Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dagmar25
5. nov 2012

@pancuska ahojky, ako sa dari? Ja uz mam protokol a zacinam pichat 21., dufam, ze pod stromcekom budeme mat ten naj naj darcek //...uz sa neviem dockat... 🙂

pancuska
5. nov 2012

@siinda akosi mi k tým embryjkam alebo čo to už potom je,veľa nehovorila,len že mi vložili 2 a že boli to tie naj naj naj...

pancuska
5. nov 2012

@azzura držím palce nech to tak aj zostane! Ja lehním,ale varila som,ale inak si čítam a pozerám tv....nemôžem sa dočkať kedy mi príde mužík z práce! A spať sa ti nechce? Aj ti niečo k tomu hovorili? 🙂

pancuska
5. nov 2012

@dagmar25 presne treba verť aby to tak bolo! Konečne sa to pohlo a ten 21dc máš kedy? A aké budeš mať lieky? Prepáč zabudla som! Ale teším sa s tebou,aj keď už aby si to mala za sebou! 🙂

pancuska
5. nov 2012

@eliska1444 ak môžem reagovať... A môžem sa opýtať či si už podstúpila stimuláciu,alebo máš deti cez IVF alebo prirodzene?? Či potrebujete peniažky?

siinda
5. nov 2012

ja nemožem chodit okolo lekární..furt by som si len testy kupovala...pomooc

siinda
5. nov 2012

@pancuska ja som si povedla že sme mali malo embrii ale o to silnejsie...tak kedy budes testovat?

pancuska
5. nov 2012

@siinda este vydrz aspon aby si mala 9den po ET ,ja viem ze sa mi to lahko povie ale mozno takto budes odhovarat aj ty mna 😉 ja uz som sa odvykla stresovat mesiac co mesiac ked mala prist mrcha lebo som vedela ze pride urcite....ja som minuly rok mala mimomaternicove tehu a odstranili mi lavy vajcovod a tento rok v auguste mi odstranili aj pravy vajcovod lebo mal chronicku chorobu sactosalpinx a vadil pri IVF tak Harbulak chcel aby som si ho dala urcite von!!! Inak mi vsetci povedali ze ak by som vajcovody mala ok tak by sme uz mali aj 10 deti......tak aspon teraz to dufam vyjde.....aj tebe,si fajn baba a zasluzis si to!!!! a ak mozem vediet kolko mas rokov? 😉

siinda
5. nov 2012

@pancuska tak ja teda vydržim do štvrtku,,no ale si si toho prežila,,je zaujimave ako sa nam zrazu zmenia hodnoty...ja mam 38 tak už je na čase,,ale sme sa dlho snažili prirodzenou cestou,,ale ja som tušila že neni nieco v poriadku,,len možno podvedome sme to este nechceli,,tak vydržime minimalne do stvrtku..plati ☹

lubkaeck
5. nov 2012

@gelinka75 ahoj, nahodne som zabludila sem a citam, ze zacinas znovu stimulku - tak velmi drzim palce 😵 😵 😵 😵 bodaj by si aj ty mala taku nadielku ako mna okopava aby to bolo jedny vrzom 😉

samoska aj ostatnym drzim palciska riadne, je to strasne to stimulovanie a cakanie, ale verte mi to len zacina ten stres ked najdete //, no stoji to za to - drziiiiiim palce 😵 😵 😵 😵

gelinka75
5. nov 2012

@lubkaeck dakujem, uvidime ako to dopadne, ja s mojim stastim 😉

lubkaeck
5. nov 2012

@gelinka75 dobry postoj mas, ja som tiez bola velmi skepticka 😀 drz sa 😉

eliska1444
5. nov 2012

@pancuska mam svoje deticky a anjelika ako skoro kazda mamicka :( .... dr. Mi povedala ze mozem mat babatko ale moja otazka bola ohladom sterilizacie a ona mi len odporucila darcovstvo... a viac mi nepovedala tak som skumala a dnes som bola v centre asist.rep.... tesim sa ze moje vajicka pomozu.... uz nechcem podstupit tehu... nebolo jednoduche a nechcem uz ziadneho anjelika.... ale zas mi pride krute ked nepomozem ostatnym mamickam.... pocit drzat dieta v naruci je neopisatelny, a chcem aby to zazila kazda zena.... ktomu ze to je narocne viem... tehu moje bolo omnoho narocnejsie.... a co sa tyka penazi nevedela som ze je za to fin.odmena.. mam diskusiu o darovani vajicok... tak tam je zaciatok.... ak ma odsudzujes je to nazor a berem ho... som rada ak ma k tomu clovek nazor.

azzura
5. nov 2012

@pancuska dakujem napodobne. ja tiež ležím, citam a pozeram tv....a obcas si zriemnem 😀 . iba ze sa mam setrit a dnes pekne spinkat a že mi to zavidia 🙂

pancuska
5. nov 2012

@siinda no dobre teda ze si to ty tak do stvrtku...... ty si o rok starsia ako moja segra len ta nema ani priatela a tak jej dohovaram ze nech si svihne,ja viem ze ona za to nemoze,ten pravy ako naschval nechodi 😉 ....ale co som si vsimla vacsinou su pricina muzi......

mig219
5. nov 2012

caaawte zenske
babulky, ako to prebiehalo v den kedy ste boli na punkcii? o kolkej ste isli dom?

pancuska
5. nov 2012

@eliska1444 nie neodcudzujem ťa,to som bola len zvedavá,že prečo taká mladá žena... Je to tvôj život,ale neviem ani ako prebieha sterilizácia aj keď ja som nechceno sterilizovaná a tiež som teraz pri IVF stimulácii rozmýšlala že ak ich bude veľa tak by som darovala,nech urobím dobrý skutok!takže tiež budeš musieť podstúpiť stimuláciu injekcii? No aj keď ti odoberú vajíčka potom sa ti vytvoria ďaľšie a zasa budeš môcť otehotniet? Ako to potom je?

pancuska
5. nov 2012

@mig219 ja som mala OPU v utorok! Ráno som už nič nejedla(nesmieš)a ten augumentin som zapila pár glgmy vody,nesmie sa ani piť! Treba prísť ráno do 7:30najneskôr,potom ťa uložia na izbu dáš si svoju košeľu a všetko ďaľšie ti už povedia! Potom si tam pospi čo sa len dá! Nás posielala sestrička už od 12h,ja som bola posledná tak som išla až niečo pred 13h! Kedy máš OPU? Nezabudni si papuče a nočnú košeľu môže mať aj krátky rukáv,je tam teplo!

pancuska
5. nov 2012

@azzura škoda že sme sa nestretli na ET,ale nevadí skoro nám to vyšlo spolu! A koľko vám ešte zostalo? Dala si 2?

mig219
5. nov 2012

@pancuska v stredu, taka zacinam byt nejaka nervozna ci co. uz som kukala aj na ten pregnyl ze si ho pichnem sama 🙂 🙂

moniq
5. nov 2012

Tak som nakoniec zavolala do GF,a mám prísť az 8. Den....
Teda ale pozerám že uz väčšina z Vás torturou injekcii prešla....tz asi sama budem na odbere....;)

katty5
5. nov 2012

@eliska1444 ahoj, je to od teba veľmi pekné a milé 🙂 prajem veľa šťastia nech sa to podari a hlavne, že to niekomu pomôže 🙂

mig219
5. nov 2012

mam taku chulostivu otazku. sexualne abstinujeme uz od soboty. na odber mame ist stredu. nie je do dlho? nebudu chlapci prestarnuti? 😠

azzura
6. nov 2012

@pancuska hmm, skoda, mala som ta oslovit vtedy. hej dali sme si 2 a 1zamrazili

elebe
6. nov 2012

@belalinda ahoj ďakujem pekne.....keď mi to doporučí doktorka tak pôjdem...a tebe to kde robili,priamo v centre? lebo kamoška si dala robiť laparku v Sliači na jednodňovej chirurgii a nič za to neplatila,no a v centre mi písali baby že 250€ 😕

pancuska
6. nov 2012

@mig219 no co pregnyl pichnuty? bude sa ta pytat kedy bol presne picnuty!!! to nevadi ze mate material od soboty....moj mm si vzdy nechaval 5 dni a mal perfektny material,teraz sme nechali 3dni a tiez to bolo dobre!!! inak aj ja som mala strach ani som nevedela preco.....a teraz mam strach zasa ci to vyjde.....

pancuska
6. nov 2012

@azzura veru veru skoda ze si ma neoslovila.....a ty si tam vtedy bola sama ci s mm? mna ti stale pobolieva brucho a zacinam mat strach......

azzura
6. nov 2012

@pancuska akurat som sa ta chcela spztat ako sa mas. Mne vcera okolo 18 hod zacali mrchovske bolesti, ktore ustali a zopakvalo sa to este 2x, tie pred pol nocou boli desne až slzy mi vysli

pancuska
6. nov 2012

@azzura a kedy mas dostat?ja mam 29den cyklu ked pojdem na krv a tak nejak mavam aj mrchu no dufam ze uz nepride,ja sa skor bojim toho OHSS.....ale Harbulaka som sa pytala a aj ma pozeral povedal ze som mala vela vajicok a to bol vacsi zakrok ze niekedy sa stavalo ze krv isla aj do dutiny brusnej.....no verim mu tak si myslim ze to prejde.....keby nam tu aspoon nejake skusene baby poradili?.....

azzura
6. nov 2012

@pancuska ja mavam 28DC ciže mrchu by som mala dostat 13, 2 dni pred krvou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre