Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
22. nov 2009

no vsak ja aj tak myslim, ze je to v p-cku s oboma vajcovodmi
ale, kedze teraz na dalsi zakrok nemame peniazky, tak sa trochu necham liecit mediom 😵
dara - je to chlapik, ktory ma 8 nadani - liecitelstvo, jasnovidectvo, vyhanac zlych duchov.....neviem vsetky zdatnosti.Kamos tam k nemu chodil - mal uplne zdeformovane spermie, lekari mu napisali, ze je sterilny, a teraz po jeho lieceni je v poriadku- toto je taka mne najblizsia skusenost s nim, ale viem o viacerich no len z rozpravania....A teraz uz uvidim co bude so mnou.

matiasko
22. nov 2009

tak drzime palceky aby to vyslo prirodzene a ak nie nech ti to aspon doda dalsie sily do ivf 😵
no tie peniazky ach jaj 😒
ale ja som sa rozhodla ,ze teraz nedam asi ani PK,a ani hatching mala som 1.IVF a prd z toho urobila som vsetko a nic.
tak teraz vyskusam bez toho vsak mja dr. hovorila najlepsi inkubator pre embryka je maternia tak uvidime 😉
a ani koruniek to nebude tolko 😕

moniq
22. nov 2009

no, niekedy mam take nervicky, ze nemame peniazky na babo 😠 😒 ☹
ale ako som pisala - po zlej dobe bude ta super - tak sa na nu uz teraz tesme 😎

matiasko
22. nov 2009

presne tak 🙂
aj my sme si davali preto pavzu az doterz lebo sme sa aj stahovali v aprili a usetene korunky boli zrazu fuc 😒
neboj niekedy som aj ja mala take nervy . ono by sa tie peniazky uzcite vzdy nasli ale my sme s mm
taky ,ze sa nechceme vyhadzat uplne z koruny,lebo nikdy nemozes vediet ale to sme tu asi vsetky 😀
ja tiez veri ,ze rok 2010 bude velmi stastny rok 😵

dara112
22. nov 2009

treba verit ze vsetko zle sa na dobre obrati 🙂 uz aby to bolo, moniq a vedela by si napisat aj kontakt na neho a odkial je, teraz som citala o p. kopacovej z vrbovom

moniq
22. nov 2009

dara mas ip 🙂

dara112
22. nov 2009

dakujem 🙂 prislo mi to

matiasko
22. nov 2009

babule idem od vas tak pekny vecer vam prajem 😵

moniq
22. nov 2009

krasne snicky 😵

ivalak
23. nov 2009

Ahojte pipiny ale ste tu rozprudili debatku hm ja už sem nepatrím ale pridam svoju skusenost z GF prístup sestričiek je otras mala som pocit že ich otravujem a ked mi išla jedna ukazať prvu injekciu do brucha skoro som odpadla aka bola surova no neva mna to neodradilo lebo každa z nas tam je len pre to jedno a sme ochotny vydržať všetko že 😉 chodila som dr.Drabekovi nemožem povedať že bol zhovorčivy ale čo som potrebovala vedieť potrebne mi vždy vysvetlil a inym sa nezaoberal že na buduce ..rychlo to ubehlo a poslednu kontrolu mi robil dr.Harbulak je velmi mily to ano 🙂 s Drabekom som sa stretla až pri vkladaní a bol velmi jemny a ani som to necítila kedy a zrazu že hotovo a drží palce hm vyšlo to na prvy krat som sťastna nemali sme ani mrazačikov všetko sme mali v tych dvoch vloženych ale verila som a podarilo sa napriek tomu že som na začiatku špinila a pod..Aj napriek tomu prístupu ktory mal dr.Drabek som si ho nakoniec zazmluvnila na porod ktory sme naplanovali na piatok 13.3. lebo potom mal dovolenku a kedže som ho tam chcela a otvarala som sa o tyžden skor ako bol termín tak sme išli rodiť nikdy toto rozhodnutie neolutujem lebo tam som ho videla a zažila z inej stranky rodila som desať hodín a on cely čas bol pri mne podržal ma po každej stranke cely den sa mi venoval neboli komplikacie žiadne naštastie ale bol tam a ja som sa nanho plne spolahla vysvetlil my čo bude nasledovať no proste bol super aj ked ma zašíval tak sme srandovali prišiel ma pozrieť na izbu a ešte raz sa mi ON podakoval takže ja mam s ním takuto skusenosť pokial by som išla znova na IVF tak do GF k Drabekovi a rodiť s ním ....Už len posledna vec myslím že každy ma občas dobry a zly den možno sa treba pozrieť aj na tych lekarov že kolko pacientiek im prejde denne pod rukami kolko je to otazok a daj me si ruku na srdce niekedy prehnane a zbytočne skusme sa na nich spolahnuť a veriť im aj ked maju niektore z vas negatívne skusenosti ale nikto to nerobí určite naschval oni si tym kazia meno a stracaju ludí no chyby sa robili robia a budu robiť....

moncika15
23. nov 2009

ahojte, nemate osobny kontakt na Dr. Misanka (urolog z GYNFIVu). prosim IP
dakujem

slniecko01
23. nov 2009

Ahojte PIPINKY, no čo nemáte nič nové ?

Ivalak ako sa darí. Saška už musí byť hotová slečinka 🙂

Mayka, Chrumi aj Zukrik už babatka majú a nás ostatné to eštelen čaká 🙂

matiasko
23. nov 2009

ahoj slniecko 🙂
ja to vsetko viem citam aj vasu temicku 😉
a moc moc im gratulujeme a nech su babatka aj maminky zdravucky 😵
vsak aj ty to uz mas za par 😉

dudinka80
23. nov 2009

ahojte 🙂 ......
chcem sa opytat,dnes som mala test ale bol negat./11-dden/v GF,je mozne ,ze sa to moze zmenit do 14 dna???,alebo uz sa mam uplne rozlucit s tehotenstvom????dakujem

matiasko
23. nov 2009

je mi to moc moc luto 😖
dobre viem ake to je
😒
myslim ze tu uz boli take pripady kedy sa to stalo
ale nechcela by som ti davat planu nadej

slniecko01
23. nov 2009

Dudinka80, prajem ti aby ti to vyšlo, veď uvidíš ešte nevešaj hlavu 😉

PIPINKY berte vírusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matiasko
23. nov 2009

slniecko dakujeme za virusiky
udeme ich moc moc potrebovat 😵

dudinka80
23. nov 2009

slniecko-dakujem pekne. 😉

moniq
23. nov 2009

cauky krasky
jaj dudinka, to mi je luto. A aka bola hodnota hcg?

slniecko si zlata , ze na nas myslis 😵

matiasko
23. nov 2009

kuk tak tu nik 😨

claide
24. nov 2009

Ahojte môžem sa opýtať či už niekto vie čo sa stalo tej kočke čo zomrela?Nemôžem prestať na to myslieť!!Dúfam, že jej muž to udá.

moniq
24. nov 2009

no krasky, boli sme na tretej strane 😝

claide
24. nov 2009

monig prosím pozri si IP dakujem

henika30
25. nov 2009

Ahojte baby!Ja si vás zviknem čítat,a aaj písala som ale to bolo ešte dávnejšie.
Aj ja už mám za sebou 2.IVF,ale neúspešné.Raz som v 5 týždni potratila a druhý krát sa nám to nepodarilo.
Čítala som tu,že niektorá z vás má tu problém s tou tekutinou.
Aj mne dr.Stenová odporúčala vybrat celý lavý vaječník aj s vajcovodom.Podla vás to pomóže?Poradte my prosím vás.Má niktorá s tým skúsenosti?

matiasko
25. nov 2009

ahoj Henika 🙂
ja mam akurat po laparke koli tej tekutine 😉
vajicovod mi nemuseli uplne pdstranit iba mi h zasvorkovali. a preco by ti mali odstranit vajecnik
to je podla mna blbost 😨
a dobre si jej rozumela lebo ta tekutina sa tvori vo vajcovode a nie vo vajecniku

callex
25. nov 2009

Ahojte babulky,
no akaza ohniva debata bola dve strany dozadu.ale som rada ze ste sa ukludnili. 🙂 ja na margo toho napisem len tolko ze nie je to tak ze by niekto chcel odradzat nove pipiny, ci ohovarat.skor naopak...chceme ich varovat,upozornit co sa moze stat a dat im moznost rozhodnut sa prehodnotit svoj nazor.
ano pipiny ktore odisli a zalozili si novu temu boli uspesne a maju alebo cakaju babetka a uz maju ine temy na rozhovory.a my sme tu ostali nadalej bojovat.a vdaka nim mame stale svetielko nadeje ze raz sa to podari.

matiasko
25. nov 2009

ahoj Callex 🙂
a ty teraz ako bojujes?
citala som ze si presla do noveho centra do Piestan

dudinka80
25. nov 2009

ahojte babulky 🙂 😉 .....
zajtra ma caka druhy test,velmi tomu neverim ze sa nieco zmeni ☹ nic s tym nespravim.
no sak uvidim ,drzte sa ahojte 😉

matiasko
25. nov 2009

dudinka 🙂
drzim palceky na zajtra 🙂
mozno ze to bola naozaj este skoro.
vsak asi pretosa chodi na krvicku 2x 😉

henika30
25. nov 2009

dakujem ti matiasko za radu!ja som o tom zasvorkovaní ešte nepočula.
A to že my majú odstránit jeden vaječník s vajíčkovodom my odporúčala dr.Stenová,že kvóli tomu som potratila to prvé bábetko.
A Matiasko bolelo to potom?

Callex prečo si odišla do druhého cewntra?Nebola si spokojná s GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre