Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

melinda1989
7. apr 2014

@waitiekatie dobre,dakujem!

mirka135
7. apr 2014

Dievcence dorana sa mi snivalo ze som mala 2ciarky na teste ...asi budem testovat🙂 kedy by mi mohlo nieco ukazat??ktory den??

adkamas
7. apr 2014

@mirka135 ja som dnes testla znovu, a je tam duch,tak uvidime...

mirka135
7. apr 2014

@adkamas a na kolky den si testovala 1x. A vysledok? A druhy ?

mirka135
7. apr 2014

@adkamas vlastne viem 🙂 gratulujem inak🙂 mamina 😀 daj typ co si od vkladu robila/nerobila ;) my sme mali vklad v jeden ten len tebe vkladali 5dnove a mne 2 dnove..za 3 dni testnem aj ja

dasa118
8. apr 2014

Ahojte mna dnes rano uz presatli boliet prsia :( , v piatok som mala vklad, uz to je asi jasne vsak, ze nic z toho? :(

domeska
8. apr 2014

@dasa118 - vobec nic nie je stratene. ze ta prestali boliet prsia este nic neznamena, mohli ta boliet aj z utrosu. takze hlavu hore. kedy ides na krv? 😉

dasa118
8. apr 2014

@domeska dakujem za odpoveď - az buduci tyzden stvrtok ☹ . Este tolko casu dovtedy, ze ma si aj porazi...

dasa118
8. apr 2014

@domeska este vcera rano ma pobolievalo podbrusko, vela som sa napila a preslo to a dnes rano ma tak jemnunko pobolieva - tak len lezkam - a pijeeem strasne vela, tak som zvedava co bude...

waitiekatie
8. apr 2014

@domeska a ty ako moja, nalada lepsim smerom? 😉

waitiekatie
8. apr 2014

@dasa118 ja idem bud. tyzden v stredu... a dnes mi nie je uz vobec nic.... ani prsia, ani brucho, ticho... pekne relaxuj a mysli na pekne veci... alebo spi, aby si nemyslela na somariny 😎 😀

domeska
8. apr 2014

@waitiekatie - a dnes mi je tak divno. rano ma trosku naplo v buse, taka teta tam mala nejaku vonu, kt. nam nesadla. strasne som unavena a roboty kopec 😠 ale zvladam vsetko, sak som mamca nie? citala som,ze ty mas ticho pred burkou. tie tvoje deti... raz o sebe daju vediet, potom nie... 😉 ale,ze ich srdecne pozdravujem a posielam 🤐 a ako dopadlo tvoje vcerajsie nic nerobenie? ci si si to vylozila po svojom 😉

dasa118
8. apr 2014

@waitiekatie ďakujem 🙂 , pokusim sa mysliet na to - ze sa tam pekne ma a robi si miestocko 🙂 . Tak drzim palce na stredu! ty v stredu budes mat dobru spravu a ja vo stvrtok 😉 . Na krv sa netreba objednavat, ci?

domeska
8. apr 2014

@dasa118 - tak ty co stresujes ked ides na krv az na buduci tyzden. ajaaaj. to maju drobci casuuuu na to aby sa prejavili. to je este prilis skoro. a co ti vkladali? mala si aj PK?

dasa118
8. apr 2014

@domeska no vkladali mi po PK v piatok jednu 100bunkovu ( moc sa v tom nevyznam, ale tak tusim povedali) a este dve take iste mame zmrazene ( to mi vcera povedali, ze ich zmrazili) a 10 jednobunkacov este je v mrazaku. Ja som bola 1x na umelom, tak som z toho tak puk.. sama neviem co ma ako byt...jedine, ze mam vela pit tak to pijem sa snazim 4l denne dat.

mirka135
8. apr 2014

Divcence a ja nic. Ziadne pocity sem tam zabolia krize sem tam brucho..inak nic ...
@dasa118 tiez mam pocit ze je to v haji...ale nesmies. Sa az tak pozorovat bo ti s toho fakt prepne

adkamas
8. apr 2014

@mirka135 v den vkladu a den po som mala strasne krce,tak som veeela pila vodu a caj.v stredu to uz preslo a od vtedy s vacsimi mensimi prestavkami ma pobolieva brucho ako pred MS.prsia som mala citlive asi 3 dni pred vkladom a tie prve dni po,resp.strasne ma boleli bradavky,este aj podprsenka mi vadila.teraz ma uz len trochu pobolievaju,ale nie velmi.zlenivela som,len polihovala,ale dnes som to uz zase ja v plnej sile. 🙂

mirka135
8. apr 2014

@adkamas super ale dolezity je ten duch na teste 🙂 to je tvoj 1pokus??

domeska
8. apr 2014

@dasa118 - no ved to vkladali krasne embryjko 🙂 pozri sa, toto nie je prirodzene tehotenstvo preto aj pocity su ine. ak si doma tak oddychuj, nieco si doma porob, precitaj vsetky mozne knihy, pospi si. nic nie je pre babatka lepsie ako oddychnuta mamina 😉 jedine co musis teraz robit je cakat a mysliet pozitivne 😉 je to tazke ale musis... 😀

waitiekatie
8. apr 2014

@domeska no prosim, povedz svokre, ze uz mas priznaky ake si priala.. ranne nevolnosti a unavu... a opytaj sa, ci si prosi nieco dalsie 😀 ja mam chvilami zo seba zmiesane pocity, ale uz teraz si vtlkam do hlavy, ako sa tesim na telefonat v style "gratulujem"... aj ked to "co ked" tam stale je... a predstav si, ze vcera som poctivo lustila krizovku a sedela na gauci s vylozenymi nohami skoro 3/4 dna... a vecer ma milacik potesil, konecne si spomenul, ze mam v bruchu skreckov... ze ako Smoulinka??? kukam na neho jak puk, ze co mysli... a on ze vsak sama deva medzi chlapmi 😀 😀 lubim ho 😵 😵

dasa118
8. apr 2014

@mirka135 vsak to je dobre sem tam brucho - sem tam krce- sa tam pekne rozklada 😉

domeska
8. apr 2014

@waitiekatie - tak toto si napisem do dennicka, ze katustek 3/4 dna oddychovala. si musela vylustit aj krizovky na tri zimy. neboj sa, bude to dobre a budu aj dobre spravy. ja sa tesim ako to tu oznamis. ani mi nespominaj svokru, strasne ma vytocila a to nebolo vsetko. este sa jej podaril jeden husarsky kusok, vikend mala hviezdny ale poriadne 😠 ja verim,ze to tak nemyslela, co povedala ale sak trocha taktu a vychovy v jej veku 🙂 co ju to mam ucit? 😀

dasa118
8. apr 2014

@domeska vsak to, idem nieco porobit,... a budem oddychovat, nech sa tam pekne pelesi 😀 , bo potom moc uz toho oddychovania nebude 🙂 🙂 🙂
A vam drzim prsteky 😉 , budete mat krasny darcek pod stromcek.

waitiekatie
8. apr 2014

@domeska veeeru som chytila miernu paniku, ked som zistila ze nemam co lustit... 😀 potom som nasla zastrcene este jedny MK... 😀 a dokonca som aj spala poobede zo dve hodky.. nech sa deti ucia rezimu... aj ja sa tesim, ako to tu pisem... a ako ma nikto nebude sibat, bo vydam zakaz 😀 a svokry vedia obcas obstastnit slovom.. teraz nech si da rok pokoj laskavo 😀

dasa118
8. apr 2014

baby este mam jednu otazocku. Uzivate niektore utrogestan? Ani neviem ako to napisat, ale ja ho stale spinim - sa ho snazim dat co najviac dozadu...aj vzdy lezim potom aj zadrziavam aby som hned na WC nesla a aj tak...

waitiekatie
8. apr 2014

@dasa118 no ved aj musi z neho vyjst nieco, to sa v ziadnom pripade nevstrebe cele.. ucinna latka je zachvilu vstrebana a zbytok vytecie von... ja si mozem rpesne odstopovat 1,5 hodiny podla toho 🙂 mna najviac stve, ze ten obal tej kapsule je jak lepidlo....waaa 😀

dasa118
8. apr 2014

@waitiekatie no tak to som rada, ze nie som sama... aj mne to tak cca 1,5 -2 hodky a potom to ide... ale kym to tam vzdy dam 😀 sa mi to tam niekedy same akoby strati, ked to posuvam a potom hladam ci to nevypadlo alebo hlboko spadlo... no hotova sodoma gomora 😀 😀 😀

waitiekatie
8. apr 2014

@dasa118 no velmi to nema kam ujst 😀 😀 dlhe prsty su ale vyhodou 😀

domeska
8. apr 2014

@dasa118 , @waitiekatie - ked to tak cita niekto nezaujaty musi si mysliet kde sa sparame... 😀 ako hlboko a ... 😀

waitiekatie
8. apr 2014

@domeska niekto nezaujaty, kto cita len tak tieto diskusie, musi byt bud uchyl, ktoreho prave toto zaujima, alebo admin, ktory uz cital kdeco na MK 🙂 a sparame sa presne tam, kde treba... a ked to mam presne povedat, presne tam, kam sa utros dava 😀 😀 su aj horsie temy, neboj 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre