Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

berryvajt
17. mar 2011

@nechsazadari ahoj, neozvú sa, dostala si formulár, treba vyplniť a poslať poštou naspäť.Prajem krásne tehulkovanie...

andriss23
17. mar 2011

@nechsazadari určite ti pošlú pred koncom ročného obdobia výzvu na úhradu,ja som to tak platila už dva krát.

annamary27
17. mar 2011

@pici
@miskab ahojte,ano,zavolaju Vám,že žiadosť je schválená a Vy sa potom môžete objednať na konzultáciu,kde dostanete protokol a recepty na injekcie.

pici
17. mar 2011

@annamary27 a nevies naco idem teraz 21 na kontrolu? xixi....

miskab
17. mar 2011

@annamary27 dakujeeeeem 😉 Takze si mam zobrat aj peniaze na tie injekcie tie stoja okolo 300 eur??

miskab
17. mar 2011

@pici No ja som sa ta chcela spytat ze tebe kazali prist na kontrolu a este nemas ziadost schvalenu?? Mne nekazali prist len ze mi zavolaju ked bude schvalena.

balinka
17. mar 2011

@ericka007 ahoj 😉 dlho som tu nebola.mame sa dobre.vysledky dopadli super,tak sa tesime 😉 caka nas morfologicky utz. a zaciatkom maja ideme na 4D utz do Brna 😉 brusko mame malinke,ale my to dobehneme 😉 a ty sa mas ako?vsetko je ok?

elise
18. mar 2011

@frogiina jej gratulácia super držim palčeky aby všetko prebiehalo tak ako má🙂

elise
18. mar 2011

babulky tie injekcie sa potom hned platia? na mieste čio si ich vyzdvihnem na recept v lekárni?

nechsazadari
18. mar 2011

@misi76, @berryvajt, @andriss23 - babule ďakujem za odpoveď! Budem lepšie spávať 😉 Veľa šťastíčka všetkým !

annamary27
18. mar 2011

@pici možno ti spravia stery,aby si bola o.k pred ivf,mne vtedy vyšla baktéria e.coli a musela som sa preliečiť.

annamary27
18. mar 2011

@elise ahoj,tie injekcie platíš v lekárni,kde si ich vyzdvihneš.

annamary27
18. mar 2011

@miskab ak si ich chceš vybrať hned tam v lekárni,tak si zober aj pengy 😀

pici
18. mar 2011

@annamary27 aha je to mozne....

pici
18. mar 2011

@miskab annamary pisala ze mozno stery spravia kvoli bakteriam pred IVF

demeeri
18. mar 2011

@belusa Od 17.do 21.týždňa v Nitre.No ja pôjdem radšej do Bratislavy,tam totiž sa dá spraviť výsledky už za tri dni.Neviem,ešte som sa nerozhodla,či tam pôjdem.Jeden hovorí,aby som išla,druhý,aby som neriskovala,a nešla.

annamary27
18. mar 2011

@demeeri ahoj,moc na Vás myslím a držím palce,aby bolo všetko v poriadku.

belusa
18. mar 2011

@demeeri aj ja riešim túto dilemu a nevieš v ktorej nemocnici v Blave a čo to stojí?Prečo si to chceš vlastne robiť?Máš zlé výsledky?

pici
18. mar 2011

@demeeri zlati, a tvoj doky ti co odporuca? ja by som si nechala poradit nim... on najlepsie vie posudit co zvolit aby to bolo co najpresnejsie a najmenej ohrozilo babenko.. drzim moc palce

demeeri
18. mar 2011

@belusa Môj doki mi vie dať kontakt ,keby som chcela tam ísť.Mala som nejasné výsledky,čo ani počítač nedokázal vyhodnotiť.Mala som privysoký Hcg.Podľa genetičky to môže naznačovať Downov syndróm.Do utorka mám si to rozmyslieť,či pôjdem na tú zrýchlenú amniocentézu.Je to na Kramároch a stojí to 100 Eur.V mojom prípade je to dosť naliehavé,lebo sa chystám vydať,tak veľmi nerada by som čakala na výsledky až do svadby.Predstav si,aká by to bola svadobná zábava,keby som dostala zlé výsledky,že dieťa je choré.Hrôza.
@pici Môj doki jednoznačne odporúča amniocentézu,teda odber plodovej vody,avšak sám to nepopiera,že je tam riziko potratu.okrem toho aj iné riziká,ako zápal,predčasný pôrod atď.Keby bolo nejaká iná alternatíva,tak by som na amnio nešla.Už som všeličo poprečítala,poinformovala,ale ešte stále najpresnejšia je tá amniocentéza.Aj najrizikovejšia.
Baby,ja už neviem.Čo iné mi ostáva? Iba dúfať...!!!

pici
18. mar 2011

@demeeri ja by som doverovala rade odbornika... drzim ti moc palce aby si sa spravne rozhodla a vysledky aby boli dobre...

demeeri
18. mar 2011

@pici Ďakujem moja.Asi máš pravdu.Doki ma do toho netlačí,že vraj to je na nás,ako sa rozhodneme.Ale v kútiku duše viem,že má pravdu.

pici
18. mar 2011

@demeeri je to tazke... ale treba verit tomu co odporuca, sam predsa vie o rizikach... strasiakom su pripady, ked sa amniocentezou nieco posralo... ale na druhej strane je tu zase xmilion zien ktore to podstupili bez vsetkych tych hrozostrasnych udalosti....po 35 to robia kazdej zene...keby to bolo take nebezpecne... asi by to bolo aj v tomto veku dobrovolne :Ddrzim moc palce.. dneska som taka rozladena... polonasrata na cely svet...

belusa
18. mar 2011

@demeeri bože budem ti držať palce moja a čo stojí teda tých sto euro neviem či som to pochopila som trochu už zo všetkého zmatená

nr_martinka
18. mar 2011

@belusa neboj urcite sa to vstrebe.tak dnes to bolo zaujimave lebo som si tam lezala jak truba 🙄 strasne dlho lebo sestricke sa nedarilo nabrat spermie ci co tam rozpravala.no zaujimave.a dost to bolelo.ale ved uvidime.tak super ze vsetko ti ide ako ma. 😀

nr_martinka
18. mar 2011

@annamary27 dakujem ved uvidme.ale nemam z toho dobri pocit. 😢

belusa
18. mar 2011

@nr_martinka ako nepochopila som ved aj Tebe robili ultrazvuk nie?A Tebe čo povedali?

belusa
18. mar 2011

@nr_martinka a Vám už robia to umelé nie?

ericka007
19. mar 2011

@balinka
Ahoj. my sa máme zatiaľ tiež ok 😉 V utorok nás čakajú testy tak dúfam že dopadnú dobre ☹ Bruško mi dosť narástlo až sa čudujem či nie je ešte skoro 😀 Ja som sa ešte neobjednala, ale chcem ísť na 3d utz do Hlohovca. Mám ešte čas pretože chcem ísť až po 22tt. Držím palce nech sa vám darí dobre až do konca. Daj vedieť ako dopadol 4d kedže pojdeš asi skôr ako ja, tak nech viem na čo sa mám tešiť 🙂

demeeri
19. mar 2011

@ericka007 Pôjdem tam na 3D vo štvrtok.Potom vám napíšem,ako som dopadla,a či pôjdem aj na amniocentézu.
Ďakujem ti za radu a tel.číslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre