Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

adulka1979
11. mar 2014

@waitiekatie Ani ja som test neocikala, povedala som si, že sa nebudem stresovať, čo ak bude chybný a ukáže to čo nechcem... 😀 Ak to malo vyjsť, počkám si na výsledky z krvi a tak aj bolo.
Ja keď som odchádzala z GF, tak sestrička že: Držím vám palce, aby ste bola tehotná. A ja na to: Ja som tehotná. 🙂 A keď som volala, že aké sú výsledky, tak ona: No ako ste povedala. Ste tehotná. 😀 Držím palce, aby to aj u teba tak bolo. 🙂

scheflera
11. mar 2014

otazka: Je tu niekto taky,komu povedali po punkcii,že nezískali ani jedno jediné vajíčko?mne sa to stalo a asi dosť dlho ešte potrvá, kým sa s tým vyrovnám.

adulka1979
11. mar 2014

@waitiekatie No tak ako? 🙂

waitiekatie
11. mar 2014

@adulka1979 takto 😢 😢 😢 😢 😢
vraj do tretice vsetko dobre povedal moj muz... ☹ ☹

adulka1979
11. mar 2014

@waitiekatie Ach jaj, tak to je mi ľúto.... ☹ ale držím palce, aby ďalší pokus vyšiel.

elabka
11. mar 2014

@waitiekatie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lesik
11. mar 2014

@waitiekatie 😒 😒 😒

elabka
11. mar 2014

@waitiekatie a manzelovi treba verit 😉 drziiiiim palce silno moc moc moc !!!

kita26
11. mar 2014

@waitiekatie to mi je veľmi ľúto ☹ , ale určite to raz dobre dopadne, držím palce!

waitiekatie
11. mar 2014

@kita26 raz ano... aleze KEDY, to by ma uz fakt zaujimalo.... 😖

leonie777
12. mar 2014

@waitiekatie co povedat? ☹ vsetky tu uz cakame na nejaku pozitivnu spravu snazilky z GF ... mate u nich este mrazacikov? neuvazujes ci nejdes inam? my uz riesime s par babami odtialto antolsku

waitiekatie
12. mar 2014

@leonie777 este mame 4 mrazacikov... o zmene zatial neuvazujem... skusim KETy tu a dla vysledku uvidime co dalej... ja naivka som si myslela, ze budem medzi tymi 25% co maju stastie pri KETe... 😎 ja neviem, kde su vsetky tehotne z GF?? potrebujene vzorovu tehulu, aby sme vedeli, ze im to ide 😀 a ako sa ti paci na antolskej?

leonie777
12. mar 2014

@waitiekatie aj ja mam v gf 4 ks 🙂 ale nech si ich nechaju ... antolska je v pohode, vela pre aj proti ako vsade, ale upokojuje ma pocit, ze robia menej ivf rocne a podla toho nie su ako na beziacom pase v GF ... ale nie som rozhodnuta pre dalsie ivf ani nic ... stacilo mi v GF ... tak sup na ket, niektory musi vyjst, mas este aspon 2 pokusy .... a naozaj by sa tu zisla nejaka nova tehula 🙂 nielen na povzbudenie ale skor ako dokaz, ze to vedia 🙂

gelinka75
12. mar 2014

@leonie777 oni si ich nechaju 1 rok od OPU a predtym ti zaslu fakturu na dalsi rok, plus tlacivo kde mozes prehlasit, ze ich maju zlikvidovat, musi byt notarom overene

leonie777
12. mar 2014

@gelinka75 dakujem za info, uz s nimi nechcem mat nic spolocne

bubbbulik
12. mar 2014

JAj ha Baby ja sa chystam do GFna druhy pokus o dva ci try mesiace ale nejak som neni presvedčena že tam chcem íst po tom čo tu čítam,,,poradte my

waitiekatie
13. mar 2014

@leonie777 no ja tam teda 4 moje embryjka nenecham vyhodit do smeti.. som rada, ze ich mame este aspon tolko, nech uz mam vztah k GF akykolvek.. nemienim do seba pchat dalsie injekcie, ked mozno medzi tymito spinka moje babatko 😉

annamary27
13. mar 2014

@bubbbulik mne vyšiel až 4.vklad/TRETIE IVF/ v GF a neľutujem,stále som verila,že raz to vyjde.

leonie777
13. mar 2014

@waitiekatie prajem ti uprimne uspech 🙂 kazdej jednej co tu ste

mirka135
13. mar 2014

Dievcence davali ste si pri ket predlzenu kultivaciu??tie co ste mali viac vajicok?

petkaa28
13. mar 2014

@leonie777 tak sa hlasim 🙂) minuly rok v aprily som sla prvykrat do gf, v auguste sme zacali dlhy protokoĺ...dnes som v 33tt... A nemozem na gf povedat jedno jedinke zle slovo... Od zaciatku sa o nas starali super, vsetko vysvetlili.. A pevne verime, ze este par tyzdnov a nas vytuzeny pokladik mame v rukach zdravucky...

sarah00
13. mar 2014

@waitiekatie je mi to moc ľúto ☹ ale ty to dáš, verím tomu. máš ešte nejaké pokusy. treba ísť do toho.
dievčatá, nevzdávajte to. treba veriť sebe aj im(nech už ste v akomkoľvek centre)
my v GF 3x neúspešné IUI, 1. IVF pozitívne.

držím všetkým palce 🙂

waitiekatie
13. mar 2014

@mirka135 a si si ista, ci pri ket vobec robia PK? ja som nad tym tiez rozmyslala, ci dat ci nedat, ale nikto sa na to ani nepytal.. podla mna sa uz asi nedava pri ket...

bubbbulik
13. mar 2014

@bubbbulik aj mne to povedal DR HARBULáK že my da dlhší protokol no uvidíme

mirka135
13. mar 2014

@waitiekatie hej dava bo mne povedali ze ak chcem mozem ze je aj taka moznost.tak neviem co spravit.prvy krat som mala PK a nic stoho tak neviem

waitiekatie
13. mar 2014

@mirka135 ja som sa rozhodla rychlo.. po OPU nam po PK ostalo z 5 len 1e.. kedze som sa bala, ci sa vobec rozmrazia, nechcela som riskovat, kolko ich ostane z 2... 🙄

mirka135
14. mar 2014

@waitiekatie mne zo 6 vkladali jedno a jedno zmrazili ostatne 4boli zle

fesanda7
14. mar 2014

Ahojte
prosím Vás vie mi niekto poradiť ohľadom odobratia vajíčok ich mrazenia a okolo toho? dali mi papier kde sú ceny a nerozumiem tomu. Koľko je dobré dať si zamraziť ?

gelinka75
14. mar 2014

@fesanda7 ahoj, nemrazia vajicka, ale embrya a zamrazia ti vsetky, ktore su vhodne na mrazenie

fesanda7
14. mar 2014

@gelinka75 jj embrya. oni sa neopýtajú kolko ich chcem zmrazit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre