musela este raz opytat :D
A vam sa nakolkykrat podarilo ak sa mozem opytat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre