Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maru333
3. máj 2014

ahojte. minulu nedelu som mala KET, davali mi 2 embryjka, odvtedy mam sem tam jemne pichave bolesti v podbrusku, je to podla vas normalne? KET som este nemala len vklad po punkcii a vtedy boli tie bolesti normalne kvoli vajecnikom. Vopred dakujem za odpoved.

elise
3. máj 2014

dievčatá dostala som pozvánku na dni rodiny stretnem sa tma s niektorou sz vás? kto ešte dostal pozvánku?

domeska
3. máj 2014

@maru333 - to pichanie v podbrusku je normalne. uhniezdovanie 😉

maru333
3. máj 2014

@domeska ahoj, dakujem za odpoved, bodaj by si mala pravdu. uz 3krat, prve som mala mimomaternicove, druhe negativny test a teraz dufam ze sa podari, ty si ako na tom?

domeska
3. máj 2014

@maru333 - teraz to vide. neboj 😉 u nas vsetko v poriadku, cakame dvojicky 😉

katty5
3. máj 2014

Ahojte, chcem sa s Vami poradit. Som po vklade, doteraz som uzivala predinson, treba ho uzivat aj po vklade? Zabudla som sa dr.spytat. dakujem za info

jane8411
4. máj 2014

@katty5 Prednison sa užíva aj po vklade😀

katty5
4. máj 2014

@jane8411 dakujem 🙂 gratulujem vidim ze ty uz to mas za sebou 🙂

84verca84
4. máj 2014

@elise My ideme. Prvykrat , a straaaasne sa tesime.

maru333
5. máj 2014

@domeska ahoj, gratulujem, to je super! ako sa vam to podarilo? z cerstvych alebo mrazených? a kolky pokus?

annamary27
5. máj 2014

@84verca84 ahoj,jéééééé ,máme podobne staré dievčence a ešte sa aj rovnako volajú 😀 aj my sme dostali pozvánku,ale mm štrajkuje,on nechce ísť.

84verca84
5. máj 2014

@annamary27 Tak mm to oznamil ako hotovu vec. Az som cumela. Ale som rada. Trocha zmeny denneho stereotipu neuskodi. Drzim palce nech sa ti podati muza presvedcit😉

stanka409
5. máj 2014

@annamary27
@mirka135 Dakujem velmi pekne 🙂 MM bol na spermiogram v Gyn-Five, pred dvoma mesiacmi. Snad to od neho nebudu chciet znova ☹ Uvidime, ze co mi povedia a co so mnou budu robit. Hlavne dufam, ze vysledky nebudu velmi zle. Este raz vdaka 🙂

silvik1
5. máj 2014

ahojte. mala niektorá z vás v GF KET bez estrofemu ?

zorkabolka
5. máj 2014

@silvik1 ahoj, myslím si, že to bez estrofemu neide....mne dokonca aj navýšili dávku , brala som 3x3 za den ( cca 2 dni za sebou ) lebo sliznica bola stále nízka....ale sa chvála bohu to podarilo 🙂))) držím palce!!!!!!

maru333
6. máj 2014

ahojte. som 8.den po KET test negativny, ani duch ☹ mala niektora z vas takuto skusenost a predsa sa podarilo? pichanie pri vajecnikoch neprestava. na krv idem len v pondelok. dakujem

renitr
6. máj 2014

@maru333 test sa doporucuje az po 10 dnoch od ET alebo KET. Tak drzim palce aby ti to vyslo 😉

lilitela
6. máj 2014

Ahojte, cakaju ma predoperacne vysetrenia. Ako dlho trva u obvodnej od odberu krvi po vysledky na tento ucel? 3 dni, 5, 7 pracovnych? Vdaka za pomoc. Dokyna ma dovcu, tak sa rozhodujem, ci treba nejaky zalozny plan.

maru333
6. máj 2014

@renitr dakujem pekne 🙂

ingrid0105
6. máj 2014

Ahojte baby, mama za sebou neuspesne IVF, sice som len 8 den od ET ale orisla mrcha, tak sa chcem spytat v piatok idem nanodber krvi hned vtedy tam sa mozem objednat na konzultaciu k dr. aby som vedela co dalej? alebo ako to tam chodi?

renitr
6. máj 2014

@lilitela vysledky po odbere krvi mas za 1 den. Tam ti staci urobit iba zakladne predoperacne vysetrenie, takze to netrva dlho. S vysledkami zajdes anesteziologicke , ta ti spravy EKG, zmeria tep , popozera si ta a to je vsetko 🙂 Drz sa

marttina333
6. máj 2014

Holky v gynfive robia pri vstupnom vysetreni aj geneticke testy ? Mne robili pre rokom ale uz si nepamatam ci aj toto vysetrenie

wanda1986
6. máj 2014

@marttina333 nám robili 🙂

pancuska
7. máj 2014

@annamary27
@elise ahojte my sme chceli ist na to stretnutie len nam prehodili na ten den plavanie tak asi neprideme....je to len do 14h ze?

lilitela
7. máj 2014

@renitr Dakujem, a moc sa nerobi? A to anti HIV mam tiez za den hotove?

elise
7. máj 2014

@pancuska
ano do 14 hodiny škoda že takkrátko

renitr
7. máj 2014

@lilitela ano aj moc odoberaju, ale ten donesies so sebou v den odberu krvi. HIV je tiez spravene do 3 dni 😉

annamary27
7. máj 2014

@ingrid0105 objednaj sa po výsledku z krvi,ešte môže byť pozitívny.ak máš zmrazené embryjká tak myslím na další mesiac by si mohla ísť na vklad ak nie,tak dalšie IVF sa môže najskôr o 4mesiace absolvovať,telo si musí oddýchnuť.

ingrid0105
7. máj 2014

@annamary27 nemyslim si normalne krvacam keby som nebrala utros tak uz mam aj po menzese. vidim z fotky ze ty uz uspesne ma sza sebou tehulkovanie. Ako sa ti zadarilo IVF alebo KET?

stanka810
7. máj 2014

@elise aj my mame pozvanku...bohuzial nejdeme...malinka ma len 3 mesiace...mozno o rok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre