Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
14. jan 2014

@majkulik ďakujem, no som 7+4 tt tak to mám napísané a ak tomu správne chápem chápem tak sa tomu hovorí ôsmy týždeň. inak upozorňoval ma harb., že ak by mi niekto tvrdil, že bábo je menšie o týždeň, že ich mám upozorniť, že išlo o ET a že OPU bolo posunuté o 5 dní. no mi tam také výpočty hádzal, som na neho len kukala 😀 , ale potom som prečítala v správe a pochopila 🙂

@elabka áno, my sme mali totiž žiadosť schválenú ešte počas 3. IUI a ja som sa nechcela objednávať na konzultáciu k IVF keď som ešte nevedela výsledok IUI, tak som pani povedala (ktorá mi volaal, že to je schválené), že žiadny termín ešte nechcem a keď sme sa rozhodli, tak som nás len objednala na konzultáciu a tam už mal dr. všetko pripravené, len ma oboznámil čo s tým mám robiť 😀

sarah00
14. jan 2014

@waitiekatie ďakujem 🙂 naozaj sa dočkáš 🙂 je pred nami ešte dlhá cesta, ale verím, že všetko je OK 🙂 ty kedy začínaš? nejak som stratila prehľad

stanka810
14. jan 2014

@sarah00 jejoooo co to tu citam...srdiecko potvrdene...moc gratulujeeeem a nech vam to takto pekne vydrzi az do konca 🙂

waitiekatie
14. jan 2014

@sarah00 buduci pondelok si idem pre lieky pred KET, tak dufam, ze mi supnu aj agolutin hned, nech necakam jak kura na sopel (ako sa hovori u nas) 😀

leonie777
14. jan 2014

@sarah00 to su uzasne spravy, tesim sa s tebou a pekne nas popluj, nech ta coskoro nasledujeme, dnes som bola pre papiere na KET a ideme nato hned ako dorazi ms, mame 6 mrazenych, tak uvidime ako sa zadari 🙂

leonie777
14. jan 2014

@majkulik @waitiekatie @guginenka @lesik @zuzkagal, takze KET v GF slo hore bude to stat 150

leonie777
14. jan 2014

@waitiekatie ja som bola po lieky na KET dnes a cakam na ms, a dorazit do nedele, takze dufam, ze nejako s tebou a @majkulik budeme v tom spolu 🙂 este keby sa @zuzkagal rozhodla pridat, tak supeeeer 🙂

waitiekatie
14. jan 2014

to by ma zaujmalo preco to zase zdrazelo... 😖 co isla elektrika hore? 😀 ale co uz.. dame im aj posledne... 🙂

waitiekatie
14. jan 2014

@leonie777 a ktory den cyklu by mal byt KET? nech pocitama tesim 😎

leonie777
14. jan 2014

@waitiekatie transfer ak bude vsetko v poriadku na kontrole na sone je 16 - 18 dc 🙂

@majkulik, teraz citam protokol na KET a mam tam 3x2 tablety denne a uvazujem, ze ked mne chodi ms az niekedy vecer, tak kedy uzijem prve 2 tablety?

mirka135
14. jan 2014

@leonie777 ano dlhy a prave som dostala menzes 🙂

mirka135
14. jan 2014

@majkulik dakujem.

waitiekatie
14. jan 2014

@leonie777 oo a kontrola je tusim len jedna, ze? podla mna ak dostanes vecer hned silne, tak vecer... ale inac by som si dala az rano...

donatela
14. jan 2014

@leonie777 ja som zacala krvacat v sobotu popoludni (cca 15h) a riadne a 1.den ms som ratala az od nedele a teda aj v nedelu som zacala uzivat estrofem.
a ano, pri ket je len jedna kontrola sliznice (len utz). tam povedali, ze je vsetko ok a poobede volali, ze ktory den a hodinu bude vklad.
@waitiekatie

chaarliizee
14. jan 2014

Ahojte žienky. Pomalinky to tu obkukávam a čítam. Minulý týždeň nám Dr. vypísal papiere do GYN-FIV, ale ešte som sa nejako neodhodlala tam zavolať a objednať sa. Môžte ma troška oboznámiť ako to tam chodí, alebo nejaké dôležité veci, ktoré by som mala vedieť? ďakujem Vám 🙂

leonie777
14. jan 2014

@mirka135 no vidis, to je super, zasa sa ti to posunie dopredu, drzim palce na hladky priebeh 🙂 mozno v tom budeme narovnako, ty IVF ja KET 🙂

leonie777
14. jan 2014

@waitiekatie budem brat len estrofem od 1 dna ms a potom len jedna kontrola medzi 10 -14 dc kvoli sliznici a podla toho bude ket 🙂 to zvladneme oproti ivf malina 🙂 ale zvladneme vsetko, sme bojovnicky ... kolko mas mrazacikov?

leonie777
14. jan 2014

@donatela dakujem za infosky, uvidime ked dorazi ms a skonzultujem to v pripade nejasnosti s vami 🙂

waitiekatie
14. jan 2014

@leonie777 6, dvojdnovych...dufam, ze tie su najlepsie 😀

leonie777
14. jan 2014

@waitiekatie WAW, tak to sme na tom uplne rovnako 🙂 tiez mam 6 kusov hned po opu mrazenych 🙂 uz si rozmyslala o tom, ze ak sa ti rozmrazia hned prve dve, ci si das vlozit obe?

waitiekatie
14. jan 2014

@leonie777 jasne, dam si obe... len sa modlim, aby prezili globalne oteplenia 😕

zuzkagal
14. jan 2014

@leonie777 normalne mam chut do toho ist s vami 🙂 ale bojim sa, velmi sa bojim.. ja este pockam. Vy mi pripravte podu vo forme pozitivnych sprav a ja potom do toho supnem rovnymi nohami 🙂

leonie777
14. jan 2014

@waitiekatie ano, to sa bojime vsetky, ja rozmyslam, ze to necham na osud, a ked sa hned prve dve rozmrazia dobre, dame vlozit obe, ak sa rozmrazi len jedno tak jedno ... aspon nam este zostane na dalsi pokus ket nieco dufam 🙂

@zuzkagal, to si viem predstavit, ze sa bojis, lebo aj my sa bojime ... oddychni si a zrelaxuj po takej skusenosti a musis verit, ze to vyjde ... ket nie je uz taka katastrofa ako ked sme pichali injekcie a mali sme rozhodene stavy ... a potom v tom strese akoze obdivujem, ked to niektorej vyslo

adulka1979
14. jan 2014

@sarah00 ahoj, gratulujem ti......... 😀 😀 😀

guginenka
14. jan 2014

@sarah00 - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. GRATULUJEM. Nech pekne rastietete do krasy a do zdravia. 🙂

lesik
14. jan 2014

@leonie777 A nestalo 150 eur?Ja som myslela,ze tak priblizne stoji.
@waitiekatie draha 🙂 ,ty chces KET absolvovat kedy?teraz v januari ci vo februari?

guginenka
14. jan 2014

@zuzkagal - my sme si takymto stavom presli pred styrmi rokmi. osobne som sa z toho dostala az po roku ale ja nie som moc silna osoba. a popri tom sa stalo aj ine veci v osobnom zivote. ale naucila som sa pozitivne mysliet a nezozierat sa negativnymi zazitkami. ako povedala moja obvodacka, toto umele oplodnenie musime brat sedliackym rozumom. a tak to aj beriem. niekedy ma chyti panika, ci som urobila vsetko pre to aby to dobre dopadlo, co som urobila zle minule? bolo to kvoly mne alebo to tak malo byt? tak ci tak, na tieto otazky neviem odpoved a uz ich ani nechcem vediet. teraz je tu novy zaciatok a treba sa toho chytii pevnymi rukami. a viem,ze teraz ma aj pripadny neuspech nezlozi,bude ma boliet a trapit, a kusok mojej duse sa zacierni a hlava hore a pohlad do buducnosti, za lepsimi casmi 😀
ak sa na to necitis tak do toho nechod, ak sa ale na to citis tak to urob. my ani nevieme ako a zachvilu zacneme stimulovat. 😠 a to sme si chceli este uziiiiiiiiivat 😀 drzim ti palce aby pri akomkolvek tvojom rozhodnuti, vzdy bude spravne a posunie ta dalej 😵

guginenka
14. jan 2014

a kedy zverejnia novy cennik. rada by som si ho iba tak precitala 😵

waitiekatie
14. jan 2014

@lesik no januar uz asi nestiham,zalezi od ms..k transferu dojde podla mna tak v polke februara..

zuzkagal
14. jan 2014

@guginenka
@waitiekatie
@leonie777 dakujem baby som rada, ze som sa rozhodla zdoverit sa tu na mk, pomahate mi, resp.pomahame si navzajom, podporujeme sa a to pre mna vela znamena, asi pre kazdu z nas. Raz musime dat hromadne brusiskove stretko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre