Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
9. apr 2011

ahojte, neviete či nevadí, že pred tromi týždňami som bola na laparke a teraz začnem stimulku, a odber vajíčok sa robí tiež pod narkózou... myslíte, že to nevadí, že v takej krátkej dobe budem mať zase narkózu?

nr_martinka
9. apr 2011

tak ahojte.prva ziadost mi prepadla a tak sa podala dalsia a teraz cakat.jaj nechce sa mi. ☹

elise
10. apr 2011

my ideme zajtra do centra tak dúfam že budeme mať už žiadosť schválenú. sme tam objednaný na 9 ráno. mám si zobrať nejaké peniažky? neviete? daju mi už recept na injekcie? aj mi sestrička ukáže ako si mám pichať? trochu mám obavy.

elise
10. apr 2011

@tinasc ako si znášala narkózu? ja som ešte narkozu nemala to len klasicky zaspíš? či daju ti aj masku s kyslíkom? ako to prebiehalo?

pici
10. apr 2011

nikto nejde zajtra na OPU? to tam fakt budem sama? ☹

elise
10. apr 2011

@pici na kolku ideš?

pici
10. apr 2011

@elise peniaze netreba myslim, ak si zaplatila 100 za doplnkove sluzby tak myslim ze ine zatial netreba. ked este nebudes schvalena injekcie ti zapozicaju a potom vratis ked ti vypisu recepty
ak sestricku po prosis nech ti ukaze tak v prvy den pichania prides a ukaze ti ako to pichat
nemusis mat vobec obavy. ja som mala dlhy protokol a pichala som 15 dni lebo som dobre reagovala a dalo sa to zmaknut

pici
10. apr 2011

@elise my tam musime byt 7,30

elise
10. apr 2011

@pici my tam máme byť o 9, to sa asi neuvidíme

pici
10. apr 2011

@elise uvidime ale asi ani nie, lebo naposledy tam boli tri baby ktore isli na OPU a o pol 9 isli dnu...

tinasc
10. apr 2011

@elise ja som zatiaľ bola na dvoch operáciách, ani raz som nedýchala cez masku, anesteziologička mi len oznámila pichám uspávačku a zrazu som nevedela o svete 🙂 to až potom po uspatí som bola zaintubovaná kvôli dýchaniu 😉 a po zobudení sa mi len motala hlava, keď som už vstala, inak som nemala nejaké komplikácie (myslím zvracanie a pod.)

tinasc
10. apr 2011

@pici tak držím palce a potom podaj info ako všetko prebiehalo 🙂

annamary27
10. apr 2011

@tinasc ahoj,ja som si pichávala len puregon v pere do brucha,ostatné mi pichala mama,ona je zdravotná sestra.

wewulka
10. apr 2011

@pici prajem zajtra veľa šťastia 😉
ak sa môžem spýtať aké si mala ostatné injekcie ? Ja mam diphereline, gonal a pergevis.

tinasc
10. apr 2011

@annamary27 tak to máš super, mne to nemá kto pichať, tak budem musieť asi sama 🙂

pici
10. apr 2011

@wewulka presne tieto som mala

pici
10. apr 2011

@tinasc jasne zajtra napisem D:

annamary27
10. apr 2011

@pici zajtra si pekne pospinkaj pri OPU a nech je všetko o.k. 😀 😀 😀 😀 😀 My sme chodievali na 7mu,manželík odovzdal materiál 😀 😀 😀 😀 😀 a mna potom zavolali do dennej miestnosti okolo ôsmej 😵 😵 😵

pici
10. apr 2011

@annamary27 no ja ratam ze na 7, 15 tam budeme... a to hned ako si isla do stacionara ste isli na to, ci?

skajluk
11. apr 2011

ahojte baby....pichali ste si niektorá fostimon?
😖

alibabaa
11. apr 2011

@skajluk tinasc. najdes ju IVF jar 2011 😉

pici
11. apr 2011

ahojte babulky,tak to mam za sebou... mame 16 vajicok,8 sme nechali prirodzene oplodnnit, 8 napichnut. zajtra budem volat kolko mame embryjok :D dakujem ze ste na mna mysleli

skajluk
11. apr 2011

@pici super držím palce nech je ich čo najviac

pici
11. apr 2011

@skajluk uvidime co zajtra povie pani embryologicka

skajluk
11. apr 2011

@pici a dávaš si aj predĺženu kultiváciu?

pici
11. apr 2011

@skajluk ano pokial bude dost embryii tak urcite ano :D

skajluk
11. apr 2011

@pici mpžno sa pýtam teraz blbo.....ale keď si dávaš predĺženú kultiváciu a máš viac krpcov....tak sa platí jednorázovo?.....ja som v tomto nováčik....a neviem ako a čo mám a nemusím....čo sa opaltí a čo nie.....ja viem, že je to na zvážení každej....ale aja tak by som chcela mať v tom jasnejšie.....ani pri zmrazených neviem ako....ako s apotom postupuje.....je to všetko také nové pre mňa

pici
11. apr 2011

@skajluk neviem ti odpovedat. myslim ze predlzena kultivacia sa plati bez ohladu na pocet embryi takisto ako zmzrazovanie.... myslim ze cena je jednotna

miskab
11. apr 2011

Tak 26.4 si idem pre injekcie ,,teda dufam ze im ich daju uz 😕

pici
11. apr 2011

@miskab super zlatko to je uz o chvilocku :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre