Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
30. dec 2013

@sarah00 mam sa fajn. Choroba je na ustupe. Priznaky: prsia a vcera mi boli nevolno temer cely den. Dnes som v poho zatial🙂 Snad je vsetko v poriadku. Len to bude dlhe cakanie do toho 14.1. Ja myslim pozitivne a dufam, ze srdiecko o tie 2 tyzdne uvidime🙂 opatruj sa...

waitiekatie
30. dec 2013

tak ja uz som to trocha rozdychala... ine nam ani neostava, vsak? navarila som kotol kapustnice a hura pokracovat v nicnerobeni... dievcata, poviem vam, som radsej, ze mi vysiel hned prvy test negativny.. radsej ak sa vytesovat a o tu radost prist.. je to hrozne ze sa vobec musime tymto trapit... tolka nespravoslivost vo svete...zelam nam vsetkym, aby sme do noveho roka vstupili s hlavou hore a pozitivnym myslenim... raz pride aj na naaaas 😎 😀 raz sa to stasttie unaviiiiiiiiiiiiiiiiii..

stanka810
30. dec 2013

@sarah00
@donatela babulky ako to tu citam narychlo tak ste tehulky??? 🙂

tyli
30. dec 2013

@zuzkagal to ma veľmi mrzí 😢 myslela som na teba. je to asi horšie ako keď hneď oznámia, že sa to nepodarilo. najprv radosť a potom sklamanie. ☹ dajte si oddych, niekedy to treba. ale nevzdávajte to. veľmi vám držím palce. ja už som v januári nechcela ísť, tiež som si chcela dať pauzu, ale manžel ma nahovoril, že nech to ešte s poslednými dvomi skúsime.

sarah00
30. dec 2013

@stanka810 ahoj. vyzerá to tak, že áno, ale presne ako @donatela píše, tak je to strašne dlho do toho 14.1. vydržať, ja tiež dúfam, že všetko bude v pohode a uvidíme srdiečko. ty už máš o chvíľu bábätko pri sebe, držím palce, aby bol pôrod v pohode 🙂

stanka810
30. dec 2013

@sarah00 jeeeeej tak drzim palceky 🙂 vyslo prve IVF? a toho 14.1. ides do GF na utz? hej nam sa to blizi veru...strasne to ubehlo 🙂

sarah00
30. dec 2013

@stanka810 áno, 1. IVF a bude to prvý ultrazvuk. len pred vianocami som bola na krvi, ktorá bola pozitívna a teraz čakať ešte dva týždne a v GF nám urobia prvý ultrazvuk. ani neviem, či už vtedy ma pošlú k môjmu lekárovi, alebo sa tam ide ešte na jeden. nepamätáš si ako ste to mali vy?

adulka1979
30. dec 2013

@sarah00 Ahoj, ak môžem, odpoviem ti aj za seba.... ja som bola 2x na krv a potom na utz len raz, vypísali mi záverečnú správu pre môjho gynekológa a išla som ešte pred sviatkami k nemu. Teraz pôjdem na druhý utz 7.1. 🙂

adulka1979
30. dec 2013

@zuzkagal ahoj, veľmi mi je ľúto, ako to dopadlo.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

stanka810
30. dec 2013

@sarah00 aha...no ja som mala v GF len jeden utz a tam uz bilo srdiecko 🙂 bolo to v 7.tt a potom uz ma poslali k mojmu gynekologovi....tomu som len zavolala, ze som tehotna po IUI a objednal ma hned v 8.tt na prehliadku a potom az o mesiac v 12.tt som bola na prvej poradni a tam mi zalozil aj tehotensku knizku....a som zabudla ze v GF som potom bola na extra malom a velkom 3D v 17tt a v 24tt, ale to uz je jedno kam a ci sa objednas na 3D

sarah00
30. dec 2013

@adulka1979
@stanka810 tak nejak to aj mne vychádza, 7. týždeň, to dávajú asi všetkým tak. ďakujem a držte sa 🙂

stanka810
30. dec 2013

@sarah00 mne robil ten utz drabek a vypisal spravu pre gynekologa a viem, ze vtedy mi uz kazal vysadit utorgestan...ja som ho brala tak do 8tt

zuzkagal
30. dec 2013

@adulka1979
@tyli
@donatela
@sarah00 dakujem dievcata. este ze je ten silvester zajtra, strasne sa opijem, aby som sa zresetovala a do noveho roka pojdeme na novo... este do toho chceme supnut nejaku dovolenku, aby sme si oddychli a snad to na druhykrat vyjde 🙂

waitiekatie
30. dec 2013

@zuzkagal to je dobry napad s tou dovolenkou... ja zvazujem este saunu a brusne tance.. vraj to prekrvuje panvu 🙂 len keby sa dal mozog resetovat a myslel zasa len pozitivne 😝

donatela
30. dec 2013

@stanka810 ahoooj! áno, je to tak. vyzerá, že sa to podarilo🙂 bolo to 1. IVF, ale ET nám bohužiaľ nevyšlo, potom sme mali mesiac pauzu a 1. KET (vklad zmrazeného E) sa podaril. vkladali nám 2E. teraz už len dúfať, že bábätko bude tam, kde má byť a že uvidíme o 2 týždne srdiečko. to už bude 8tt, takže by ho už malo byť pekne vidieť...
tebe sa to ale kráti a to sme pri IUI bojovali spolu! ešte 2tt a môžeš rodiť🙂 ktorú nemocnicu si si vybrala? budeš mať epidurál? ako sa cítiš? na koncert DM teraz v januári už asi nejdeš, však?🙂🙂🙂

donatela
30. dec 2013

@sarah00 mne ten deň vychádza podľa PM 7+2 a to už je 8tt...

sarah00
30. dec 2013

@donatela ja si to akosi neviem vyrátať. kedy si mala poslednú ms? ja 17.11. ale veď v podstate mi to je jedno, len nech to je v poriadku 🙂

donatela
30. dec 2013

@sarah00 tak to si podľa PM týždeň predo mnou. ja som ju mala 24.11. ale ty si bola na ET a predpokladám, že si mala PK... myslím, že vtedy to počítajú trochu inak... neviem? opýtaj sa v gf, určite ti to vysvetlia...
pri KET, aj pri riadenom cykle, ako som mala ja, sa snažia kopírovať normálny cyklus a vklad robia v čase ovulácie a vkladali mi iba 2 dňové E, takže ja si myslím, že to môžem počítať ako keby som prirodzene otehotnela🙂🙂 ale možno sa mýlim...?
ale ako píšeš, je to momentálne úplne fuk, hlavne aby drobátka boli v poriadku a my tiež🙂

waitiekatie
30. dec 2013

@sarah00 to sa uz asi ani nerata od poslednej ms ale odo dna opu, co je teda den oplodnenia, ci nie? veru, vam to moze byt jedno... hlavne nech tlcie ako malickyyy zvoncek 🙂 🙂 drziim palciaky 🙂

dadenka111
30. dec 2013

@donatela jeej ahoj. dlho som tu nebola a co to citam 😵 vyslo vam to. gratulujeeeeeem

sarah00
30. dec 2013

@donatela
@waitiekatie aj nad tým som rozmýšľala, že 5 dní bola PK, ale zasa na krv som išla už na 10. deň po vklade, čiže +5dní, to je akoby 15. deň a vy ste boli po KET na 14. deň, ale mne sa aj celý cyklus nejak posunul, mne robili odber až na 19. DC. ja som dnes 20. deň po vklade

zuzkagal
31. dec 2013

@waitiekatie my sme sa s muzom vcera rozhodli ze davame pauzu od GF, mam v sebe prilis moc chemie, vsak uz od zaciatku novembra beriem nonstop nejake hormony... ideme to skusit nejakou alternativnou liecbou, mozno nejake bylinky a tak....

waitiekatie
31. dec 2013

@zuzkagal aj to je cesta..pouvazuj aj nad tou saunou..ako detox a prekrvenie panvy..ja si poziciam aj satku od kamosky a budem vrtiet zadkom 🙂 ale na ket pojdem..mozno dam este detox tbl..mam nejake vitazky,aspon to dominam 🙂

vahy1
31. dec 2013

@tyli ahoj kedy ides na utz?pocitala si si dni.

tyli
31. dec 2013

@vahy1 ja mám kontrolu 5-9.1. a ty?

zuzkagal
31. dec 2013

@waitiekatie skusim saunu, ved chceme tu dofcu nejaku relaxacnu, sauny, masaze, virivky a tak 🙂

depa
31. dec 2013

@stanka810 ahoj moja chcem sa opytat som v21t a zvyknem mat žltobiely vytok ci je to noralne alebo niečo vazne vies mi poradit.

vahy1
1. jan 2014

@tyli ja idem na kontrolu bud 8.1 alebo 9.1,uvidim ako ma uvolnia v robote. Dufam,ze vsetko dopadne OK.

adulka1979
1. jan 2014

@sarah00 Ahoj, čítam tu diskusie, že neviete, ako sa ráta, ktorý je to týždeň tehu? 🙂 Tak Dr. mi povedal, že normálne. Teda od prvého dňa poslednej MS. 🙂

zuzi20
1. jan 2014

@vahy1
@tyli
baby aj ja sa chystám na kontrolu, myslíte že je úplne jedno ktorý z dní od 10-14 dňa tam ísť? Lebo mne to vychádza od 9 - 13.1. a ja myslím, že najlepší je ísť tak 13 deň, a to tam mám nedeľu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre