Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tyli
23. dec 2013

@vahy1 ako? podarilo sa?

kklaudia
23. dec 2013

@donatela @sarah00 @gelinka75 @waitiekatie @vahy1 @lesik @alibaba @mauerka @blavabla MÁM to! Som tehotná! Ach, ako krásne to znie... Prajem Vám to všetkým , veľmi!

vahy1
23. dec 2013

Som rada,ze Vam to povychadzalo,prajem pekne sviatky.Ja si musim este pockat :(negativne.

zuzkagal
23. dec 2013

Dievcata som tehotna!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Zelam vam krasne Vianoce, pre nas uz su - tie najkrajsie 🙂

tyli
23. dec 2013

@vahy1 to mi je ľúto. ani ja nič. ešte máme 2 s PK a ukecali ma nech to skúsime ešte v januári. ale myslím, že nemáme veľkú šancu. otvorila som si Havana rum a zapíjam smútok 😖
vy máte nejaké embryjká ešte?

tyli
23. dec 2013

@kklaudia
@zuzkagal gratulujem vám. toľko tehotných v tento mesiac v GF, to je super. viem si predstaviť ako sa tešíte 🙂

tyli
23. dec 2013

@zuzkagal
@kklaudia šup s dobrými správami do tabuľky 😵
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

gelinka75
23. dec 2013

vsetkym tehulkam moc gratulujem, a my ostatne, raz sa urcite dockame!! len vydrzat 🙂

sarah00
23. dec 2013

@kklaudia @zuzkagal baby, to je supeeeer, veľmi gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je to nádherná správa. kedy idete na ďalší odber? mne dnes dali kontrolu UTZ na 14.1.

@tyli @vahy1 dievčatá, veľmi ma to mrzí ☹ nenechajte zmrzlinky tak, ešte to skúste, keď máte mrazáčikov. budem moc držať palce 🙂

kklaudia
23. dec 2013

@tyli keď budem u sestry na compe. Mne sa pokakal PC a cez ten telefón nič moc 🙂

kklaudia
23. dec 2013

@sarah00 aj ja idem 14.teho!

tyli
23. dec 2013

@sarah00 nenechám ich tam. ja mám síce už iba 2 s PK a tie sa zle rozmrazujú, ale skúsime to. ak by sa to nepodarilo, tak mením kliniku. nie preto, že by som nebola spokojná, ale vyskúšam niečo iné (asi Brno).

zuzkagal
23. dec 2013

Dakujem krasne 🙂
@sarah00 mne druhu odber nepovedali, zrejme mam vysoke hodnoty, nic som sa nepytala, na nic som sa nezmohla, lebo som revala jak male decko 🙂 ale na utz idem 14.1.
@kklaudia gratulujem 🙂
@tyli
@vahy1 dievcata, prajem vam, aby ste aj vy mali coskoro taketo skvele spravy

sarah00
23. dec 2013

@zuzkagal ma teraz napadlo, že po KET sa ide tuším na odber len raz, na 14. deň. mám to pomýlené, tým, že ja som bola už v piatok a dnes opakovane 🙂
@tyli my máme v GF 4 zmrzlinky a všetky mrazené až po PK, nám ani neponúkli možnosť pred PK mraziť, asi preto, že ich zasa tak veľa nebolo.

kklaudia
23. dec 2013

@zuzkagal dakujem. Ani ja nejdem na další odber. Len na ultrazvuk toho 14.teho.

donatela
23. dec 2013

@tyli
@kklaudia
@vahy1
@zuzkagal
@gelinka75
@sarah00
Dievcence, dakujem za drzanie palcekov!!! Sme tehotni! Hcg 700, utz o 3 tyzdne a mam sa vyzdraviet🙂🙂
Gratulujem vsetkym cerstvym tehulkam! V septembri rodime🙂
Tyli, vahy- je mi luto, ze to nevyslo, budem drzat palceky na dalsi pokus!!!🙂🙂
Gelinka- aj tebe,nech sa to uz podari!🙂

donatela
23. dec 2013

@kklaudia mne nepovedali datum utz... Len, ze o 3 tyzdne. To sa treba objednat, ci staci prist? Teba povedali datum?

gelinka75
23. dec 2013

@donatela dakujem 🙂

kklaudia
23. dec 2013

@donatela mne zase nepovedali HCG, len to, že mam prísť 14.teho. Gratulujem aj ja tebe, strašne sa teším!!!

tyli
23. dec 2013

@donatela super, podľa testu som tomu pevne verila 😎 kiež by sa to už konečne aj nám podarilo. ja teraz budem mať 24 - hodín takých pochmúrnych a potom bude lepšie.
dopíš sa do tabuľky prosím, vyššie je link na tabuľku. nech nám, čo nám to nevyšlo dá nádej, že sa to môže podariť 😵

Prajem krásne Vienoce s najkrajším darčekom pod stromčekom.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

donatela
23. dec 2013

@kklaudia ja som sa na hcg pytala sama, lebo ja uz som hodnoty do 10 mala 2x pri iui a to som chcela vediet , ci to nie je len take nizke... Ale to oni hovoria automaticky, ak je to nizke a pozvu na dalsiu krv. Takze som sa aj pytala zbytocne...🙂 Ale som kludnejsia. Snad sa dam coskoro dokopy a bude vsetko ok🙂
Aj ja sa tesim a hlavne po utz sa budem tesit, ked uvidim srdiecko🙂🙂

adulka1979
23. dec 2013

@kklaudia
@zuzkagal Gratulujem vám dievčatá !!! 🙂

kklaudia
23. dec 2013

@donatela tak to sa teším aj ja. Som zvedavá či to budú dvojičky 🙂

donatela
23. dec 2013

@tyli dakujem🙂🙂 ja viem, ze teraz ti je najhorsie. Som to zazila 4x - negativne... Alebo hodnota nizka znovu na krv a potom uz len oznam klesa to, je nam to luto...:( ale my sme bojovnicky a nakoniec sa to musi podarit!!! Velmi budem drzt palceky, nech uz nemusite ist do ineho car, nech sa to podariz tych, co mate este zmrazene! A do tabulky sa dopisem az vecer, ked budem na compe, lebo teraz pisem z mobilu...🙂

adulka1979
23. dec 2013

Do tabuľky som dopísala údaje. 😉

donatela
23. dec 2013

@kklaudia no uprimne, ja dufam, ze tam bude len jedno srdiecko🙂 to ma ukecali v gf, ze je mala pravdepodobnost, ze sa chytia dve. My sme chceli len jedno, aj pri et sme davali len jedno...

waitiekatie
23. dec 2013

kocky strasne moc vam gratulujem 🙂 paradne vylepsujete GF statistiky.. dufam,ze je to nakazlivee 🙂

donatela
23. dec 2013

@waitiekatie posielam veeeeela tehu virusikov,nech 27.12. mas pozitivnu spravicku🙂🙂

tyli
23. dec 2013

@waitiekatie ak by si si chcela, šup šup , zapíš sa do tabuľky a prajem nech ťa čakajú len pozitívne správy 😵
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

sarah00
23. dec 2013

@donatela gratulujeeeeeem 🙂, ani mne nepovedali teraz výšku HCG a v piatok som sa sama pýtala 😀
@waitiekatie v piatok držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre