Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
6. apr 2014
dasa118
6. apr 2014

@mirka135 teraz po tom co mame uz nejake zasoby v mrazaciku, si dal s tym pauzu , nie je to dobre stale uzivat... no v priebehu roka sme zacinali od velmi zleho spermiogramu menej ako milion dobrých a potom sa to zlepšovalo a posledny spermiogram bol 3 000 miliony dobrých spermii s tym ze uzival rano spolu vit C, E, Q10, selen , zinok a L-carnitin (tenlen obcas) kazdý vitamím bol samostatne - uzival to cca 3 mesiace s mensimi prestavkami medzitym.

mirka135
6. apr 2014

@dasa118 pekne

waitiekatie
6. apr 2014

@domeska odkazane, vraj budu posluchat... 😉 chysam sa im poslat ananas na party, ale az poobede.. mala som tu kamosku, tak sme sa nadlabli na ranajky, ze neviem, ci nebudem az vecerat 😀 varim obed, ale len tak zlahka, uz len masko sa dorobi a chystam sa vyvalit svoj pekny zadok pred telku a nic nerobit... ignorujem to dalsie zehlenie, co ma caka...aspon do stredy...tak dufam, ze mi moje predsavzatie vydrzi 😀
a ked dojde mangel domov, necham sa obskakovat, iba na wecko bduem chodit po vlastnych 😀
takze dneska nebude vyzieracka u svokrovcov?? 😀

waitiekatie
6. apr 2014

@mirka135 ja som neskusala ziadne bylinky, ani nic, akurat som si dala miesto alchemilky cervene vino na sliznicu (pri minulom KET poctivejsie a sliznica bola lepsia ako teraz, tak neviem, ci ozaj tak dobre zabera)..
no a chilli a ananas na podporu uhniezdenia... to je pre mna take prijatelne... ine som neskusala... 😉

adkamas
6. apr 2014

@mirka135 ja som rozvedena a mam uz 2 deti,moj priatel ma uz tiez dospelu dceru,ale chceme mat uz spolocne...

mirka135
6. apr 2014

@waitiekatie ty sa fakt vyznas holka 😀

waitiekatie
6. apr 2014

@mirka135 aaaale nieeee..len si vyberam zo vsetkych "odbornych" rad na MK tie,ktore mi chutia 😉 😵

mirka135
6. apr 2014

@adkamas tak kde je problem?? Ty mas deti on ma dieta a nedari sa? To je divne co povedali lekari?pocula som nieco o diagnoze ked partnery spolu dieta mqt nemozu ale kazdy zvlast ano dokonca mam kamosku ktora. 8rokov nemohla potom vzdnikali problemy a rozvkedla sa.z inym muzom splodila dcerku na prvy krat.. Ale urcite sa vam podari uvidis ze ano

mirka135
6. apr 2014

@waitiekatie ja uz ani nemam energiu to citat 😢 bo kazda zena pise nieco ine

adkamas
6. apr 2014

@mirka135 mame katastrofalny spermiogram.museli sme dat aj ICSI

mirka135
6. apr 2014

@adkamas kopec dievcat tuna ma tento problem a niektore su uz tehu tak treba len verit .

waitiekatie
6. apr 2014

@domeska @mirka135 uz je to tu...zacinam sa pozorovat 😀 nejak ma zacalo podbrusko pobolievat ako ored ms...asi si drobci duchny rozkladajuuu 🙂 🙂

mirka135
6. apr 2014

@waitiekatie waaaa 😀 to ano spacaky 😀 len pekne lezkaj a hladkaj brusko ..inak to pozorovanie je nanervy vzdy si poviem ze nebudem a aj tak to robim..

dasa118
6. apr 2014

@waitiekatie to je super, nech sa tam pekne rozkladaju 🙂

Aj ja sa pozorujem, ale skor si davam pozor na to co robim, ale prave som sa blbo postavila a zaboleli ma vajecniky :( dufam, ze som mojej blastocyste neublizila :( , sa bojim kazdeho pohybu...

waitiekatie
7. apr 2014

@dasa118 to zasa nie,netreba sa bat pohybu..ved neskaces po schodoch...minule som citala taku mudru vetu... Na dieta sa treba tesit,nie sa onho bat 😉 btw.uz ma brucho neboli..tak nefim co si myslet.. asi uz spinkaju 😉

dasa118
7. apr 2014

@waitiekatie teba brusko neboli a mna dnes rano zacalo boliet v podbrusku -vajecniky, neviem co si mam o tom mysliet ?! doteraz som sa citila super , v piatok som mala vklad. ☹

domeska
7. apr 2014

@waitiekatie - ejha, zacinaju sa prejavovat 😉 evidentne ti to davkuju 🙂 ty sa pozorujes ale co ja, bojim sa ci je vsetko v poriadku. nic ma neboli, nic mi nie je 😕
ale u teba je vsetko v najlepsom poradecku 😉

waitiekatie
7. apr 2014

@domeska no nefim, skor mam pocit ako keby som sa prejedla, tak ma brucho pobolieva... ale uz sa fakt moc pozorujem... len som si dala zakaz cokolvek robit, tak neviem, ako to dnes skonci... jeden vyjazd na postu, periem zimne veci a tvarim sa, ze nic nie je dolezitejsie ako malovane krizovky 😀 a ty sa neboj, su tam a spinkaju... co myslis, ze su jak mama aby vystrajali cele dni?? naberaju silu, aby pekne kopkali nasledujucich 6mesiacov 😀
a @dasa118 to je len dobre, ze pobolievaju... produkuju tehotenske hormony, miesto placenty... maju holt kopu roboty... 😉 skor ma trapi, preco nebolia mna ☹

dasa118
7. apr 2014

@waitiekatie no mna uz prestali, poriadne som sa napila a uz nic neboli :( , dúfam ze som on neprisla ☹

waitiekatie
7. apr 2014

@dasa118 ale o nic si neprisla, len takymto stylom zachvilu o rozum.. don´t worry, bude to dobre 😉

domeska
7. apr 2014

@waitiekatie - ako ta poznam pri nic robeni asi neskoncis 🙂 ja dufam,ze su tam. lebo ma vcera zabila svokra. pytala sa ma ci mi daco je, ci mi je aspon zle, ja,ze nie, nic mi nie, citim sa dobre. a na to prisla odpoved no dufam,ze to tam je... 😢 😢 😢 😢 od vcera som ko. ani durovi som to nehovorila. no musim sa nejako pozbierat a dat dokopy 😒
toto nepozorujem sa je najlepsie spojenie. kazda si to povie a potom ako to dopovie sa kazda pozorujueme. neboj sa, vsetko bude v poriadku. teba aspon nedeptaju prihoratymi otazkami....
a co dnes varit dievca? 🙂

waitiekatie
7. apr 2014

@domeska akoze okamzite sa vyprdni na myslienku, ze tam nie su!!!!!!!!! nechcem ublizit tvojej svokre, ale podla mna figu rozumie tymto veciam.. a ty ako rozumne dievca, zena, matka.. dobre vies, ze ti NEMUSI byt nic celych 9 mesiacov az kym ti nezacnu kontrakcie!!!!!!!!! pre pana, ved si v 6tt, co by si chcela?? a po druhe, kamoska, co caka tretie, vedela presne, ze ma 6tyzdnov pokoja a od 6.tt grca na poziadanie... takze, ziadna panika, su tam.. ak to potrebujes vidiet, ocikaj dalsi test a uvidis ze // budu silnejsie ako naposledy... a Durovi pekne povedz, nech jemne spacifikuje maminku, ze ti komentare takehoto typu ublizuju... nadalej im rozpravaj, hladkaj ich a prosim ta neprestavaj verit, ze su tam... lebo su a su v poriadku... 😉 😉
no a dneska frankfurtska polievka, balatonska specialita a tarhona 😉

dasa118
7. apr 2014

@waitiekatie ďakujem 🙂 😉

domeska
7. apr 2014

@waitiekatie - ved ja viem vsetko. ja viem,ze su tam. sak su po rodicoch. bojovnickovia 😉 ale dostala ma. nebudem ocikavat nic, ved su tam a basta. alebo... 🙂

waitiekatie
7. apr 2014

@domeska jaaa z teba snad upecem babovku!!!! vlastne nie, tu som upiekla vramci vcerajsieho nicnerobenia 😀 😀 tazko sa to robi, ale nemysli na to.. uz vies termin porodu, ratala si to niekde na kalkulacke?? tak mysli na to, ako sa budes gulat cele leto v tom teple s bruchom do prace, ako ti budu male vsetky zimne bundy, lebo cez brucho nezapnes ziadnu mensiu ako XXXL a ako budes na vianoce plakat dojatim pod stromcekom s babom v naruci a ako dostane 1500 hovadin a hrkalok od Jeziska... na to mysli.. a nie na mudre otazky postarsich osob.. a na to, ze ich lubis najviac na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

domeska
7. apr 2014

@waitiekatie - som to ratala na vsetkych dostupnych kalkulackach 😀 ved ja takto rozmyslam. ale chapes nie... 😠 a teraz si ma navnadila ci si ist kupit ten tehu test alebo nie. ci uz to moc neprezivam. asi mi sibe a poriadne. 😠 dam si prestavku od svekruse. nerobi mi to dobre. radsej sa tu budem tesit z toho,ze je vsetko v poriadku. mas zo mna pocit,ze som blazon,ze?
si zabudla napisat,ze ked sa BUDEME gulat... 😀

waitiekatie
7. apr 2014

@domeska hlboko sa omluvam... BUDEME mat velke brucha a pre mna prosim XXXXL bundu... a neni si blazon.. iba hormonami nadupana tehotna zena... staci ti z bezpecnej vzdialenosti hodit cokoladu 😀

melinda1989
7. apr 2014

Ahojte!Ten utrogestan ste davali presne na hodinu?

waitiekatie
7. apr 2014

@melinda1989 ano, treba ho davat kazdych 8h, max s hodinovym sklzom... najma ak si uz po transfere, aby mali drobci dostatocnu hladinu hormonov bez kolisania... ja mam na to budika v mobile 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre